Dodaj do ulubionych

dobry ginekolog w Poznaniu

19.01.04, 15:31
Dziewczyny, proszę o namiary na dobrego ginekologa w Poznaniu. NAjlepiej z
przychodni, szpitala albo też prywanie prowadzącego praktykę.Jestem
zdegustowana po mojej pierwszej wizycie (jestem w 6 tyg)-trwała ona 15 min
razem z Usg !!! help!!!
Obserwuj wątek
    • mamakoko Re: dobry ginekolog w Poznaniu 19.01.04, 19:42
      Witaj przyszła mamo!
      Moją ciążę prowadziła osoba bardzo sławetna w światku lekarskim, a mianowicie
      dr Zofia Mikołajewska-Fisher. Ja jestem bardzo zadowolona. Niestety przyjmuje
      tylko prywatnie (80 PLN za wizytę + 40 za USG zwykłe i 90 za trójwymiarowe-
      fajne ok 20 tyg ciąży). Ma piękną klinikę na ul. Promienistej 98 i przyjmuje we
      wtorki i czwartki od 14:00. Trzeba się umówić- tel. 862 20 25 albo 862 20 15.
      Jest jeszcze jeden minus. Przez wiele lat owa pani dr była ordynatorem w
      Klinice Św. Rodziny, ale od kilku zajmuje się już tylko swoją prywatną kliniką,
      gdzie nie ma porodów. Ona po prostu już nie odbiera porodów. Ma jednak swoje
      znajomości i zawsze dzwoni i umieszcza swoje pacjentki w Klinice Św. Rodziny,
      więc nie ma problemu. Z doświadczenia Ci jednak powiem (co potwierdza większość
      mam), że to nie lekarz jest najcenniejszy w czasie porodu tylko dobra połozna,
      a na taką też mam namiar jakbyś chciała.
      lekarkę jak najbardziej polecam. Swoją ciążę przeszłam "jak burza" i od siedmiu
      miesięcy jestem szczęśliwą mamą małej Konstancji. Wyniki po porodzie miałam tak
      dobre, że pytali mnie kto prowadził moją ciążę. Mimo że za dr Fisher nie
      przepadają, bo ponoć była straszną szefową, to doceniają jej fach i
      skomentowali moją odpowiedź: "widać". Spróbuj tam pójść. Mam nadzieję, że
      jakość nie spadła i ty będziesz tak samo zadowolona.
      Pozdrawiam i trzymam kciuki!
      • kowalka Re: dobry ginekolog w Poznaniu 20.01.04, 13:52
        Hej, rozumiem, że rodziłaś w Klinice Sw. Rodziny ? Jak wspominasz tamten czas?
        Czy opieka i personel jest rzeczywiście ok?
    • mamakoko Re: dobry ginekolog w Poznaniu 19.01.04, 19:44
      acha! No i nie umów się do córki- Natalii, która też tam przyjmuje tylko do
      mamy.
      jeszcze raz pozdro!
      • kowalka Re: dobry ginekolog w Poznaniu 20.01.04, 08:43
        WIELKIE DZIĘKI+NAMIARY NA POŁOŻNĄ POWIADASZ, ŻE MASZ- TO CUDNIE+ JESTEM VERY
        ZAINTERESOWANA+
    • martaurb Re: dobry ginekolog w Poznaniu 20.01.04, 09:55
      Jeszcze mieszkajac w Poznaniu chodzilam do dra Nowaka (Senatorska 8, tel. 867-
      50-38), to sa namiaryna prywatna praktyke, ale on pracuje w Sw. Rodzinie.
      Zostal mi polecony i bylam bardzo zadowolona - nie jest moze serdeczny, ale za
      to kompetentny, konkretny, delikatny i taktowny!
      Niestety cen czy aktualnych info nie moge Ci podac, bo to bylo ponad 3 lata
      temu...

I tak sobie myslam, ze nie masz sie co przejmowac czasem trwania wizyty -
      przeciez w 6 tyg i przy pierwszej wizycie niewiele mozna zrobic! Nie chodzi o
      czas (wszystko mozna rozwlec), tylko o jakosc!
      Ale jesli jestes zdegustowana i niezadowolona to naturalnie lepiej zmienic - bo
      taki niesmak zawsze zostaje i potem juz trudno z takim lekarzem dojsc do
      porozumienia!

Trzymajcie sie Ty i Fasolka!
      • anatewka Re: dobry ginekolog w Poznaniu 20.01.04, 13:40
        Kowalka, rozumiem twoje niezadowolenie. Wcześniej nie doceniałam tego ile
        powinna trwać wizyta, ale w drugiej ciąży trafiłam do dr Jasińskiego z Polnej i
        zdziwiłam się, bo siedziałam u niego zawsze minimum godzinę, a pierwsza wizyta
        to było ponad 1,5 godziny. Faktem jest że ja miałam mu dużo do przekazania bo
        miałam obciążony wywiad położniczy i ogólny. W każdym razie przekonałam się jak
        może wyglądać porządna wizyta i porządne prowadzenie ciąży.
        Dr ten przyjmuje na Winiarach a wizyta kosztuje 70 zł. Plusem jest to, że na
        wszystkie dodatkowe badania (głównie usg) umawia na Polną do najlepszych
        specjalistów i pilotuje to żeby były wykonane na najlepszym sprzęcie.
        Oczywiście wtedy się płaci te 40 zł za prywatne usg, ale jest to mimo wszystko
        inaczej niż jak się na nie przyjdzie z ulicy.
        Pozdrawiam
        Agnieszka mama Wojtka (28.11.2003)
        • kowalka Re: dobry ginekolog w Poznaniu 20.01.04, 14:00
          A gdzie byś poleciła rodzić???
      • kowalka Re: dobry ginekolog w Poznaniu 20.01.04, 13:43
        Dzięki wielgachne+Będę dzwonić, bo trochę -może za bardzo ? -sie tym przejmuję.
        Dotychczas wcale nie dbałam przesadnie o swe zdrówko, no ale teraz...Poza tym,
        brrr, czeka mnie (nas!!!) obrona pracy magisterskiej...
        • martaurb Re: dobry ginekolog w Poznaniu 21.01.04, 07:36
          To trzymamy kciuki!
          Za Ciebie, Fasolke i za obrone oczywiscie tez!!!
          • new5 Re: dobry ginekolog w Poznaniu 21.01.04, 17:21
            ja polecam docenta Klejewskiego ,przyjmuje na pl.Spiski ,usg w gabinecie,a
            rodzic polecam na Lutyckiej.Lekarz jast z NFZ jest super,byl to moj 3 ginekolog
            w ciazy -poprzedni lekarze do kitu.Tel8478727
            • mamakoko Re: gdzie poród? 23.01.04, 23:50
              rzeczywiście rodziłam w Klinice Św. Rodziny i potwierdzam większość
              zasłyszanych opinii, że jest bardzo ok. personel (z wyjątkiem jednej starej
              położnej) bardzo miły, dziecko możesz mieć przy sobie, ale nie musisz, więc
              możesz się wyspać, a maleństwo w fachowych rękach i właściwie "na zawołanie".
              No i nie jesteś anonimowa, bo szpital w porównaniu z Polną jest niewielki. Co
              do Polnej to znam nie najlepsze opinie, głównie ze względu na swą wielkośc-
              "moloch gdzie wszyscy są anonimowi" i fatalna opinia o personelu medycznym
              niższego szczebla, którą potwierdza prawie każda tam rodząca. np.: połozna do
              mojej koleżanki: "niech wstanie! Niech poprawi prześcieradło, bo ordynator
              idzie! Co się tak maże?"
              ten dr Nowak, o którym też wspomina jedna mama też pracuje w Św. Rodzinie i
              jest ponoć niezły. Przyjaźni się z moją doktor i zaglądał do mnie z jej
              polecenia sprawdzać jak się czuję. Naprawdę w porządku. Jak chcesz namiar na
              połozną, to napisz maila.
              Buźka dla wszytskich mam poznaniarek!
              • lidka_edziecko Re: gdzie poród? 26.01.04, 09:55
                Mamokoko, wiele juz było na temat szpitali w Poznaniu w tym Polnej oczywiście.
                Nie ma co podawać opinii gdzieś tam zasłyszanych, wszędzie są ludzie i
                ludziska. W św. Rodzinie anioły też nie pracują - to zasłyszane wink
                Ja rodziłam na Polnej, położna była cudowna, miła, grzeczna, pomocna, a ja
                głupia nie pamiętam jej nazwiska, bo jak będę jeszcze kiedyś rodzić, to choćby
                nie wiem co muszę ją odnależć!!!
                Fakt oddziały położniecze, a raczej tamtejszy personel niekoniecznie jest
                zawsze miły, ale to nie jest reguła.

Pozdrawiam, zadowolona z porodu na Polnej.
                • crisss-aga Re: gdzie poród? 04.02.04, 20:29
                  hej my rodziliśmy na lutyckiej i jesteśmy bardzo zadowoleni.
                  wcześniej byłam na engla i była tam fachowa opieka. jedynym mankamentem jest
                  cena porodu rodzinnego która jest najwyższa w poznaniu pomijajac prywatne
                  kliniki i wynosi 300 pln co zdaniem mojego męża kłoci sie z nazwa klinika sw
                  rodziny.
                  lutycka polecil mi ktos z rodziny, i pojechalismy tam nie majac lekarza. na
                  izbie przyjęć bardzo szybko i milo. przyjeli mnie do szpitala i zrobili
                  badania. pojechalam 3 grudnia a porod zaczal sie 4. przy porodzie byly
                  studentki asystentki ktore pod okiem poloznych we wszystkim pomagaly. z malymi
                  przerwami byl caly czas lekarz i co jakis czas zagladalo konsorcjum lekarskie.
                  maż podczas porodu byl caly czas ze mna oprocz chwil badan typowo
                  ginekologicznych.
                  moge polecic porod rodzinny. moj maz dal mi duzo wsparcia otuchy i dzielnie
                  walczylismy razem i ciagle przypominal mi o oddychaniu. po 12 h urodzilismy
                  synka Mateuszka 3,690kg ktory dzis konczy 2 miesiace.
                  3mamy kciuki za WAS i za obrone
    • magda.evie.zoe Re: dobry ginekolog w Poznaniu 29.01.04, 19:06
      No cóż, ja nie polecam dr Fischer, ani mamy ani córki. Poszłam do niej, bo
      spodziewałam się problemowej ciąży (miałam przedtem problemy hormonalne i
      anatomiczne, że tak powiem). W klinice, gdzie chodziłam do niej na prywatne
      wizyty zawsze kłębił się tłum, przynajmniej godzina opóźnienia, wizyty (moje)
      trwały ok. 10 minut. Moje pytania zbywała. Na pierwszej wizycie (8t.c.)
      odmówiła założenia mi karty ciąży, bo "50% ciąż kończy się poronieniami". Od
      razu przekazała mnie na badanie swojej córce, która była bardzo miła, na
      dodatek przyjmowała na kasę chorych i nie było do niej kolejek. Mimo że
      miałam wrażenie, że opiekuje się mną troskliwie, to: 1. kiedy badanie
      wykazało, że między dziewczynkami jest duża różnica wagi (bardzo niepokojące u
      bliźniąt) powiedziała, że to tylko USG i zrobiła tak badanie, żeby wyszło, że
      są równe - a urodziły się z różnicą wagi 800g (2400 i 1600 - to chyba można
      zauważyć?) 2. mimo licznych badań USG nie zauważyła wad serca występujących u
      obu dziewczynek (oglądałam swego czasu "Na dobre i na złe" kiedy okazało się,
      że nienarodzona córeczka Zosi ma taką samą wadę jak moja córeczka Zosia i
      jakie z tego zrobiono w tym filmie "halo", podczas gdy ja - bez przerwy
      badana, ciągle w szpitalu na obserwacji - o wadzie serca jednej dziewczynki
      dowiedziałam się w 3 dni po porodzie, a drugiej 6 miesięcy później - naprawdę
      płakać się chce, taką mamy medycynę).
      Tak więc reasumując: dr Zofię Fischer polecam osobom bardzo asertywnym,
      natomiast Natalię osobom niespodziewającym się problemów w ciąży. Podobnież
      szpital Św. Rodziny jest świetny, ale dla osób rodzących zdrowe dzieci w
      terminie. Kontakt z dzieckiem w inkubatorze jest utrudniany przez personel,
      na dodatek lekarze zataili przede mną, że Zosia dostawała leki w kroplówkach
      (mi mówili, że "to tylko witaminy" a pielęgniarki, które przygotowywały bądź
      co bądź te kroplówki, powiedziały mi coś innego). Niestety po porodzie nie
      byłam w stanie się awanturować, mama w innym mieście a mąż cudzoziemiec nie
      mówi po polsku - tragedia jak z brazyliskiej telenoweli, co nie?
      Z lekarzy ze Św. ROdziny (których miałam okazję poznać podczas wielu tam
      pobytów) polecałabym dr. Zygmunta - był naprawdę kompetentny i przejmował się
      moimi problemami, mimo że nie był moim lekarzem prowadzącym. Pozostali
      wpadali i wypadali z sal podczas obchodów, przysiadali na pogawędki tylko przy
      swoich pacjentkach (żadna z pań Fischer nie raczyła się mną zainteresować,
      kiedy leżałam w "ich" szpitalu ale to kładę na karb swojej małej asertywności)
      Magda
      • mamakoko Re: dobry ginekolog w Poznaniu 29.01.04, 23:47
        Hmm... Cóż tu napisać. Sama nie wiem.Może po prostu miałam szczęście i przykro
        mi że miałaś takie doświadczenia. Może odezwą się inne pacjentki, bo jestem
        ciekawa, czy to ja (w sumie bardzo zadowolona) czy ty (pechowo) byłysmy
        wyjątkiem. Jednak uważam, że takie traktowanie pacjentki nie powinno się
        zdarzyć nigdy. Dlatego też nie biję się w piersi, że dr Fisher jest the best
        tylko piszę, że ja byłam bardzo zadowolona. Co do córki, to jestem skłonna się
        zgodzić...
        Co do porodu w Św. Rodzinie, to zgadzam się, że dotyczy tylko niezagrożonych
        ciąż, ale w takim przypadku będę obstawać przy jego wyższości nad Polną. Myślę,
        że mogę być dość wiarygodna w swojej opinii nt Polnej, bo podziela ją ze mną
        moja kuzynka, która jest tam szanowaną lekarką. Więc jeśli ciąża i poród nie są
        o podwyższonym ryzyku, to jednak w Św. Rodzinie.
        Ale w sumie to i tak liczy się efekt końcowy (boski dzidziuś), gdziekolwiek by
        nie przyszedł na świat.
        • kim11 Re: dobry ginekolog w Poznaniu 30.01.04, 12:34
          Ponad dwa lata temu bratowa rodzila z dr Fischer (matka) To nie byl jej lekarz,
          tak wyszlo z dyzuru. Zakwestinowala wskazanie do cc (ulozenie posladkowe) i
          kazala rodzic naturalnie. Po kilku gidzinach bezowocnego porodu bratowa
          pojechala na stol. Byla b. niemila, oschla, a jak juz dziewczynka sie urodzila,
          to skrytykowala imie jakie rodzice dla niej wybrali.
    • sylwiado Re: dobry ginekolog w Poznaniu 30.01.04, 22:51
      Hej,
      A może słyszałyście coś o doktore Markwitzu (nie wiem czy dobrze piszę) -
      pracuje na Polnej i w Medicover?
      Mam kartę do Medicover, więc mogłabym do niego chodzić za darmo, a zależy mi
      na kimś z Polnej, ale nie wiem czy warto.
      Sylwia
      • meganm Re: dobry ginekolog w Poznaniu 31.01.04, 11:53
        Ja polecam dr. Marka Pawlika. Co prawda wizyta kosztuje 100 zl, ale naprawde
        warto. Ja chodze do niego od ladnych paru lat i jestem bardzo zadowolona.
        Gabinet prywatny ma na ul. Miroslawieckiej (os. Bajkowe) tel. 6610162.
        Przyjmuje w pon,wt i sr od 16:00 i chyba do 20:00. Poza gabinetem prywatnym
        urzeduje w szpitalu na Lutyckiej.
    • mamakoko apropos dr F. 02.02.04, 22:53
      W aspekcie tego co tu czytam to odwołuję co napisałam. Czyżbym była jednym
      chlubnym, zadowolonym wyjątkiem!? Oj niedobrze dr F! Nie chcę żeby potem ktoś
      mnie przeklinał, że źle poleciłam. Ale w moim przypadku naprawde było ok. I ja
      też miałam ułożenie posladkowe i miałam wskazanie do cc, właśnie od niej. Chyba
      powinnam uważać się za szczęściarę!
      Zyczę powodzenia i jak coś usłyszę od koleżanek to dam znac!
      jesli chodzi o Lutycką, to klientka mojej kuzynki rodziła tam dwa dni przede
      mną przez cc i omal nie straciła życia. Sprawa prawdopodobnie sończy się w
      sądzie. ewidentnie wina lekarza. To jest fakt! I tylko powtarzam (nie wiem
      którego lekarza, ale jakiehoś młodego)
      Sama teraz nie wiem do kogo iść!
    • kajus3 Re: dobry ginekolog w Poznaniu 05.02.04, 08:35
      Ja polecam dra Witolda Kędzie z Polnej - bardzo fachowy, miły i, co
      najważniejsze, traktuje pacjentkę jak "partnera w sprawie" - dokładnie wszystko
      tłumaczy łącznie z rysowaniem schematów. Przyjmuje na pograniczu Sołacza i
      Winiar, przy ul. Sokoła.
      • szito Re: dobry ginekolog w Poznaniu 09.02.04, 23:29
        Dołaczam sie do poleceniasmile To juz moja druga ciaza, ktora prowadzi dr Kędzia
        i jestem bardzo z niego zadowolona. Spokoj moich ciaz - to jego zasluga.
        Bardzo cenie u Niego cierpliwosc w oswajaniu moich "ciazowych strachow" i
        zrozumienie dla "czekoladowych nalogow".
        Schematy faktycznie lubi rysowacsmile))
        Poza tym - co wazne - nie jest drogi!
        • padma Re: dobry ginekolog w Poznaniu 24.02.04, 18:54
          A czy macie do niego jakis numer telefonu? Bylabym wdzieczna...
          Paulina
          • kajus3 Re: dobry ginekolog w Poznaniu 25.02.04, 08:43
            601717439, przyjmuje w poniedziałki i czwartki, powodzenia wink!
            • beastyja Re: dobry ginekolog w Poznaniu 25.03.04, 18:27
              Ja jestem w 31 tyg,a mój lekarz nadal twierdzi, że Dzidziuś jest o miesiąc
              starszy i nic nie daje tłumaczenie, że wiem, kiedy Maleństwo się poczęło. Już
              chciałam nie zmieniać lekarza przed porodem, ale tracę do niego cierpliwość,
              jednak czy jednyni dobrzy lekarze przyjmują tylko prywatnie??? Jak byś mogła-
              prosiłabym o info ile dr.Kędzia liczy sobie za wizytę + USG. Dzięki wielkie! B.
    • asia971 Re: dobry ginekolog w Poznaniu 09.02.04, 13:32
      A czy ktoś chodzi do dr Cymerysa lub do dr M.Pietrygi. Właśnie szukam
      ginekologa, poszperałam na wątkach i znalazłam właśnie te nazwiska. Poproszę o
      opinie.
      • contraria Re: dobry ginekolog w Poznaniu 24.02.04, 09:40
        hej!
        ja od kilku lat korzystam z uslug dr m. pietrygi. teraz prowadzi
        mojapierwsza /bardzo trudna, zagrozona/ ciaze. jesli chcesz sie dowiedziec
        czegos wiecej, napisz.
        pozdrawiam, contra
        • kim11 Re: dobry ginekolog w Poznaniu 26.03.04, 20:00
          Czy moglabym prosic o wiecej szczegolow nt. dr Pietrygi.
          Moja ciaza tez jest bardzo skomplikowana i chcialabym sie udac do jakiegos
          dobrego lekarza na konsultacje
    • yomama Re: dobry ginekolog w Poznaniu 24.02.04, 12:06
      A ja polecam drAdama Mościckiegosmile
      Pracuje na Polnej prywatny gabinet na Dobrej (Ogrody)
      Zona pracuje razem..jako neonatologsmile
      Polecam z calego sercasmile
      cena wizyty umiarkowana..pelen zakres badansmile
      tel 601 787 470
      Pozdrawiam
      • agaijulcia Re: dobry ginekolog w Poznaniu 06.05.04, 13:56
        ja polecam dr Wilkoszarska nie wiem za ile przyjmuje prywatnie bo ja leczylam
        sie w przychodni na Szylinga, delikatna, dokladna, zleca wszelkie mozliwe
        badania, usg pierwsze jest takze w tej przychodni a nastepne juz w klinice sw
        Rodziny, gdzie wlasnie kieruje na porod, ja tam trafilam 3 tyg przed porodem ze
        wzgledu na przedwczesny porod i wszyscy lekarze i polozne znaja swoje pacjetki,
        dobrze i fachowo sie nimi opiekuja i w ogole pediatrzy na oddziale sa wspaniali
    • anulina Re: dobry ginekolog w Poznaniu 19.05.04, 08:52
      witaj, super ginekolog to Maciej Jenek (i nie jest drogi!!), namiary znajdziesz
      w kazdej ksiazce tel, jesli chcesz to napisz do mnie maila, a powiem Ci wiecej
      anulina@gazeta.pl
      pozdrawiam
    • igga-81 Re: dobry ginekolog w Poznaniu 22.05.04, 15:30
      jeśli chodzi o panią dr Fischer, to rodziłam w św rodzinie wtedy gdy jeszcze
      tam pracowała. Co za nieprzyjemna baba!!!! Najbardziej antypatyczny lekarz z
      jakim miałam okazję rozmawiać, stanowczo odradzam...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka