Dodaj do ulubionych

Ulmi Developer -Mieszkania na ul.Bandurkiego

17.09.09, 14:30
Witajcie , Zakupiłam mieszkanie w Krzeszowicach na ul. Bandurskiego developer
Ulmi poszukuję osób które również zakupiły takowe i czekają na oddanie
inwestycji .Proszę o kontakt. Z góry dziękuję
Obserwuj wątek
    • dz204 Re: Ulmi Developer -Mieszkania na ul.Bandurkiego 02.11.09, 17:14
      Witam!Kupiłam mieszkanie od firmy ULMI.Chętnie z Panią
      porozmawiam.Proszę podać do siebie jakiś namiar.
      • Gość: agnieszka Re: Ulmi Developer -Mieszkania na ul.Bandurkiego IP: *.gemini.net.pl 07.10.10, 19:12
        wita, Jutro tj 8 10 o godz 16 na budowie bedzie spotaknie, podobno ma byc pan prezes.... czy będzie to sie okaze... im wiecej nas tym lepiej...
    • Gość: aga Re: Ulmi Developer -Mieszkania na ul.Bandurkiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.09, 19:03
      Prosze o kontakt na email
      a.kilian@neostrada.pl
      • Gość: agao Re: Ulmi Developer -Mieszkania na ul.Bandurkiego IP: *.gemini.net.pl 07.02.10, 16:16
        Proszę o kontakt na maila aobral@wp.pl
        dziękuję
    • bozena.59 Re: Ulmi Developer -Mieszkania na ul.Bandurkiego 05.04.10, 17:59
      bardzo prosze o kontakt na e-maila: bozena.59@hotmail.com
      • prettypretty Re: Ulmi Developer -Mieszkania na ul.Bandurkiego 10.05.10, 14:17
        Witam, prosze o kontakt : czeslaw.kukulka@wp.pl
    • Gość: basilicum Re: Ulmi Developer -Mieszkania na ul.Bandurkiego IP: *.ghnet.pl 28.05.10, 18:08
      Proszę również o kontakt justynaptaszek@o2.pl
    • Gość: SG Re: Ulmi Developer -Mieszkania na ul.Bandurkiego IP: 94.42.92.* 20.07.10, 07:44
      Również czekacie oddanie mieszkania na Bandurskiego??
      simon.gorski@yahoo.com
      Pozdrawiam
      • Gość: Luke Re: Ulmi Developer -Mieszkania na ul.Bandurkiego IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 16.08.10, 15:06
        tak zbieramy kontakty. sereq@o2.pl
    • Gość: trybcio Re: Ulmi Developer -Mieszkania na ul.Bandurkiego IP: 92.17.217.* 21.07.10, 22:16
      Ja tez u nich kupilem:(
      slawektrybus@vp.pl
      • Gość: Luke Re: Ulmi Developer -Mieszkania na ul.Bandurkiego IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 16.08.10, 15:07
        może Pan napisać na sereq@o2.pl
    • Gość: rrr14 Re: Ulmi Developer -Mieszkania na ul.Bandurkiego IP: *.chello.pl 08.09.10, 22:11
      Witam jestem osobą oszukaną przez ULMI proszę o kontakt tel. 607666782
      • Gość: agila8 Re: Ulmi Developer -Mieszkania na ul.Bandurkiego IP: *.adsl.inetia.pl 09.09.10, 13:15
        Witam, ja także czekam na odbiór mieszkania już 2 rok!!!! Jeżeli coś wiadomo w sprawie budowy proszę o kontakt agila1.48@tlen.pl
      • Gość: kora164 Re: Ulmi Developer -Mieszkania na ul.Bandurkiego IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.09.10, 10:21
        Też jestem oszukana przez Ulmi. Nie bardzo wiem co dalej. Najlepiej byłoby się spotkać całą grupą i coś postanowic. Może ktoś zna się na prawie budowlanym? Ciężko się o cos dowiedzieć. W biurze Ulmi nikt nic nie wie albo nie chce powiedzieć. Z prezesem trudno się skontaktowac. Unika kontaktu? Pozdrawiam.
      • Gość: kora164 Re: Ulmi Developer -Mieszkania na ul.Bandurkiego IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.09.10, 13:07
        Spotykamy się w Firmie Ulmi w Krakowie 1 października 2010 o godz. 18. Im nas więcej tym lepiej.
    • Gość: kora164 Re: Ulmi Developer -Mieszkania na ul.Bandurkiego IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.09.10, 14:22
      Witam. Też zakupiłam mieszkanie na ul. Bandurskiego od firmy Ulmi. Czekam już 2 lata i mnie cholera bierze na to wszystko. Pasowałoby się skrzyknąć (wszyscy) i cos postanowić, co robić dalej. Ktoś kto się zna na prawie budowlanym mógłby pomóż tylko trzeba się spotkać. Jak coś wiecie na temat tej budowy to proszę o kontakt. Pozdrawiam.
    • Gość: Michał Re: Ulmi Developer -Mieszkania na ul.Bandurkiego IP: *.146.111.88.nat.umts.dynamic.eranet.pl 05.10.10, 18:28
      Witam, jakby były jakieś nowe ustalenia dajcie znać mzaszcz@o2.pl
      Pozdrawiam
      Michał
      • Gość: agnieszka Re: Ulmi Developer -Mieszkania na ul.Bandurkiego IP: *.gemini.net.pl 07.10.10, 19:13
        jutro tj 8. 10 o godz 16 ma byc spotkanie na budowie z prezesem. czy bedzie to sie okaze ... im wiecej nas tym lepiej
        do zobaczenia
        • kora164 Re: Ulmi Developer -Mieszkania na ul.Bandurkiego 14.02.11, 12:15
          Pani Agnieszko. Czy wie Pani coś na temat tej budowy na Bandurskiego? Nie było mnie długo i jestem wybita z wszelkich informacji o tych mieszkaniach. Z tego co ostatnio widziałam to wielka klapa. Jestem tym załamana. Jak by Pani coś wiedziała proszę o odpowiedź na mojego meila.
          Pozdrawiam i dziekuję.
          Beata.
    • Gość: oszukani Re: Ulmi Developer -Mieszkania na ul.Bandurkiego IP: 194.246.16.* 24.01.11, 13:56
      Ostrzegamy wszystkich mających do czynienia z panem prezesem Andrzejem M. - nie wchodźciez nim w żadne interesy - to oszust. Nie kupujcie żadnych mieszkań, nam pozostaje walka w sadzie... i rozgłos w mediach na temat jego działalności, jego ojca również. Oszukali mnóstwo ludzi. Kupują za nasze pieniadze inne działki, nieruchomości... Wkrótce sprawa zostanie nagłośniona!
      • Gość: Luke Re: Ulmi Developer -Mieszkania na ul.Bandurkiego IP: *.dynamic.chello.pl 27.01.11, 23:04
        Święta prawda...
        • Gość: czytelnik Re: Ulmi Developer -Mieszkania na ul.Bandurkiego IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.02.11, 12:45
          Ludzie! macie rację, jesteście skrzywdzeni, ale nie piszcie bzdur takich jak w środę o 20:05.
          Paragraf 226 kodeksu karnego stanowi o obrazie funkcjonariusza (lub organu państwowego), a nie o oszustwie. W ten sposób to się dezinformujecie, a para idzie w gwizdek.
      • Gość: firma Re: Ulmi Developer -Mieszkania na ul.Bandurkiego IP: *.adsl.inetia.pl 06.03.11, 17:51
        witam panią.
        może mi pani coś więcej powiedzieć na temat pana Andrzeja Miśko
        • Gość: oszukany Re: Ulmi Developer -Mieszkania na ul.Bandurkiego IP: *.aster.pl 06.03.11, 22:36
          że prawdopodobnie będzie ścigany przez prokuratora
    • Gość: oszukany Re: Ulmi Developer -Mieszkania na ul.Bandurkiego IP: 84.10.83.* 02.02.11, 20:05
      W dniu dzisiejszym otrzymałem sporządzony przez prawnika wniosek do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa przez członków zarządu spółki ulmi, którym to przestępstwem zostali pokrzywdzeni ludzi kupujący mieszkanie od niniejszej spółki. W PRZEKONANIU OSÓB POKRZYWDZONYCH DZIAŁANIE CZŁONKÓW ZARZĄDU NINIEJSZEJ SPÓŁKI WYPEŁNIA ZNAMIONA PRZESTĘPSTWA z art. 226 KODEKSU KARNEGO, w którym to artykule jest mowa o oszustwie.
      • Gość: nn Re: Ulmi Developer -Mieszkania na ul.Bandurkiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.11, 21:43
        Zapraszamy na osiedle "Nad Filipówką"-inwestycja cały czas wymaga wykończenia.Jesteśmy w lepszej sytuacji bo jednak mieszkamy. Powodzenia. Każdy z mieszkańców ma swoją historię walki o kolejną "cegłę"...
      • Gość: av Re: Ulmi Developer -Mieszkania na ul.Bandurkiego IP: *.unitymediagroup.de 28.08.11, 20:26
        witam,
        Szukam osób które kupiły mieszkania od firmy Ulmi przy ul. Bandurkiego w krzeszowicach w segmencie S7. proszę o kontakt : av11@vp.pl.
    • Gość: blondi Re: Ulmi Developer -Mieszkania na ul.Bandurkiego IP: *.dynamic.chello.pl 06.04.11, 18:18
      podbijam wątek,bo zniknie...czy ktoś ma jakieś informacje na temat pana Miśko?jak można się z nim skontaktować???w razie czego proszę o maila na blondzem@gmail.com.Chętnie porozmawiam i spotkam się z innymi oszukanymi!
      • Gość: AnJa Re: Ulmi Developer -Mieszkania na ul.Bandurkiego IP: *.231.23.95.dynamic.jazztel.es 21.04.11, 10:57
        Ja z panem miśko spotkałam się w sądzie - choć to za dużo powiedziane, bo pan miśko się nie pojawił. Rozprawa wygrana, komornik w drodze.
        • Gość: zaba Re: Ulmi Developer -Mieszkania na ul.Bandurkiego IP: *.play-internet.pl 01.06.11, 11:52
          Hehe dobre. Usmialam sie przednio. Ciekawe tylko co da Ci komornik, jak tam nie ma z czego egzekucji prowadzic. Czy ktos wie jak wyglada sprawa upadlosci? Wczoraj ponoc byla rozprawa.
          • Gość: AnJa Re: Ulmi Developer -Mieszkania na ul.Bandurkiego IP: 149.156.79.* 06.06.11, 17:15
            W dniu, w którym sprawa poszła do komornika firma istniała, tak więc firma ma jakiś majątek. Jeżeli jest sprawa o upadłość, to można liczyć, że gdzieś na szarym końcu dostaniemy to, co wygrane w sądzie. Jeżeli nie to przynajmniej przestaną ludzi oszukiwać. Z drugiej strony coś sięn a budowie ruszyło.
            • Gość: oszukana Re: Ulmi Developer -Mieszkania na ul.Bandurkiego IP: *.electrolux.se 07.06.11, 13:35
              a co się ruszyło na budowie jesli można wiedzieć? i na której?
    • Gość: aa Re: Ulmi Developer -Mieszkania na ul.Bandurkiego IP: *.emn.fr 26.04.11, 15:04
      ciekawe powiązanie osobowe:

księgowy ulmi znalazł się w korem: www.kto-kogo.pl/Kazimierz_Paleczny

Podejrzewam, że takie posunięcie z pewnością ma na celu zabezpieczenie wierzytelności klientów spoleczki ulmi, wybudowania naszych mieszkań i nie dopuszczenie do upadłości, na której najlepiej wyszłoby korem ...
    • Gość: Kalimera Re: Ulmi Developer -Mieszkania na ul.Bandurkiego IP: *.tktelekom.pl 17.06.11, 10:48
      Czy ktoś wie gdzie obecnie mieści się siedziba spółki ULMI? Na ul Lea przestali odbierac korespondencje. Czy ta spółka wogóle jeszcze istnieje? Zainwestowałam w prawnika i mam prawomocny wyrok na tego dewelopera. Jeżeli ktoś potrzebuje pomocy prawnej , moge przesłac wzór pisma w zamian na w/w informacje.
      • Gość: oszukani Re: Ulmi Developer -Mieszkania na ul.Bandurkiego IP: *.aster.pl 24.06.11, 16:58
        Wg KRS siedziba spoleczki mieści się na Lea, wszelkie zmiany adresowe powinny być zgłoszone w KRS. To zobowiązanie dotyczy również spoleczki ulmi i jej prezesa - andrzeja miśko...
      • Gość: agagnie Re: Ulmi Developer -Mieszkania na ul.Bandurkiego IP: *.dynamic.chello.pl 28.10.11, 15:12
        Witam! Niestety my również poszukujemy pana Prezesa i zostaliśmy z niczym. Lecz my dopiero poszukujemy pomocy prawnej, gdyby była taka możliwość to bardzo proszę o kontakt!
    • Gość: ona Re: Ulmi Developer -Mieszkania na ul.Bandurkiego IP: 194.246.16.* 06.07.11, 16:03
      Czy ktoś wie co się dzieje z firma ULMI i prezesikiem Miśko?
      • Gość: ja Re: Ulmi Developer -Mieszkania na ul.Bandurkiego IP: *.play-internet.pl 10.07.11, 17:18
        Czy ktoś wie jak wygląda sprawa upadłościowa ULMI? Na jakim jest etapie?
        • Gość: Ja Re: Ulmi Developer -Mieszkania na ul.Bandurkiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.11, 23:37
          ja na razie niestety wiem, że ulmi zniknęło ze swojej siedziby...
    • Gość: av Re: Ulmi Developer -Mieszkania na ul.Bandurkiego IP: *.unitymediagroup.de 28.08.11, 20:46
      Witam ,
      Szukam osób które kupiły mieszkania w krzeszowicach przy ul.Bandurskiego w segmentach od S1-S7. Proszę o kontakt mailowy: av11@vp.pl
      • Gość: oszukany Re: Ulmi Developer -Mieszkania na ul.Bandurkiego IP: *.ip.euro.net.pl 15.09.11, 15:15
        Podobno 30.09.2011 w sądzie ma być sprawa o upadłość ulmi. Telefony stacjonarne i komórkowe oraz adres e-mail niedostępne.Biura też nie ma.Nie dostał kredytu i olał wszystkich.
        • Gość: ag Re: Ulmi Developer -Mieszkania na ul.Bandurkiego IP: 87.207.202.* 04.10.11, 17:07
          Witam, czy ktoś może zna nową siedziby tejże firmy. Mam również ogromny problem aby skontaktować się z tą osobą!!!
    • Gość: Romek Re: Ulmi Developer -Mieszkania na ul.Bandurkiego IP: *.147.14.60.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 12.12.11, 11:31
      Z najnowszych informacji: sąd ogłosił upadłość ulmi pozostaje tylko szukać andrzeja miśko, żeby oddał peniądze i maksymalnie nagłośnić sprawę.
      • Gość: xx Re: Ulmi Developer -Mieszkania na ul.Bandurkiego IP: *.181.174.203.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 12.12.11, 13:29
        Bardzo serdecznie współczuje wszystkim którzy kupili mieszkanie od Ulmi. Nam na osiedlu obok udało się ale i tak nie dokończył. Szkoda że nie rozmawiali państwo z ludźmi którzy w pobliżu mieszkają, bo na tamtej budowie nigdy specjalnie nic się i nie dział. Jeden, no 2 pracowników na tyle mieszkań
        • Gość: ew Re: Ulmi Developer -Mieszkania na ul.Bandurkiego IP: 194.246.16.* 12.12.11, 13:45
          tak się składa, ze rozmawialam z mieszkancami osiedla obok zanim zdecydowalam sie na mieszkanie... zachwalali... i nie narzekali... ściemniali bo to tez raczej lezało w ich interesie
          • Gość: :) Re: Ulmi Developer -Mieszkania na ul.Bandurkiego IP: *.play-internet.pl 19.12.11, 15:54
            no i zakończła się pewna epoka.... :) Proszę tylko nie mówić że mieszkający na osiedlu które zdążyło się wybudować zachwalali prezesa Miśko i to co Ulmi na osiedlu wykonało.... bo to totalna bzdura..... !!!! Do dziś całe osiedle boryka się z niedoróbkami i wadami.
            • Gość: ew Re: Ulmi Developer -Mieszkania na ul.Bandurkiego IP: 194.246.16.* 20.12.11, 11:22
              oj zahcwalała pani starsza z pieskiem spacerowała i tak strasznie nam zachwalała
              • Gość: gosc Re: Ulmi Developer -Mieszkania na ul.Bandurkiego IP: *.rol.ar.krakow.pl 20.12.11, 12:51
                polecam dzisiejsza Gazete Krakowska tj 20.12.2011
    • szepa11 Re: Ulmi Developer -Mieszkania na ul.Bandurkiego 05.01.12, 14:28
      Witam,

Jestem dziennikarką i zbieram materiały dotyczące Ulmi. Wszystkich oszukanych i chętnych do rozmowy na ten temat proszę o kontakt na maila.

agnieszkaszepelak@gmail.com

Z góry dziękuje
      Agnieszka Szepelak
      • Gość: Antoni Re: Ulmi Developer -Mieszkania na ul.Bandurkiego IP: *.124.8.226.szara.net.pl 05.01.12, 15:53
        Co dokładnie chce Pani wiedziec?
        • Gość: Andrzej Re: Ulmi Developer -Mieszkania na ul.Bandurkiego IP: *.124.8.226.szara.net.pl 05.01.12, 15:53
          Nic jej nie mów
          • Gość: Gościnny Re: Ulmi Developer -Mieszkania na ul.Bandurkiego IP: *.tktelekom.pl 02.03.12, 11:28
            Orientujecie się może czy są może jakieś nowe informacje na temat Pana M. i jego kombinacji....?
            • Gość: jan Re: Ulmi Developer -Mieszkania na ul.Bandurkiego IP: *.rdns.blackberry.net 04.05.12, 16:00
              Czy jest mozliwosc kontaktu z Panem ?
      • kasia26072017 Re: Ulmi Developer -Mieszkania na ul.Bandurkiego 08.01.21, 22:51
        9 lat minęło a A.Miśko znów działa przy tej budowie pod przykrywką.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka