mam suknię ślubną do sprzedania - szukam komisu na Śląsku

IP: *.* 03.03.03, 12:27
Mam suknię ślubną do sprzedania - czy znacie jakiś dobry komis najlepiej z Gliwic, Katowic? Szukałam już telefonicznie ale wszędzie okazuje się, że nie przyjmują. Ewentualnie możę któraś z Was potrzebuje lub znajoma potrzebuje takiej sukni? :)
    • Gość edziecko: mamami Re: mam suknię ślubną do sprzedania - szukam komisu na Śląsku IP: *.* 04.03.03, 16:41
      Czesc co prawda nie wiem czy zechcesz uznac Bielsko za slask ale tam jest komis na glownej ulicy handlowej. Ulica nazywa sie 11-go listopada niestety nie mam tam nr tel.
    • Gość edziecko: yda Re: mam suknię ślubną do sprzedania - szukam komisu na Śląsku IP: *.* 08.03.03, 08:58
      Czesc,moja znajoma wychodzi za maz 30 maja i nie ma sukienki, przyslij skan"a to zobaczymyYdajestesmy z BB
    • Gość edziecko: iwo1 Re: mam suknię ślubną do sprzedania - szukam komisu na Śląsku IP: *.* 10.03.03, 13:56
      Kasiu uważaj z komisami ,moja kuzynka oddała swoją suknie do takiego komisu i okazało się iż pani która ten komis prowadzi w międzyczasie wypożycza jej sukienkę innym klientkom :(Iow
Pełna wersja