Forum Dom IKEA
ZMIEŃ
  Dodaj do ulubionych

  Darmowe konsultacje z fizjoterapeutą do 14 listopa

  14.10.10, 09:47
  Znaczną część swego życia (bo około 1/3) poświęcamy spaniu. To powód, dla którego warto poświęcić nieco więcej czasu na odpowiednie wybranie materaca. Poza tym chyba każdy z nas wie, czym są bóle kręgosłupa?
  W dzisiejszych czasach nie jest to już przypadłość osób starszych, schorzenia kręgosłupa coraz częściej zyskują w literaturze medycznej miano choroby cywilizacyjnej. Praca za biurkiem, wielogodzinna jazda samochodem czy jakakolwiek praca związana z przebywaniem w pozycji siedzącej, nadrabianie zaległości przed komputerem w domu wieczorem lub w weekend. Tak wygląda dzień aktywnego zawodowo człowieka. Na ruch, czy odrobinę sportu w jakiejkolwiek formie, nie mamy zwyczajnie czasu. Dlatego tak ważne jest zapewnienie odpowiedniego komfortu podczas spania. To on gwarantuje odpowiednią regenerację i odpoczynek przed kolejnym dniem.
  Warszawskie sklepy IKEA (Janki, Targówek) zaprasza na darmowe konsultację z fizjoterapeutą. Specjalista opowie o tym jak ważny jest właściwie dobrany materac i jak w sposób efektywny odpoczywać. Na stronie producenta dostępny jest też prosty konfigurator podpowiadający prawidłowy dobór materaca.

  Zapraszamy!
  Obserwuj wątek

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

  Nie pamiętasz hasła lub ?

  Nakarm Pajacyka