Dodaj do ulubionych

Szkoła po maturze

30.10.14, 14:57
Witam,
Od pewnego czasu debatuję z moją córką co ma zamiar zrobić po maturze, która już w przyszłym roku. Niestety dziewczyna nadal nie wie czy chce iść na studia, do pracy, czy np. do szkoły policealnej. Jak sądzicie, w którą stronę powinnam ją trochę ukierunkować?
Obserwuj wątek
    • 10roki Re: Szkoła po maturze 30.10.14, 21:54
      Najlepiej namów ją na studia , ale gdyby nie chciała a wyrażała chęć nauki to są możliwości doboru szkoły zawodowej , policealnej lub jakiegoś kursu zawodowego .
    • patrycjab2609 Re: Szkoła po maturze 16.06.21, 11:42
      Polecam szkołę cosinus, szkoła jest bezpłatna co jest ważne, zajęcia odbywają się w formie zaocznej co daje możliwość połączenia nauki i zdobywaniu zawodu z pracą, po zdobyciu wykształcenia średniego oraz matury można rozpocząć naukę w szkole policealnej cosinus,jest szeroki wybór kierunków tj BHP (1 rok), masażysta ( 2 lata) kosmetyka( 2 lata), opiekun medyczny (1,5 roku), administracja (2 lata), archiwista (2 lata), we wrześniu otwierają się kolejne nowe kierunki ,między innymi asystentka stomatologiczna, higienistka stomatologiczna, opiekunka dziecięca, podolog, także myśle że każdy znajdzie coś dla siebie 🙂 nauczyciele również przesympatyczni i bezkonfliktowi, co więcej szkoła nie ma ograniczeń wiekowych

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka