Dodaj do ulubionych

Dentysta dla dzieci czestochowa !!!

23.02.20, 10:00
Witam potrzebuje pomocy innych mam jestem tu nową i nie wiem już co robić mój synek 3 lata ma dużą próchnice i już dziurki nie nie jest to przez słodycze czy cokolwiek innego to raczej sprawy genetyczne bo od męża strony dzieci tak miały i już i tu pojawia się problem bo w wieku 2 lat miał na górnych 1 i 2 byłam na konsultacji ale no 2 latek nie współpracuje zaproponowali mi tylko narkoze... z tym że zostałam odrazu poinformowana że plomby na tych ząbkach się nie utrzymają ale wie pani plomby są na gwarancji ? Płaci pani tylko za ponowną narkoze ... tak tylko że tu nie chodzi o pieniądze tylko o to że nie będę poddawać dziecka tyle razy narkozie bo to chore ... na innej konsultacji wyszło w sumie tak że musimy zostawić i poczekać kiedy będzie dał sobie zajrzeć do buzi ale stało się tak szybko że za 4mieisqce te 4zabki się ukruszyly i w sumie są same korzonki w dziaslach ale one nie sprawiają problemu kazano nie wyrywać ponieważ trzymają miejsce dla ząbków stałych tylko teraz jest tak dziecko pozostałe 6 ząbków u góry bo dol jest ok góra jest z dziurami i próchnica... dziecko lekko napuchlo bo już stan zapalny się w dal w sobotę wieczorem ledwo znalazłam dentystke którą wypisala tylko receptę na antybiotyk i odrazu z góry mówi z3 trzeba robić narkoze na te ząbki żeby je zrobić bo antybiotyk pomoże ale będzie się to powtarzać ale buzię jej otworzył pokazał ząbki a ja mam wątpliwości co do tej narkozy wolała bym znaleźć dentyste których zrobi mu te ząbki choćbym musiała chodzić z jednym zabkiem 10 razy to chce chodzić może akurat trafi się ktoś kto da radę kto ma super podejście do dzieci będę to nawet przekupywac zabawkami tylko potrzebuje takiego dentysty który naprawdę będę miał podejście i by chciał się tym zająć jestem zdesperowana i potrzebuje pomocy może ktoś zna z Częstochowy lub okolic dentyste który naprawdę potrafi pracować z dziećmi naprawdę tej narkozy chciałabym uniknąć pozdrawiam
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka