Dodaj do ulubionych

Kto, gdzie i z kim? Subiektywny przegląd list

19.11.10, 13:18
Baaardzo subiektywny przeglad list...
Obserwuj wątek
  • goesha Kto, gdzie i z kim? Subiektywny przegląd list 19.11.10, 13:20
   skąd znowu w wyborczej wzięła się nazwa dzielnicy V Łobzów??? Prosiłabym o nie wprowadzanie w błąd czytelników. Już tyle razy na tym forum informowano osoby piszące do GW, że dz. V Krakowa nosi nazwę Krowodrza (której Łobzów jest tylko historyczną częścią)
   • Gość: AAA Re: Kto, gdzie i z kim? Subiektywny przegląd list IP: 89.174.214.* 19.11.10, 13:30
    Czołówki list układały partie. A na końcu czasem można znaleźć osoby zacne i warte mandatu jak choćby dyrektor muzeum lotnictwa Radwan.
   • Gość: wyborca Re: Kto, gdzie i z kim? Subiektywny przegląd list IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.10, 07:48
    A od kiedy XVIII Dzielnica to Grebałów?????????
  • Gość: m_q Re: Kto, gdzie i z kim? Subiektywny przegląd list IP: *.ksi-system.net 19.11.10, 13:33
   To że ludzie śp.Wassermana z PiS startują z list Majchra to nic dziwnego. Wszak śp.Wasserman popierał w drugiej turze wyborów Majchra przeciw kandydatowi PiS Terleckiemu.
  • laku82 Rowerowi kandydaci na radnych 19.11.10, 14:37
   Rowerzyści przepytali radnych.
   Odpowiedzieli m.in. Słoniowski, Woźniakiewicz, Hausner, Bystrowski, Kośmider i Pani Pabian.
   Odpowiedzi poniżej:
   ibikekrakow.com/2010/11/19/rowerowy-prezydent-radni-2010/
  • Gość: abra Kto, gdzie i z kim? Subiektywny przegląd list IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.11.10, 14:42
   No to widać za kogo gazeta trzyma kciuki:) Mogli się chociaż trochę wysilić i dokładnie opisać jedynki a nie swoich faworytów tylko!!!!!!!!!!!!!!!! beznadziejny przegląd list!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   • Gość: lewy kibic A na: krakowska.info była taka prognoza IP: 77.236.26.* 19.11.10, 16:19
    Stare przysłowie mówi, że nic tak nie uczy pokory jak sprawdzenie własnych prognoz. Dziś poznałem listę kandydatów więc za niecałe trzy tygodnie to co napisałem zostanie zweryfikowane przy urnach. Przewiduję, że tylko cztery komitety wyborcze będą uczestniczyć w podziale mandatów: PO, PiS, Komitet Wyborczy Jacka Majchrowskiego i SLD.

    Wszystkie inne Komitety Wyborcze nie przekroczą nawet jednoprocentowego pułapu.

    Okręg nr I: PO - Małgorzata Jantos, Aleksander Miszalski i może Bogusław Krzeczkowski. PiS - Agata Tatara i Stanisław Rachwał może jeszcze Jadwiga Tajchman. Od Majchrowskiego - Wojciech Kozdronkiewicz i może Adam Udziela.

    Okręg nr 2: PO – Janusz Chwajoł, Ewa Zbroja, może Teodozja Maliszewska. Z PiS- Andrzej Duda, Grażyna Zamorska, może Bolesław Kosior. Z SLD – Tomasz Janosik, od Majchrowskiego: Anna Prokop – Staszecka ewentualnie Elżbieta Sieja.

    Okręg nr 3: Z PO – Paweł Węgrzyn, Katarzyna Migacz ewentualnie Marta Patena. Z PiS- Mirosław Gilarski i Wojciech Hausner. Z SLD – Andrzej Stefanik. Od Majchrowskiego: Jacek Majchrowski, Władysław Kosiniak – Kamysz.

    Okreg nr 4: Z PO- Bogusław Kosmider, Jerzy Pal i ewentualnie Andżelika Wojciechowska. Z PiS- Ryszard Kapuścinski i Michał Ciechowski ewentualnie Ewa Zając - Goleń. Od Majchrowskiego – Marta Suter.

    Okręg nr 5: Z PO – Grażyna Fijałkowska, Zbigniew Kożuch ewentualnie Katarzyna Bielańska. Z PiS- Marcin Szymański i Łukasz Słoniowski. Od Majchrowskiego : Tadeusz Trzmiel i Wojciech Włodarczyk.

    Okręg nr 6: Z PO – Jerzy Woźniakiewicz i Marek Hohenauer, Z PiS – Józef Pilch i Piotr Wiszniewski. Z SLD – Kazimierz Chrzanowski. Od Majchrowskiego możliwy mandat dla Mieczysława Łagosza.

    Okręg nr 7: z PO – i Robert Pajdo i Józef Krupa. Z PiS – Edward Porębski, Jan Franczyk ewentualnie Włodzimierz Pietrus. Z SLD – Stanisława Urbaniak ewentualnie Krzysztof Cieciński.
    • Gość: krak Re: A na: krakowska.info była taka prognoza IP: 62.148.91.* 19.11.10, 19:14
     Hehe, a tu to dopiero bzdury... Kim jest pani Wojciechowska???? Kim Zbroja?? A Maliszewska możę??? Przewodnicząca dzielnicy IV i jedynka? A Pal, miły, ale bez polotu, a co z dwójką i Uliczem??? Skad inąd to biura PO w Royalu są od czasów PiSu w tych samych miejscach, a jako członek PO wiem, że konwencje odbywają się w Domu Polonii... (więc w artykule też bzdura). A wpierwszym Miszalski???Kto tą chłopinę zna wogóle? W trójce Migacz??? Ja już wszscy znielubili, a co ze Smokiem, znany szef dzielnicy VI i społecznikznany we wszystkich dzielnicach tego okręgu.? Co z Hawrankiem? Szef Dz. VII i robi duża kampanię, ma też świetne poparcia. W piątce p. Bielańska??? Hahaha. Dalej nie masz młodego Fedora???? Drogi lewy kibicu, w rzeczy samej lewa jest Twoja analiza... :)
  • Gość: prawy S T A W O W Y ? N I E IP: 78.133.191.* 19.11.10, 16:19
   Rozwiesił swoje plakaty, a nie Kracika i został wywalony
  • Gość: balusz Kto, gdzie i z kim? Subiektywny przegląd list IP: *.multi-play.net.pl 19.11.10, 16:51
   1) Uwaga na kandydata Porębskiego z Nowej Huty. Ten gość lobbował za spalarnią śmieci właśnie w tej dzielnicy. Należy się tego szkodnika pozbyć, najlepiej wysłać w paczce na madagaskar.
   2) Przyglądnąć się również tym radnym którzy sami sobie przyznali 10 zł abonament na wjazd do strefy C
   • Gość: ktoś A Urynowicz z PO nie był za spalarnią? IP: *.adsl.inetia.pl 19.11.10, 22:57
    > 1) Uwaga na kandydata Porębskiego z Nowej Huty. Ten gość lobbował za spalarnią
    > śmieci właśnie w tej dzielnicy. Należy się tego szkodnika pozbyć, najlepiej wys
    > łać w paczce na madagaskar.
    Przegląd radnych jest rzeczywiście subiektywny. Skoro pisze się o radnym Pietrusie jako przeciwniku spalarni śmieci, to pisząc o innych z VII okręgu trzeba być konsekwentnym. Przewodniczący dzielnicy Porębski (PiS)i radny Urynowicz z PO byli i są nadal gorącymi zwolennikami spalarni - "szczęściem" jakim obdarzył Nową Hutę prezydent Majchrowski. Wcześniej nie zgadzano się na budowę spalarni śmieci na terenie kombinatu ze względów ekologicznych, aż tu nagle radni z XVIII dzielnicy ochoczo zaakceptowali jej budowę przy ul. Giedroycia - bliżej domów. Chwalili się rekompensatami dla dzielnicy, ale rekompensata to wynagrodzenie strat. Pomijając uciążliwość przyjazdu ponad 200 dziennie śmieciarek ( S7 raczej długo nie będzie, a śmieci mają być gminne i pewnie MPO je przejmie ) i zjazdu ich do bazy w centrum Czyżyn ( jeszcze większe kłopoty z korkami w Nowej Hucie ), spadek wartości nieruchomości ( nie zadbali o to wyrównanie radni ), zgodę na budowę w terenie zalewowym ( zalecane obowiązkowe ubezpieczenie od powodzi przez Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego ), niszczenie siedlisk kilkudziesięciu gatunków prawem chronionych zwierząt, budowę w terenie przewietrzania miasta ( dolina rzeczna ), to radni zgodzili się na postawienie obiektu niebezpiecznego dla środowiska, który do już zatrutego powietrza będzie emitował ( zgodnie z raportem środowiskowym ) rocznie ponad 10 ton pyłów i wiele substancji szkodliwych, w tym metale ciężkie jak rtęć ( ponad 50 kg rocznie ) i kadm itp. Zapomnieli radni, że zdrowie jest najważniejsze i nie można handlować nim za rekompensaty. O alternatywach dla spalarni sensownie nie rozmawiali lekceważąc ją, a w niewiele mniejszym od Krakowa niemieckim Dreźnie ( też leży w niecce ) nie ma spalarni i wysypiska śmieci. Taką alternatywę zamiast spalarni wybrał Olsztyn i 35 okolicznych gmin.
  • jerzy1973 a dlaczego wycięto Władysława Kosiniaka-Kamysza?? 19.11.10, 16:53
   a tak wygląda Okręg nr 3: Z PO – Paweł Węgrzyn, Katarzyna Migacz ewentualnie Marta Patena. Z PiS- Mirosław Gilarski i Wojciech Hausner. Z SLD – Andrzej Stefanik. Od Majchrowskiego: Jacek Majchrowski, Władysław Kosiniak – Kamysz.
  • bussie Kto, gdzie i z kim? Subiektywny przegląd list 19.11.10, 17:21
   Zastanawiam się, dlaczego Pani Redaktor oparła swoją subiektywną opinię o Mrówie na wyglądzie "stadionowego chuligana". Mama nie uczyła, że nie ocenia się ludzi po wyglądzie? Może, gdy rozdawali talenty, Pani Redaktor stała w kolejce po urodę, Paweł nie. Za to załapał się na entuzjazm i pracowitość.
   Dziwne, że ocenia Pani działalność Klubu 1949 w kategoriach interesu, wszak wiadomo, że lokal, w którym nie sprzedaje się alkoholu nie przynosi zysków, zatem nie zysk był tu celem.
   Może proszę po prostu napisać, że go Pani nie lubi, zamiast dyskredytować go w tak nieładny sposób. Subiektywny nie znaczy złośliwy, chyba się Pani ze mną zgodzi.
   Ja lubię i oddałabym na niego głos, gdyby startował w moim okręgu. Bo nowe boiska zmieniają jakość spędzania wolnego czasu dzieci i młodzieży (widzę to na przykładzie mojego osiedla), a nowe tramwaje jakość życia ludzi starszych, ale i matek małych dzieci (którzy dzisiaj muszą wspinać się do tramwaju po stromych stopniach, ludziom na wózkach zostaje tylko transport autobusowy). Proszę mi wierzyć, to też są rzeczy ważne dla mieszkańców naszych dzielnic.
   Pozdrawiam:)
  • Gość: eso Re: Kto, gdzie i z kim? Subiektywny przegląd list IP: *.net.autocom.pl 19.11.10, 18:59
   marny udział gw w kampanii oj marny!
  • Gość: ejo Kto, gdzie i z kim? Subiektywny przegląd list IP: *.chello.pl 19.11.10, 20:28
   >>Wyboru dokonali dziennikarze na co dzień zajmujący się w "Gazecie" sprawami krakowskiego samorządu.<<
   To bardzo nieudolnie muszą się zajmować tymi sprawami, skoro nawet nie wiedzą, że dzielnica XVIII to Nowa Huta, a nie Grębałów. Dziwić się potem, że powstają takie marne artykuły.
  • Gość: zzzzz Kto, gdzie i z kim? Subiektywny przegląd list IP: *.ghnet.pl 19.11.10, 21:23
   Szkoda że przewodnicząca rady dba tylko o swoją szkołe , a powinna i oresztę zadbać w całej dzielnicy, czy kotoś podsumuje ile rada przeznaczyła funduszy na poszczególne placówki. Nie trudno znaleźć sponsora pod logo Rady Dzielnicy.
  • Gość: huoou Kto, gdzie i z kim? Subiektywny przegląd list IP: *.skawsoft.com.pl 19.11.10, 21:53
   A pamięta ktoś to:
   krakow.gazeta.pl/krakow/1,44425,8159676,Milczaca_promocja_krakowskich_muzeow_w_Londynie.html
   Szkoda że nie mieszkam w Krakowie - jakbym zagłosował na Den Bulta, to miałbym pewność, że nie pozwoli na taką kompromitację.
  • carlo Kto, gdzie i z kim? Subiektywny przegląd list 19.11.10, 23:46
   Żenujący artykuł... A pani Radłowskiej, to chyba lepiej telenowele wychodzą niż pisanie w Gazecie. Informacje o 1949 to stek bzdur!
   Zastanawiałem się długo na kogo mam głosować, ale teraz już nie mam wątpliwości, że poprę Derlatkę, choć z Majchrowskim mi nie po drodze - na przekór kalumniom, które zamieszczono w tym artykule i za szczere zaangażowanie i oddanie Nowej Hucie. Czy subiektywny znaczy, że można kłamać i wypisywać bzdury?! Żenada pani Renato!
  • Gość: dębiczanin Kto, gdzie i z kim? Subiektywny przegląd list IP: 77.236.26.* 20.11.10, 00:26
   ręce opadają Gazeto Wybiórcza- dlaczego nie wspominacie, że w okręgu 3 lista kW PO ma jeszcze innych cennych kandydatów-byłych radnych Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa: Igę Lipiec, Martę Patenę czy Kasię Migacz? A gdzie jest przewodniczącym największej dzielnicy Krakowa w tym okręgu i jego radni. Więcej rzetelności Państwo redaktorzy z UW...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka