Dodaj do ulubionych

zapraszam mamy z Kalisza

21.04.05, 14:19
zapraszam na forum mamy z Kalisza
Obserwuj wątek
      • moniswig Re: zapraszam mamy z Kalisza 26.05.05, 00:20
        Witajcie mamy z Kalisza, jestem mamą 11 miesięcznej córeczki, od niedawna
        mieszkamy w Ostrowie, ale mąż pracuje w Kaliszu i bardzo chciałabym się tam
        przeprowadzić.Pozdrowienia. Ps:Joanno1982- mamy córeczki w tym samym wieku.
        Trzymam za Ciebie i małego dzidziulka rosnącego pod serduszkiem.moni
        • joanna1982 Re: do moniswig 30.05.05, 16:11
          A Twoja kiedy będzie miała roczek? Moja 12 czerwca. Robisz małej jakieś
          urodzinki? Dziękuję za pozdrowienia i również pozdrawiam
          Asia, mama 11 miesiecznej Natalki i bąbla 15 tc
          • moniswig Re: do moniswig 05.06.05, 19:58
            Moja córka będzie miała roczek 1 lipca. Na urodzinki wyjeżdzamy do moich
            rodziców oczywiście będzie torcik, zdjęcia itp.Pozdrawiam.
            Ps: A czy są na forum jeszcze jakieś mamusie z Kalisza lub Ostrowa?
            Zapraszamy...
            • sylwiaczek7 Re: do moniswig 07.06.05, 22:23
              Witam!
              Jestem z Kalisza mój synuś ma 3 miesiące i właśnie zaczynam się rozglądać za
              żłobkiem ponieważ zaraz po macierzyńskim muszę wrócić do pracy.Może znacie
              dobry żłobek w Kaliszu.
              Pozdrawiam.
            • jolakl Re: do moniswig 08.06.05, 14:59
              hej hej ja jestem z Kalisza. Moj synek ma 13 miesięcy i poszukuje dla niego
              fajnych bluzeczek, kolorowych, smiesznych. Nie widziałyście gdzies czegos
              takiego?
      • kata74 Re: zapraszam mamy z Kalisza 08.07.05, 15:25
        hej jesteśmy z Ostrowa. jestem mamą rocznej Julki. miło mi Was poznać. widzę
        też że, dużo dzieci jest własnie majowo/czerwcowych.

ps. joanno1982- napisalam na twój adres meilowy, chyba juz się kiedyś
        kontaktowałyśmy. pozdrawiam smile))))
    • agakapalka Re: zapraszam mamy z Kalisza 11.07.05, 10:08
      Witam. Mieszkam niedaleko Ostrowa Wlkp. I właśnie zaczynamy 35 tydz. Strach
      coraz większy smile Od 6 tyg. na podtrzymaniu. Już chciałabym być "po". Wyprawka
      przygotowana, torba stoi spakowana od 2 tyg. Tylko wózka i fotelika brak, ale
      maż zajmie się tym, gdy ja będę odpoczywała po porodzie smile Czy któraś z Was
      urodziła w Ostrowie? Jakie wrazenia?
      P.S. moje gg -6484490
      Aga i Zuzia (?)
      • kata74 Re: zapraszam mamy z Kalisza 14.07.05, 22:25
        nie rodziłam wostrowie ale w kaliszu, ale kilka znajomych rodziło w ostrowie w
        przeciągu ostatniego półroku i twierdzą że bylo ok. że dużo się poprawiło iże
        jest mila opieka. myśle że ile porodow tyle opini.

trzymam kciuki za ciebie i za maluszka!!! powodzenia
        • oska82 Re : do kata74 28.07.05, 18:27
          Witam! Mnie czeka poród w Kaliszu na początku pażdziernika. Może podzielisz się
          wrażeniami, słyszałam już różne opinie...
          • eks_w Re: Re : do kata74 30.07.05, 01:45
            Cześć!Ja rodziłam w lutym, był to szybki i łatwy poród, więc wspominam go
            bardzo miło.B.dobre warunki i miły personel, miałam podczas porodu studentki i
            studenta,starali sie pomagać, także po byli bardzo pomocni, przy karmieniu
            itp.ale najważniejsze jest nastawienie, trzeba być optymistą, powodzenia
            p.s.słuchać położnej i szkoła rodzenia, zwłaszcza oddychanie
            • asia9186 "ciężarówki" z Kalisza 30.07.05, 21:52
              Witam przyszłe i obecne mamy z Kalisza i okolicsmile
              Ja jestem przyszłą mamą - moje maleństwo pojawi się już we wrześniu, czekam na
              nie z niecierpliwością chociaż także z obawą, bo to będzie dla mnie nowa rola.
              A jak wy sobie radzicie w ciąży? Chodząc po ulicach naszego miasta widze ze
              jest nas niemało - aż się obawiam co do "obłożenia" naszej porodówki we
              wrześniu smile. Czy macie juz wózek, wyprawke itp.? Gdzie robicie zakupy?
              • oska82 Re: "ciężarówki" z Kalisza 01.08.05, 12:18
                Ja co prawda nie jestem z Kalisza ale mieszkam niedaleko, i za każdym razem gdy
                wpadam do miasta tez zauważam dużo brzuszków. Rodzę w październiku i też nie
                mogę się doczekać ale czym bliżej tym bardziej boję się porodu. Zakupów jeszcze
                nie zrobiłam , narazie tylko kilka ciuszków, większe zrobię chyba dopiero na
                początku sierpnia.Pozdrawiam i trzymam kciuki za szybki i bezstresowy poród!!!!
                  • eks_w Re: "ciężarówki" z Kalisza 01.08.05, 17:04
                    dzisiaj byłam w mieście i same "ciężarówki", trochę z zazdrością na Was patrzę,
                    bardzo miło wspominam czas, gdy mój maluszek był w brzuszku, ale teraz też jest
                    fajnie, pozdrawiam wszystkie przyszłe i obecne mamusie
                      • asia9186 sklepy w Kaliszu 05.08.05, 18:50
                        a ja dziś zrobiłam pierwsze duuuże zakupy dla mojego maluszka - kurczę
                        strasznie tego dużo trezba kupic jeśli sie nie ma w rodzinie ciuszkodawców po
                        starszych dzieciach - ale za to jakie to było przyjemne smile
                        I tu pytanie do mam - czy to tylko moje wrażenie czy faktycznie w każdym
                        sklepie sa te same ciuszki? czy jest jakiś sklep z odrobinę bardziej markową
                        odzieżą? bo nie powiem - strzeliłabym synkowi jakiś fajnieszy ciuszek na zimę a
                        tu wszystko jakieś takie nieciekawe - zwłaszcza te grubsze ciuszki. a może to
                        po prostu nie sezon i muszę poczekać?
                        • jolakl Re: sklepy w Kaliszu 18.08.05, 15:11
                          Hej. Moj synek ma juz 15 miesiecy i tez z zazdroscia patrze na brzuszki na
                          ulicach.
                          Co do fajnych ciuszkow dla maluszka, to zobacz w "Hokus pokus" na
                          Śródmiejskiej. Maja tam ciuszki z "Wójcika" nie jestem pewna czy sa rozmiary
                          dla maluszków, ale my w zeszłym roku kupowalismy tam kombinezonik zimowy
                          (rozmiar 74) z czapeczką i szalikiem i był super.
                          Poza tym w "Tobiaszku" k/Alberta na Polnej tez można wypatrzyc cos ciekawego.
                          Jesli masz okazje wyjazdu do Poznania to szczerze polecam H&M. Bo sa to
                          naprawde super ciuszki.
                          Jesli masz jeszcze jakies pytania, chetnie odpowiem, bo pamietam jaka sama
                          byłam zielona te kilkanascie miesiecy temu.
                          Pozdrawiam.
    • latka2503 Re: zapraszam mamy z Kalisza 27.08.05, 11:12
      Witam Was serdecznie drogie mamy, założyłam to forum w kwietniu i wstyd się
      przyznać ale do tej pory nie miałam czasu na nie wejść, pracuję w biurze
      podróży więc teraz był gorący okres.
      Cieszę się, że tak dużo Was tu jest, może sama też coś o sobie powiem. Mam 25
      lat i jestem mamą 2-letniej Julki, która od 4 m-ca życia chodzi do żłobka w
      Kaliszu na Babina (jeśli ktoś ma pytania odnośnie żłobka chętnie odpowiem),
      mieszkam i pracuję w Kaliszu.
      Zachęcam do dalszych pogaduszek na tym forum.
      Mam tylko pytanie, czy u któregoś z Waszych dzieci lekarz słyszał szmer na
      serdeuszku, bo u mojej Julki co którąś wizytę słyszy, a co którąś nie, inni
      lekarze tak samo. Mam zaufanego lekarza pediatrę - dr. Kusiak z Przychodni, ale
      moja Julka, po tym jak po porodzie była na intensywnej terapii, podlegała też
      pod Poradnię Oceny Rozwoju Małego Dziecka w Kaliszu i dr. Korach słyszał szmer,
      pół roku później dr. Gąsiorowski nie słyszał i tak w kółko. Znacie też taki
      przypadek, bo chyba z dnia na dzień zapiszę się do kardiologa. Będę wdzięczna
      za odpowiedzi.

Pozdrawiam
      serdecznie
      • anulaaa w końcu was znalazłam:) 31.08.05, 22:00
        cieszę się,że wpadłam na ten wateksmile
        też mieszkam w kaliszu i rodzę w grudniusmile
        wyprawkę mam już całą zakupioną i szykuję się na odpoczynek przed porodem
        i...prasowanie ciuszkówbig_grin
        wszyscy odradzali bo wcześniej straciłam już dwie dzidzie(w tamtym roku)
        ale...wszystko jest dobrze więc...

dużo malusieńkich rzeczy dostałam,musiałam tylko dokupić kilka sztuk body i
        skarpeteczkismile
        całą wyprawkę(pomijając ubranka) zakupiłam przez internet-chodziłam sprawdzać
        ceny w sklepach u nas dzięki czemu udało mi się zaoszczędzić kilkaset złotychsmile
        tylko po wózek pojechałam do strowa bo chcociaż miałąm upatrzony w internecie to
        w kaliszu takiego nie byłouncertain
        większość rzeczy kupiłam tych tańszych bo fundusze mamy ograniczone ale....jakoś
        to się rozkręciło i już po zakupachsmile
        ale dzieki temu czuję wielką ulgę bo nie muszzę się przejmować już tym i latać
        po sklepach z bolącym coraz bardziej kręgosłupemsmile

patrzałam na ceny ubranek-szczególnie te najmniejsze można kupić tanio w hicie i
        w pepko(w markecie albert)-nie ma co przepłącac bo dziecko za dużo w tym nie
        pochodzi raczejsmile kilka sztuk kupiłam w lumpeksach-ale wybiearałam tylko rzeczy
        w idealnym stanie!
        dzisiaj zrobiłam pierwsze pranie i jutro cały dzień będę prasowalauncertain

pozdrwiam

***16grudnia termin-to już 25tc***
        **anulaaa+2aniołki**
        • asia9186 Re: w końcu was znalazłam:) 16.09.05, 17:07
          a ja mam termin na już !!! aaaaa!!! a dokładnie na 24.09 ale lekarz stwierdził
          ze moge rodzić w każdej chwili. I juz sie nie moge doczekać - zwłaszcza ze tez
          juz wszystko przygotowane i czeka na dzidzię. Pozdrownienia dla wszystkich
          przyszłych mam - zobaczycie, na pewno damy radę !!!!
    • marwro3 Re: zapraszam mamy z Kalisza 05.10.05, 09:51
      szukałam am z KALISZA na forum niemowlę no i się nie doszukałam skierowali mnie
      tutaj i się cieszę bo juz myślałam że na forum to wszyscy tylko z Warszawy a
      teraz troche o nas mój Aleksander ma pół roczku i trochę W marcu razem edziemy
      obchodzić urodzinki on pierwsze 24 a ja trzydzieste 22 mogłybyśmy trochę
      rozruszac ten wątek a może założymy sobie nasze kaliskie forum co o tym
      sądzicie Jeśli któraś z mam chciałaby ze mną pogadać to podaję adres
      marzena.maciej@poczta.onet.pl Czekam na listy do usłyszenia Może kiedys miniemy
      się na ulicy tylko niestety sie nie rozpoznamy no chyba że się umówimy na
      pogaduchy jest okazją dopuki ładna pogoda pa pa wracam do pracy Marzena
    • marwro3 Re: spotkamy się na spacerze? 07.10.05, 09:00
      proponuje po południu w piątek dn 14-10-2005 w Parku Kaliskim przy fontannie od
      strony pl.Kilińskiego na pewno wiecie gdzie to jest wymyślmy jaki znak
      rozpoznawczy przez to że pracuje pasuje około 16 a wy ?
      • asia9186 Re: spotkamy się na spacerze? 12.10.05, 18:44
        pomysł z trwałą wymianą doświadczeń mam z Kalisza bardzo mi sie podoba ale na
        ten spacer to nie dojdę bo moje maleństwo (2 tyg) o tej porze jest po spacerku
        i zajada sie mleczkiem od mamy, a poza tym to bardzo daleko od mojego domu.
        Jednakze chetnie pogadam na forum (lub maila ale to za jakies 2 tyg)bo tez mam
        wrazenie ze wzystcy są z w-wy bądź Poznania. Pozdrowienia
        Asia i jej malutki Kubuś
        • jolakl Re: spotkamy się na spacerze? 13.10.05, 13:24
          Na pewno fajnie jest powymieniac doswiadczenia, bo sama wiem jaka na poczatku
          bylam zielona i jakie podstawowe trapily mie watpliwosci. Teraz moj maluch ma
          juz 1,5 roku takze wiem juz duuuuzo wiecej.
          Na pewno warto tez wymieniac informacje o fajnych ciuszkach w naszych sklepach
          czy dobrych cenach na dzieciaczkowe akcesoria. Ja niestety mam niewiele czasu
          na latanie po miescie, ale cos tam udaje mi sie zaobserwowac.
          A forum to fajne miejsce. Ja skorzystalam juz z wielu rad od forumowych mam
          (czesto zaglądam na "Zakupy") i dzieki nim uniknelam wpadek z nietrafionymi
          zakupami dla mojego synka.
          Np. po lekturze pozytywnych opinii forumowiczek na temat pieluszek Tesco
          (fioletowych) kupiłam i wypróbowałam jedna paczke i sa naprawde swietne. Niczym
          nie ustepuja Pampersom, ktorych uzywalam przez kilkanascie miesiecy.
          Piszmy o ciekawostkach dotyczacych naszych pociech i nie tylko a na pewno
          fajnie bedzie poczytac co tam słychac u innych mam z naszego miasta.
          Pozdrawiamsmile
    • mama24h7d Re: zapraszam mamy z Kalisza 26.02.14, 11:33
      Witam,

jestem mamą 2 dziewczynek (starsza - 4 lata, młodsza - 2 miesiące). Szukam mam, które mają ochotę powymieniać się doświadczeniami, może spotkać - spacer, kawa.
      Czekam na kontakt. Pozdrawiam.

mama24h7d@gmail.com
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka