Dodaj do ulubionych

Okna PAGEN ?

IP: *.236.spine.pl 25.01.10, 15:12
Czy ktoś z forumowiczów montował może u siebie w domu (mieszkaniu)
okna firmy PAGEN?
Mają salon firmowy w Krakowie na ul.Limanowskiego i chyba jeszcze
gdzieś.
Prosiłabym o podzielenie się swoimi doświadczeniami. Jak sprawują
się okna,czy są szczelne, czy dobrze izolowane (miejsce styku
furtyny ze ścianą), czy ekipa montażowa dobrze izoluje okna przy ich
montażu i ew. inne uwagi , jeżeli takie macie.
Muszę okna wymienić na wiosnę, bo te które mam , to trageia. Same
okna są w miarę szczelne, ale ich montaż , izolacja (a raczej jej
brak) to woła o pomstę !
Mieszkam w bloku , który ma 4 lata (!) i myślę o wymianie okien,
niestety.
Z góry bardzo dziękuję.
Obserwuj wątek
    • Gość: patrykkiwaczek Re: Okna PAGEN ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.01.10, 16:39
      skoro okna są ok. to po co wymieniać????
      mówisz że budynek i okna mają 4 lata i chcesz wymieniac okna -
      szok :-)
      Po pierwsze czy regulowałas okna przez ten okres??? najlepiej niech
      to zrobi fachowiec - ja za 4 okna (w tym dwa balkonowe) zapłaciłem
      80 zł i dzisaj przy tych mrozach nie żałuje przy okazji gość ci
      powie co zrobić aby doszczelić okna po zewnętzrej stronie może
      wystaczy tylko usunąć tynki i uzupelnić braki???

Pozdrawiam
      • Gość: anna Re: Okna PAGEN ? IP: *.236.spine.pl 25.01.10, 18:17
        Nie jestem fachowcem, ale u mnie jest fuszerka przy montażu
        prawdopodobnie. Zimne powietrze czuć najbardziej przy styku futryny
        okna z parapetem , tu jest najgorzej. I jeszcze miejscowo wzdłuz
        futryny , tam gdzie styka się ze ścianą. Poza tym jakiś czas temu
        pojawiły się pęknięcia w narożnikach ścian przy futrynach. I też
        stamtąd idzie zimno jak diabli.
        Normalnie powiesiłabym , nie powiem za co, tego, kto te okna
        montował.

Wzywałam dwa razy gościa z firmy , z której okna pochodzą, oni
        wyregulowali je. No , ale tu jest problem z izolacją.
        Pasowałoby parapety pozrywać, dać jakąś dobrą izolację (bo jak
        przypuszczam okno leży na gołej cegle). No i odkuc tynk ta gdzie
        trzeba i zaizaolować.

Masz może namiary na dobrego fachowca, który ew. naprawiłby te
        wszystkie fuszerki ?
        • Gość: Becia Re: Okna PAGEN ? IP: 213.77.77.* 09.09.10, 20:26
          Robiłam kilka wycen przed zakupem. Każda firma swój "ogon" chwali ale na Limanowskiego w salonie przekonali mnie , że wazne jest by kupic u producenta z powodu pewności gwarancji.
          Ładną ekspozycje maja na ul Zakopiańskiej w ich drugim salonie. Okna mam od miesiąca prezentują sie pięknie. Na ekipę równiez złego słowa powiedziec nie mogę. Osobiście polecam wszystkim. Nie przepłaciłam i jestem bardzo zadowolona.
    • Gość: Maro Re: Okna PAGEN ? IP: 80.54.118.* 07.01.15, 12:49
      Mam okna z PAGENU od 2 lat.Nie polecam tej firmy.Okna może i ładnie wyglądają ale są od początku nieszczelne.Zaraz po montażu zgłaszałem problem nawet przyjechał " fachowiec", ale okazało się że profile są po prostu krzywe i nic się nie da zrobić.Potem składałem kilkakrotnie reklamacje ale bez odzewu.Po prostu zupełnie olewają klienta który już zapłacił za towar.Teraz okna przed zimą uszczelniam jak dawniej stare drewniane. Nie polecam PAGENU !!!!!!
      • Gość: Ana Re: Okna PAGEN ? IP: 94.42.203.* 13.08.15, 22:32
        Coś mi tu nie gra. Pagen dał mi 7 lat gwarancji to i Tobie też. Nie wierzę, że nie naprawą Ci okien. U mnie było wszystko ok z oknami Pagen ale u sąsiada pękła szyba nie wiadomo z jakiego powodu i wymienili mu bez problemu w tydzień na nową.
    • Gość: mavaric Re: Okna PAGEN ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.02.16, 11:47
      Firmą Pagen NIE POLECAM !!!! Okna tanie, ale teraz to wolałbym dołożyć i mieć fachową obsługę i dobry montaż. Szczególnie nie polecam obsługi w oddziale KRAKÓW ! Z resztą centrala w Gnojniku a szczególnie serwis też nie należy do profesjonalistów szanujących klientów. Do zapłaty pieniędzy można coś jeszcze ugrać: szybki serwis, sprawną regulację, miłą obsługę, ale po zapłacie czar pryska i np. męczę się z zamówieniem serwisu do wymiany szyby od 3 miesięcy. Generalnie jest wiele mniejszych firm które zasługują na uwagę i wiele dobrych większych mających fachową obsługę, a PAGEN to firma dla wytrwałych w boju inwestorów.
      • poterpiotr Re: Okna PAGEN ? 18.09.16, 13:03
        zgadzam się z poprzednikiem nie polecam szczególnie montażystów z Krakowa montowaliśmy jeszcze drzwi firmy STALPRODUKT montażyści nie umieli ustawić drzwi żeby się dodrze zamykały zwalając wszystko na twarde uszczelki trzeba było użyć dużej siły żeby je zamknąć w rezultacie pękła okleina na futrynie no i reklamacja mineło 3 tygodnie i cisza
      • milaone Re: Okna PAGEN ? 09.04.18, 15:44
        Odradzam również szczególnie ze względu na ekipie montażową (Sosnowiec) a do tego okna przyszły zabrudzone w środku! Co do samej jakości okien to jeszcze nie mogę nic napisać ale za sam fakt nerwów i poprawek przy montażu dzisiaj już bym zdecydowała się na jakąś inną firmę.
    • Gość: paweł Re: Okna PAGEN ? IP: *.dynamic.chello.pl 29.01.21, 19:13
      Zdecydowanie NIE POLECAM i radze omijać.

Firma potrafi dostarczyć 90% okien z wadami w profilach i szkleniach.
      Rada dla Klientów: nie zgłaszać reklamacji tylko RĘKOJMIE z żądaniami zwrotu 100% pieniędzy i doprowadzenia kwater okiennych do pierwotnych wraz z odbiorem kierownika na ich koszt - przyspiesza rozpatrywanie i wymianę. Nie warto iść na rękę tylko być konsekwentnym w żądaniach bo wymienią szyby z defektami.

Kontakt z P. Łukaszem - osoba odpowiedzialna za rozwiązywanie problemów - praktycznie niemożliwy telefonicznie tylko mailowo, tak jakby bał się rozmawiać(?). Weryfikację przeszkleń na budowie, pomimo wcześniejszego uznania, chce robić kilkukrotnie.

Po informacji, że sprawa idzie do sądu wymieniają szyby i okazuje się, że kolejne przeszklenia mają defekty. Odciska palca od wewnątrz, który jest widoczny pod kątem prostym z ponad 3m oraz pęcherze powietrza w szkle są u nich standardem.

Dodatkowo łamią przepisy RODO i udostępniają dane osobowe ich dostawcom żeby dogrywać tematy z nimi.

Resumując: godziny straconego czasu na WALKĘ (niestety to określenie jest trafne) o dostarczenie produktu nowego wolnego od wad, który i tak kończy się szybami z rażącymi defektami.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka