Dodaj do ulubionych

Aplikacja która płaci za samo chodzenie i bieganie

23.09.23, 11:12
Nowość

Zarabiaj $AMO i wymieniaj na niesamowite przedmioty i ekskluzywne przeżycia sportowe.

Pobierz teraz Amino Move i zarób $AMO

Token będzie dostępny w sprzedaży od 24 października

Rejestracja

aminorewards.page.link/Umrp
użyj mojego kodu „miron83100”

podczas rejestracji, aby otrzymać 100 darmowych amo

Nowości jakie przygotowała aplikacja

Aplikacja Amino Shop oferuje do 30% zwrotu gotówki w $AMO u setek głównych sprzedawców detalicznych. Dodatkowo aplikacja nagradza nas dodatkowymi nagrodami za zakupy w zatwierdzonych przez Amino sklepach ze zdrową żywnością i fitnessem , zachęcając nas do dokonywania lepszych wyborów zakupowych.

Jako członek Amino Rewards mamy mieć także dostęp do ekskluzywnych ofert, które nie są dostępne nigdzie indziej . Kupuj mądrzej, zarabiaj więcej i przenieś swoją podróż związaną ze zdrowiem i kondycją na wyższy poziom dzięki Amino Shop.

Zarobione $ AMO jest automatycznie przekazywane na nasze konto. Możemy użyć wbudowanego portfela naszej aplikacji, aby bezpiecznie go przechowywać, jednocześnie oszczędzając na produkty i doświadczenia, których pragniesz!

$AMO można swobodnie wymieniać na inne kryptowaluty lub możesz je postawić, oszczędzając. Stawiając $AMO, możemy podnieść swój poziom lojalności i odblokować jeszcze więcej ekskluzywnych korzyści w ekosystemie Amino.

Telegram
t.me/PegasusAppSupport_bot
Jako członek Amino mamy dostęp do wszystkich aplikacji Amino w ekosystemie. Pierwszą aplikacją jest Pegasus (wkrótce przemianowany na Amino Move), wyjątkowa aplikacja fitness, która nagradza $AMO za chodzenie i bieganie. Kompatybilny ze smartfonami z systemem iOS i Android, Amino Move nagradza 1 $ AMO za każde 500 wykonanych kroków, aż do maksymalnego dziennego limitu 10 tys. kroków. Dodatkowo użytkownicy mogą budować passę, osiągając cel 10 tys. kroków w kolejnych dniach, zdobywając jeszcze więcej nagród i zapewniając sobie miejsce w upragnionej tabeli liderów.

Amino podpisało 3-letnie, wyłączne partnerstwo z Washington Commanders of NFL, aby zapisać swoich fanów do programu Amino Rewards i zaoferować w katalogu doświadczenia zespołowe z życia wzięte. Firma nawiąże współpracę z kilkoma dodatkowymi drużynami z NFL, NBA, MLB i NHL, a w przyszłości planuje globalną ekspansję na piłkę nożną, golf i inne sporty.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka