Dodaj do ulubionych

Dobra kasza nasza zakopane

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.10, 00:23
Ciekawe czy ktos slyszal o takiej restauracji i to w dodatku w
zakopanym. Ja bylem i jestem zaskoczony na plus .Czekam na inf.
Obserwuj wątek
    • Gość: Doska Re: Dobra kasza nasza zakopane IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.11, 23:02
      Zachecona opiniami z net - noc coz czlowiek Stary a glupi ;) poszlam wraz z rodzina. Owszem obsluga mila. Ale nie zeby jakos nadzwyczajnie ot sprawnie I na temat.
      Wystroj fajny jak dla nas. Przytulnie cicho spokojna muzyka.
      I sedno sprawy jedzenie : nie fajne. ...
      Nalesnik z jablkiem - smaczny dziecko zjadlo ze smakiem za to specjalnosc lokalu ... Chyba powinno zmienic. Menu;)
      Polecana kasza z pulpetami to suche jak wior cos. Okropne. Do ego SOS jak mniemam z butelki.
      Nieco lepsza byla kasza jaglana z kurczakiem curry ale bez rewelacji SOS czosnkowy to 90% majonezu plus czosnek.
      Reasumujac bylam zobaczylam nie polecat I nie wroce a szkoda :(
      • muszelka-1 Re: Dobra kasza nasza zakopane 10.09.11, 18:33
        Skuszeni wieloma dobrymi opiniami wybraliśmy się do Dobrej Kaszy i niestety nie smakowało nam. Do kaszy dodawane są chyba jakieś chemiczne dodatki, bo po dosłownie kilku łyżkach nie mogliśmy przełknąć następnych, a byliśmy autentycznie głodni. Sos czosnkowy to też jakaś pomyłka, surówki niedoprawione. Zapłaciliśmy za dwie porcje 45 zł plus napiwek i wyszliśmy okropnie zawiedzeni.
        Ponadto nie skończyło się na niesmacznym jedzeniu - do końca dnia cierpieliśmy na dolegliwości żołądkowe, tak więc ja nie polecam. Do dziś nie mogę patrzeć na kaszę, moje dziecko też, a byliśmy kaszowymi fanami.
        Ja odradzam przysmaki z kaszy, nie wiem jak inne dania, bo już ponownie tam nie poszliśmy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka