Dodaj do ulubionych

dentysta dziecięcy Katowice lub okolice

04.01.15, 09:52
Witam
Szukam dentysty dzieciecego dla 2.5 latka. Synek ma wyraźną dziure w zębie trzonowym. Byłem z nim u lekarki z NFZ ale... Pani mówi
- trzeba wiercić
- a jakieś znieczulenie? - pytam
- eee takim małym to nie daje
- ale on nawet buzi nie chce trzymac otwartej
- to taki patyczek owiniemy bandazem , pan przytrzyma mu miedzy zębam,i pomocnica za głowe trzyma a ja wierce
- pokaże mi pani jaki patyczek... jak to ma wygladać
- a patyczek to pan sam kupi
Eh... nie chodzi bynamniej o kupno szpatułki ale ... nie baardzo mi sie uśmiecha taka perspektywa.
Czy ktos zna jakiegos dentyste dzieciecego w miare rozsadnej cenie?
Poczytałem opinie, dzwonilem sie umówić do jednej przychodni - wizyta zapoznawcza 170zł ( 70 zostaje na dalsze leczenie) Pewnie fajnie ale wolałbym troche taniej...
Obserwuj wątek
    • ola.s77 Re: dentysta dziecięcy Katowice lub okolice 28.01.15, 20:20
      Polecam w takim razie Freshmed. Chodzę tam z moimi dzieciakami od dłuższego czasu no i jestem bardzo zadowolona i co najważniejsze one też są zadowolone smile Panie doktor są bardzo miłe i starają się żeby nie bolało. Mają super kontakt z dziećmi. Po wizycie dzieciaki dostają drobne prezenty i odznaki dzielnego pacjenta smile Wizyta adaptacyjna kosztuje 50 złotych, także dużo mniej od tego co Pan wcześniej znalazł. Dokładny cennik można sobie sprawdzić na ich stronie internetowej www.freshmed.com.pl/gabinet-stomatologiczny/cennik. Cenowo w porównaniu do innych gabinetów wypadają nieźle, a z zębami robią bardzo dobrze. No i tak jak wspominałam mają super kontakt z dziećmi smile
      • lagrede Re: dentysta dziecięcy Katowice lub okolice 31.08.15, 15:55
        Ja też jestem bardzo zadowolona z tego gabinetu. W Freshmedzie zawsze mogę liczyć na fachowe leczenie i miłą atmosferę. Personel ma w ogóle bardzo fajne podejście do dzieci, przez co nie muszę na siłę zabierać ich do gabinetu. Córka to nawet mnie ostatnio sama pytała kiedy pójdziemy do pani od ząbków smile
    • jo.l.ka Re: dentysta dziecięcy Katowice lub okolice 08.08.16, 19:43
      Jestem akurat z Dąbrowy, dojeżdżamy z synem do Częstochowy do Centrum Medor medor.pl/ miałam tam co prawda zakładane koronki, ale syna za jednym razem też wtedy umawiałam na wizyty, bardzo sobie chwalę medor.pl/oferta/stomatologia-dziecieca-czestochowa

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka