Dodaj do ulubionych

Basen na Drodze Dębińskiej

IP: *.* 28.08.02, 00:24
Czy ktoś zapisał się może tam na naukę pływania. Może się spotkamy?My będziemy z Grochem chodzić we wtorki na 15.30.Pozdrawiam
Obserwuj wątek
      • Gość edziecko: MagdaAQQ Re: Basen na Drodze Dębińskiej- czy też oswajają z wodą IP: *.* 18.09.02, 21:53
        Różnice między Fregatą a Drogą Dębińską (my chodziłyśmy rok do Fregaty, teraz na Drogę).Droga Dębińska:- lepszy dojazd (podjazd dla wózków)- luźniejszy program zajęć - dużo zabawek, zjeżdzalnie, fontanny, koła ratunkowe, basen ma bogatą architekurę - tzn schodzi się schodkami z jednej lub drugiej strony- instruktor przychodzi indywidualnie do dziecka i prosi, żeby robić to i to w danym dniu (przychodzi około 3 razy na 45 minut)- woda jest ciepła, w szatniach i na basenie też- zabawki jak na razie są czysteA zrezygnowałam z Fregaty, dlatego, że punkty powyżej nie były spełnione.Tyle tylko, że Gaja ma 20 miesięcy i już nie chce robić ćwiczeń na hurra, tak jak jest we Fregacie (wszyscy robią w tym samym czasie rzut na gumową kaczkę lepką od brudu zresztą), ale małe dziecko może lepiej się czuć na bardziej kameralnym basenie we Fregacie, a także z nakazanymi ćwiczeniami (matka, która dopiero zaczyna oswajać dziecko z wodą potrzebuje też wydaje mi się takiego poprowadzenia jak we Fregacie,bo na Drodze jest skazana na swoją bujną wyobraźnię i rozrywkowość, by zainteresować dziecko.Aha - w szatniach Drogi nie ma przewijaków dla niemowląt.PODSUMOWANIENiemowlaki - do Fregaty, Starsze Dzieci - Drogę Dębińską polecam.Pozdrowionka
        • Gość edziecko: Magda_D Re: Basen na Drodze Dębińskiej- czy też oswajają z wodą IP: *.* 19.09.02, 15:04
          Magdo,Czy na Drodze Dębińskiej jest może również bardziej elastyczny system płatności??? W zeszłym roku chodziłam do Fregaty i było super, ale w drugim półroczu dziewczynki zaczęły chorować - ja ciągle miałam nadzieję, że zaraz wyzdrowieją, więc ciągle płaciłam za kolejne miesiące - a one były ciągle chore - w sumie przepadły mi ze 3 miesiące (x 2 dzieci). Więc w tym roku chciałabym mieć możliwość przychodzenia na pojedyncze zajęcia, kiedy przypadkiem dzieci nie są chore ;-). Ale chyba to marzenie ściętej głowy?Pozdrawiam młodych pływaków!Magda
          • Gość edziecko: MagdaAQQ Tak do końca to nie wiem.. IP: *.* 19.09.02, 20:33
            Najdogodniej placi sie za caly semestr (do stycznia wlacznie) - 380 zl, to wychodzi 3 zajecia gratis. Gdy z ich winy przepadaja, to sie odrabia, gdy z naszej, to niestety...Mozna tez placic za polowe semestru, tylko nie pamietam ile.Obilo mi sie o uszy, ze mozna za poszczegolne zajecia placic, ale nie chce Cie oklamac, lepiej do nich zadzwon (nie mam niestety przy sobie telefonu, sprobuj z łaski swojej na informację, to jest basen AWF - biuro basenu, Droga Debinska chyba 10),Pozdrowionka dla Ciebie i dziewczynek
      • Gość edziecko: MagdaAQQ Re: to nie to samo IP: *.* 09.10.02, 20:54
        Wiem, że są tam zajęcia z aquarobiku, a specjalne dla ciężarnych są we Fregacie-Life. Natomiast szkoła rodzenia, to nie tylko ćwiczenia, a raczej informator+towarzystwo bardzo przyjemnej wzajemnej ciążowej adoracji+telefon zaufania, więc jeśli o to Ci chodzi, to nie rezygnuj ze szkoły rodzenia.
        • Gość edziecko: 747 Re: to nie to samo IP: *.* 10.10.02, 07:50
          No to teraz mam dylemat. Mój lekarz zrobił mi wykład z minusów w uczestniczeniu w szkole rodzenia (np. wcześniejsze rozwarcia po ćwiczeniach, mikroskurcze macicy po podrażnianiu piersi, totalne wygłupienie w oddychaniu w czasie porodu na skutek przeładowania teorią, itd.). A tak przy okazji - czy masz namiary na Fregatę - będę wdzięczna. Chcę tam zadzwonić - tak z ciekawości. Jak na razie zapisałam się do szkoły na ul. Polną od 21 października.pozdrawiamWioletta i 24m. Maleństwo
    • Gość edziecko: Gusiak Re: Basen na Drodze Dębińskiej IP: *.* 10.10.02, 11:31
      HejDzięki za odpowiedź na moje pytanie (dopiero teraz, ale mało czasy kruca bomba ;-) ).I odpowiadam też na pytanie 747 - ja chodziłam prawie całą ciążę (do 9 miesiąca włącznie) na basen taki zupełnie zwykły. Bez żadnych ćwiczeń itp. Najpierw jedziliśmy do Obornik, bo tam jest naprawdę piękny basen i można wejść kiedy się chce i siedzieć jak długo się chce, a potem mój mąż załatwił w firmie karnety na Poznanię. Pływałam soobie na pleckach i brzuszku,a mój szkrab chyba polubił już wtedy pływanie, bo z kąpielą i basenem nigdy nie było problemu ;-).Także na Twoim miejscu odpuściłabym sobie jakieś specjalne ćwiczenia (tym bardziej, że dość drogo) na Fregacie i chodziła na zwykły basen, a ze szjkoły rodzenia też bym nie rezygnowała. Można się dużo dowiedzieć, uspokoić itp.Co do zdania Twojego lekarza - ja chodziłam na ćwiczenia w szkole rodzenia, ćwiczyłam troszkę w domku i baaardzo dużo pływałam, pracowałam do ostatniego piątku przed porodem (Kacper urodził się w niedzielę) i co? I rozwarcia żadnego nie było nawet wtedy kiedy było już trzeba - skończyło się na cesarce. Więc wszystko zależy od uwarunkowań konkretnej osoby i to Ty i Twój lekarz powinniście śledzić, czy ćwiczenia źle na Ciebie nie wpływają.Telefon i namiary na Fregatę: FREGATA LIFE - POZNAŃ, ul. Górna Wilda 83; tel. 835 23 07.My chodzimy tam z Misiem i jesteśmy bardzo zadowolone (może mam niższe poczucie brudu, bo na moje kaczuszki są ok), szczególnie z opieki pani instruktor, która jest super!!!Ale pewnie i tak jak mały będzie straszy to wypróbujemy Drogę Dębińską.Pozdrowionka:hello: Gusiak
    • Gość edziecko: magdus76 Re: Basen na Drodze Dębińskiej IP: *.* 22.10.02, 22:25
      Nie wiecie czy na Drodze Dębińskiej są też prowadzone zajęcia rehabilitacyjne dla małych dzieci? We Fregacie mają tzw. korektę,ale szukam rozwiązania bardziej ekonomicznego...Poza tym Fregata od zeszłego roku bardzo zmieniła się na minus,nie wspominając o tym jak nachalnie wołają o pieniądze-w pażdzierniku żądali zapłaty za grudzień,styczeń i luty!Przy moich dwóch chłopakach to jest niezła kwota!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka