Dodaj do ulubionych

Pikoworkers - płatne mini prace, płatne zadania

28.11.22, 21:56
Platforma mikrorobocza, w której możemy wykonywać zadania online za pieniądze.
Jest to platforma dwukierunkowa. Po założeniu konta możemy zarówno wykonywać drobne zadania za pieniądze, jak i płacić ludziom za wykonywanie mikrozadań za nas .

Na przykład, jeśli chcesz, aby więcej osób obserwowało Twoje konta w mediach społecznościowych lub dołączało do listy mailingowej Twojego bloga, możesz im za to zapłacić.

Rejestracja w Picoworkers jest bardzo łatwa. Jest dość krótki formularz rejestracyjny, w którym należy podać imię i nazwisko, kraj i wymagane dane logowania.

Następnie zostajemy poproszeni o podanie naszego miasta i daty urodzenia, zanim będziemy mogli wykonać jakiekolwiek zadania.

Wykonywanie zadań

Kategorii zadań jest na stronie dosyć dużo i każdy powinien znaleźć tu coś odpowiedniego dla siebie.
Przykładowe prace to: głosowanie na posty Reddit, obserwacje Instagram, obserwacje Facebook, rejestracja w różnych serwisach zarobkowych, pisanie postów na forum, wejścia na stronę, wyszukiwania w Google.
Dostępne są również ankiety dostępne są w lewym górnym rogu, pod nazwą strony.

Punkty Picoworkers
Możemy także gromadzić „Punkty Picoworkers” za robienie wszystkiego, od wykonywania zadań po przesyłanie swojego dokumentu tożsamości i weryfikację numeru telefonu.

Program poleceń Picoworkers
Podobnie jak wiele platform do pracy w domu i witryn z ankietami, Picoworkers prowadzi program poleceń. Płaci nam 5% wszystkiego, co wpłacają nasi poleceni (za wykonanie dla nich zadań) i 5% wartości zadań, które wykonują „w naszej strukturze”.

Kto może dołączyć do Picoworkers
Każdy może dołączyć. Aby dołączyć, wystarczy mieć ukończone 18 lat.

Jak otrzymujemy zapłatę
Każda praca, którą wykonasz na Picoworkers / SproutGigs, przyniesie ci określoną kwotę, która zostanie zaksięgowana na naszym koncie.

Stawki są rózne, przeważnie 0,03$ do 0,05$ za głos. Najlepiej mieć 3-4 konta Reddit i wykonywać na zmianę zadania z róznych tych kont. Zarabia się szybko czas akceptacji zadania jest od 1 dnia do 7 dni.

Próg wypłaty wynosi 5 USD.

Metody płatności picoworkers
Próg wypłaty jest dość niski, a Picoworkers ma dobre opcje wypłat.
Picoworkers oferuje kilka opcji wypłaty. Możemy otrzymywać płatności za pośrednictwem PayPal, Cryptocurrency, AirTM, Uphold lub Skrill.

Adres
Picoworkers jest spółką LLC z siedzibą w Santa Barbara w Kalifornii

Rejestracja
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
sproutgigs.com/?a=445433ee
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka