Dodaj do ulubionych

Kandydat Soska i wyścigi koni na Błoniach

IP: *.ghnet.pl 05.10.11, 07:27
"Mityng"... Czy wy aby już nie przesadzacie..? Co to za słowo?
Obserwuj wątek
  • renkad_1 Kandydat Soska i wyścigi koni na Błoniach 05.10.11, 08:59
   Szkoda, że autor uważa że na Błoniach to powinien hulać tylko wiatr tak jak to jest przez prawie cały rok. Szkoda że nie widzi niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich, którzy szukać na halach nie są wstanie. Uśmiechu na ich twarzach gdy owce wychodzą na wypas. Szkoda, że nie widzi szkół z dziećmi niepełnosprawnymi przyprowadzanych przez wychowawców i jak korzystają te dzieci z kontaktu ze zwierzętami. Szkoda, że nie widzi przedszkoli przyprowadzanych na wycieczki do zwierząt. Tłumów dzieciaków zachwyconych zwierzętami. Szkoda, że Pan nie może przeżyć że impreza jest w terminie wyborów (wybory powinny być częściej to byłyby fajne imprezy towarzyszące). Jako mieszkanka dzielnicy Zwierzyniec przypominam Panu, że zgodnie z nadal obowiązującą umową (1366 rok pomiędzy Norbertankami a miastem) mieszkńczy dzielnicy mają prawo wypasu bydła na Błoniach. Proponuję doczytać choćby na wikipedii. Uważam, że autor należy do partii opozycjnej i pisze tendencyjne artykuły. Szkoda tylko , że naczelny mu płaci za to. Życzę wszystkim miłych wrażań z kontaktu z wszystkimi zwierzętami, które zagościły chwilowo na Błoniach. Niech uśmiech na twarzach dzieci promienieje. Miłego dnia mieszkańcy Krakowa. Przychodźcie na Błonia bo warto.
  • seven Re: Kandydat Soska i wyścigi koni na Błoniach 05.10.11, 12:39
   komentarz fantastyczny, ale obawiam sie, że dla adresata może pozostać niezrozumiały. swoją drogą ciekawa sprawa, soska nie kryje się już, że wystąpił do tych użytkowanych gruntów na błoniach o dopłaty, a jak pare tygodni temu pisała o tym wyborcza, to artykuł zniknął w ciągu paru godzin. teraz tylko twierdzi, że dopłaty przeznaczy na wyścigi, aha, jasne! inna rzecz- co ten typ ma wspólnego z krakowem? mieszka tu? startuje stąd? nie i nie. więc niech wypieprza do siebie na wieś i robi tam kampanię, a nie wp...dala się do miasta ze swoimi poronionymi pomysłami. tyle, że tam nie narobi wokół siebie takiego szumu, jak robiąc burdel na błoniach. psl-owskie cwaniactwo i tyle. mam nadzieję, że jego i jego złodziejską partię zmiotą w wyborach.
  • Gość: wyborca Kandydat Soska i wyścigi koni na Błoniach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.11, 13:30
   Po trupach do celu. Za państwową kasę prywatna impreza wyborcza w ...dniu wyborów. Nagrody ufundowali - Prezes Agencji Nieruchomości Rolnych, prezesi Totalizatora Sportowego, KRUS-u, Minister Rolnictwa, Marszałek Województwa Małopolskiego, Wojewoda Małopolski, Wiceprezes Rady Mistrów, Prezydent Miasta Krakowa, prezes Polskiego Klubu Wyścigów Konnych. Na domiar wszystkiego tych wyścigów nie ma w kalendarzu PKWK, organizator nie ma licencji na organizowanie gonitw, tor nie ma certyfikatu, nie ma zapewnionej opieki lekarskiej ani weterynaryjnej. Ludzie, gdzie my żyjemy ???
  • quiconque do urzędników ! 05.10.11, 14:11
   proszę nie wydawać zgody. Zdrowie koni jest ważniejsze niż zabawa. Co zrobicie jak koń się połamie ? zastrzelicie go na oczach tłumu czy będzie tak dogorywał jak ten koń w Morskim Oku ?
   • Gość: k Re: do urzędników ! IP: *.dynamic.chello.pl 05.10.11, 16:22
    No właśnie jak coś się stanie i któryś koń złamie nogę (lub nawet zwichnie) to ciekawe jak pan Soska i mamusie, które przyjdą na wyścigi z dzieciaczkami będą tym dzieciaczkom tłumaczyć, że taka kontuzja dla wyścigowego konia oznacza najczęściej uśpienie i że to wszystko bo ktoś chciał się pobawić nie dbając o bezpieczeństwo zwierzaków?
   • ojej24 Re: do urzędników ! 05.10.11, 18:44
    quiconque napisała:

    > proszę nie wydawać zgody. Zdrowie koni jest ważniejsze niż zabawa. Co zrobicie
    > jak koń się połamie ? zastrzelicie go na oczach tłumu czy będzie tak dogorywa
    > ł jak ten koń w Morskim Oku ?
    = = = = = =
    Popieram!!!! NIE WYDAWAĆ ZGODY na tę zabójczą dla koni "imprezę" !!! Trzeba przypilnować, by Straż Miejska/Policja nie dopuściły do realizacji tego szaleńczego pomysłu!!! POWSTRZYMAĆ soskę-szaleńca!!!! Dlaczego niewinne zwierzęta narażać (organizując "wyścigi" na nieprzygotowanym terenie) na połamanie nóg?!! Wg soski okaleczone konie zostaną (kto wie, czy nie na oczach "widzów-entuzjastów") uśmiercone!! A wszystko w partykularnym interesie szaleńca!
    P.S. 3 pytania:
    1) jeśli soska postawi na swoim i mimo braku zezwolenia zorganizuje tę morderczą "zabawę" - kto odpowie za skutki ewentualnego wypadku?
    2) KTO pokryje koszty rekultywacji terenu po "wyścigach"?
    3) o ile się nie mylę, w sobotę i niedzielę obowiązuje cisza wyborcza - jakim więc prawem "wyścigi" mają się odbywać od piątku do niedzieli??!!
  • Gość: Robert Kandydat Soska i wyścigi koni na Błoniach IP: 195.150.225.* 05.10.11, 16:46
   Pragnę jeszcze zwrócić UWAGĘ na :
   W sobotę przez cały dzień w koło Błoń odbywają się zawody ROLKARSKIE
   OTWARTY DZIEŃ WROTKARSTWA W KRAKOWIE " 70 Nie Tylko Dla Orłów "
   Impreza zgłoszona jest od zimy do oficjalnego kalendarza
   POLSKIEGO ZWIĄZKU SPORTÓW WROTKARSKICH
   główny dystans wliczany jest do punktacji PUCHARU POLSKI
   Organizatorem imprezy jest KKSW KRAK
   a współorganizatorem jest URZĄD MIASTA KRAKOWA
   Pragnę zwrócić uwagę na warunki bezpieczeństwa:
   Przewidywana liczba uczestników to ok 500 os, a najszybsi poruszają się z szybkościami
   powyżej 40 km/h.
   Trochę rozwagi !
  • renkad_1 Kandydat Soska i wyścigi koni na Błoniach 06.10.11, 08:09
   Wczoraj na Błoniach rozpoczęły się przygotowania do wyścigów. Trzymajmy kciuki Krakowianie by wszystko było na czas i bezpieczne. Może przesiąknięci nienawiścią internauci mogliby się wyładować rozgarniając kretowiska:). Rąk do pomocy nigdy dość. Życzę wszystkim miłego dnia i kontaktu z życzliwymi ludźmi
   • Gość: sceptyk Re: Kandydat Soska i wyścigi koni na Błoniach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.11, 09:08
    A za co mamy trzymać kciuki? chyba za prokuratora, który powinien się zająć tą hucpą. Stary cwaniak robi sobie w dniu ciszy wyborczej za państwowe pieniądze wyborczy show, niezgodny z prawem (Ustawa o wyscigach konnych z 18 stycznia 2001 r. -Dz. U. z dnia 14 lutego 2001 r.) bez licencji, bez zapewnienia tym zwierzętom miejsca, gdzie mogą odpocząć po podróży i gonitwie a sekunduje mu cała PSL-owska klika z prezesami ARR i KRUS, ministrem rolnictwa i wicempremierem na czele z błogosławieństwem władz miasta i województwa, które na takie coś w ogóle nie powinny się zgodzić. Otwiera drzwi do cudzego sklepu i woła "ludzie, bierzcie, to dla was". I ludzie wezmą, bo w gruncie rzeczy prawo to mamy gdzieś. A z końmi i miłoscią do nich ten szołmen ma tyle wspólnego, że hoduje je po to, by przerobić na kabanosy. Może więc nie rogrzebywać kretowisk, jak się coś zabije to się oszczędzi na rzeźniku. Wesołej zabawy.
  • ojej24 Soska oszukuje!!! 07.10.11, 10:41
   soska złożył DZISIAJ u Powiatowego Lekarza Weterynarii wniosek o zgodę na "zorganizowanie POKAZU-GONITWY" (we wniosku nie ma ANI SŁOWA na temat WYŚCIGÓW!!!). Ciekawe, czy zgodnie z jego deklaracją - będzie to pokaz, czy wyścigi??!!. Wniosek celowo złożył na "5 przed 12", z zamiarem wymuszenia wydania zezwolenia "od ręki"!!! soska to OSZUST i - jeśli przeforsuje swój plan i "impreza" będzie na Błoniach od piątku do niedzieli - to będzie to złamaniem ciszy wyborczej!!!!!!!!
   Jak długo jeszcze soska będzie WSZYSTKIM grał na nosie, robił co chce, pobierał dotację za krótkotrwałą dzierżawę terenu NIE będącego JEGO WŁASNOŚCIĄ???!!!!!
  • ja.obserwator123 soska nie uzyskał zezwolenia na planowaną imprezę! 07.10.11, 19:18
   Informacja BEZPOŚREDNIO od p. Filipa Szatanika z UM Krakowa z godz. 14.50: soska NIE UZYSKAŁ ZEZWOLENIA na organizację planowanej imprezy, którą we wniosku określił jako "Pokazy-gonitwa". "Impreza" miałaby się odbyć w sobotę i niedzielę. Ciekawe, czy zdecyduje się, jak zwykle na "postawienie na swoim" i mimo braku zezwolenia będzie "gonitwa" i jak na to zareaguje Straż Miejska, która dziś ok. godz. 14tej udzieliła pytającym informacji, że na w sobotę i niedzielę zapewnić "zabezpieczenie" "imprezie" soski. Pan strażnik miejski ze Śródmieścia (Błonia podlegają śródmiejskiej straży miejskiej) był zdziwiony informacją, że soska nie posiada zezwolenia. Co i jak będzie - zobaczymy już jutro i pojutrze! Chyba warto się temu przyjrzeć!!!
  • Gość: wyborca Czy Soska wyjdzie na głupka czy na senatora? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.11, 07:57
   Pan Soska chyba powinien się urodzić w czasach saskich, bo wtedy wszystko było wolno. Kandyduje na urząd senatorski Państwa, którego prawa ma dokładnie gdzieś. Widać to od początku do końca po sposobie organizowania tej "imprezy".
   Epoka "świętych krów" w polityce jeszcze się nie skończyła a już zaczyna się epoka "świętych wieprzy". Kto mu zafunduje puchar w tym wyścigu do koryta?
  • Gość: dyrdum Kandydat Soska i wyścigi koni na Błoniach IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.11.11, 16:51
   Ha, ha, ha! Już widzę, jak na Dzikim Zachodzie przed koniami kowbojów jechał walec, żeby biedne stworzenia tylko się nie potknęły. Przed każdym Indianinem na koniu jechały 2 walce. ;-) Przecież pojęcie niektórych ludzi o cwale koni jest mniejsze niż zero. Na walcowanej drodze koń też ma szanse się przewrócić i się częstokroć wywraca! Wielka Krakowska i tak byłaby spacerkiem na tle Wielkiej Pardubickiej. Tam to się dopiero konie wywracają! ;-)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka