Dodaj do ulubionych

Bałagan wokół wejściówek na treningi [LISTY]

IP: *.dynamic.chello.pl 02.06.12, 18:53
Podzielam zdanie Pani Weroniki Dudy.
Obserwuj wątek
    • Gość: kk . IP: *.gemini.net.pl 02.06.12, 20:58
      Nie rozumiem czemu Pani Weronika ma pretensje do strażnika miejskiego, że zaczynał pracę o godzinie 7. Fakt, że impreza powinna być zabezpieczona przez służby od wczesnych godzin porannych (jeśli nawet nie nocnych) i tutaj nie chcę bronić straży miejskiej jako instytucji, aczkolwiek wylewanie żalów na konkretnego pracownika wydaje mi się niestosowne.
      Ja i myślę, że większość polaków jeśli ma do pracy na godzinę dajmy na to 8, to raczej nie przychodzi na godzinę 6.
      • Gość: 123 Re: . IP: *.dynamic.chello.pl 02.06.12, 21:43
        Gość portalu: kk napisał(a):

> Nie rozumiem czemu Pani Weronika ma pretensje do strażnika miejskiego, że zaczy
        > nał pracę o godzinie 7. Fakt, że impreza powinna być zabezpieczona przez służby
        > od wczesnych godzin porannych (jeśli nawet nie nocnych) i tutaj nie chcę broni
        > ć straży miejskiej jako instytucji, aczkolwiek wylewanie żalów na konkretnego p
        > racownika wydaje mi się niestosowne.
        > Ja i myślę, że większość polaków jeśli ma do pracy na godzinę dajmy na to 8, to
        > raczej nie przychodzi na godzinę 6.

A co ma Straz Miejska do rozdawania biletow przez pania Helbin ? Parodia !
    • Gość: kibicka Bałagan wokół wejściówek na treningi [LISTY] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.12, 08:12
      W przypadku dystrybucji biletów w strefie kibica na wiśle nie sposób wyrazić również swojego oburzenia. Czy tak trudno było zorganizować zawczasu zabezpieczenia organizacji dystrybucji biletów ( np. prewencyjnie podesłać kilku strażników miejskich, czy też radiowóz policji). W naszym kraju ciągle obowiązującym kanonem jest jednak zasada "jakoś to będzie". Prawie wszystko puszczamy na żywioł. I jak na ten duży ludzki tłum - ludzie w miarę spokojnie czekali. Ale dlaczego czekali ? Bo sądzili, iż wystarczy dla nich biletów. Największy zarzut do tzw. organizatorów dystrybucji biletów mam oto taki, iż jak można było przekazać komunikat, iż będą dystrybuowane bilety na sektor C na wiśle i nie podać faktycznej ilości biletów, które będą na Reymonta dystrybuowane. Czy to jest naprawdę takie trudne do przekazania. Z oficjalnej strony internetowej Wisły można było wyczytać, iż będą dystrybuowane bilety na sektor C. Sektor C na Wiśle ma pojemność około 6 tysięcy miejsc, dlatego też osoby, które ustawił się na końcu kolejki koło starej hali Wisły, mogły być przekonane, że wystarczy dla nich biletów, nawet przy pobraniu dwóch biletów przez osobę. Zatem ile faktycznie na Wiśle rozeszło się biletów? Bo wygląda na to, że nikt nie chciał podać przygotowanych ilości biletów do dystrybucji. A dlaczego tak się stało? I tutaj mamy pole do popisu do snucia przypuszczeń graniczących z pewnością, iż zagwarantowano bilety dla urzędników magistratu i ich rodzin jak również rodzin ich rodzin itd.
      Pytam tylko dlaczego nie potrafimy szanować czasu innych? Wystarczyło podać informację, iż w danym miejscu będzie dystrybuowana taka ilość biletów, w innym miejscu taka. Każdy z przychodzących mógłby ocenić czy ma szansę otrzymać bilet i nie tracić swojego czasu w kolejce. Ale tu znów stykamy się z naszym piekiełkiem, olewajstwem i brakiem przypisania odpowiedzialności. My nie lubimy jawności. Bo gdyby były jawne pewne sprawy (np. w tym wypadku podane konkretne ilości biletów, podane osoby odpowiedzialne) to niektóre kwestie byłyby jaśniejsze. Podejrzewam, iż wiele biletów ( dystrybuowane innymi kanałami niż przy stadionach) trafiło do bardzo przypadkowych osób, które tak naprawdę nie interesują się piłką nożną. Być może nawet nie znajdą czasu, aby pójść na trening. Ci którzy przyszli pod stadion i gotowi byli stać w długiej kolejce to w zdecydowanej większości prawdziwi fani futbolu i do nich powinna trafić większość bilety. Oczywiście duża pula powinna być zagwarantowana dla szkół, czego życzy sobie UEFA. Nie sposób nie zgodzić się ze skandowanym przez osoby, którym nie było dane odebrać bilety pytaniem :" Gdzie są bilety?" . Ale czy to ważne, przecież wszystkie bilety się rozeszły, zainteresowanie było ogromne, więc w czym problem ? No właśnie w czym problem ... Jest przecież wspaniale! Bezpłatne bilety można kupić przecież poprzez internet. Koko, koko Euro spoko.

• Gość: Osoba z kolejki Re: Bałagan wokół wejściówek na treningi [LISTY] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.12, 11:23
      Biletów było ZA MAŁO. Rozdano maksimum 100 na Cracovii, być może 400 na Wiśle. Na Powiślu w CORT rozdano chyba dla MAKSIMUM 150 osób. Byli ludzie, którzy brali po kilka ale to i tak nie wyjaśnia braku przynajmniej 15 tys. wejściówek na wszystkie treningi. Obiecano 25 tys. na Holandię, 10 tys. na Włochów i 3200 na Anglię. Rozumiem, że rozdano w szkołach i urzędach, instytucjach różnych i policji pewnie też. Nikt nie podał rzeczywistej liczby dla zwykłych szarych mieszkańców. Co więcej teraz ludzie sprzedają te BEZPŁATNE wejściówki. Czemu nie ma o tym artykułów?
    • Gość: margot Szatanik weź sznur i.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.12, 12:21
      Brawo Krzysztof Materna! Nazwał on organizatorów dystrybucji biletów IDIOTAMI we wczorajszych Faktach po Faktach!!!! Całe szczęście, że nie doszło do tragedii, do której było tylko o krok! Szatanik twierdzi, że "potrzebna jest adrenalina" - "IDIOTA " jak się patrzy! Jak to możliwe, że do dystrybucji dla zwykłych zjadaczy przeznaczono tylko połowę zaproszeń?! Już trzy tygodnie temu było wiadomo ile ludzi będzie mogło obejrzeć treningi, czy nie można było rozprowadzić ich przez internet?! Jaki to problem ...żaden trzeba tylko mieć rozum a nie pustkę zamiast mózgu! U nas w Polsce w Krakowie nic nigdy nie można zrobić głową lepiej nich ludzie się tratują!!! Szatanik za swoją skandaliczną wypowiedź powinien w poniedziałek już nie pracować w UMK i brać pieniędzy z naszych podatków, tak jak osoby odpowiedzialne za przygotowanie dystrybucji, ale skąd Majchrowski tak jak "wyciągnął " konsekwencje wobec urzędasów, którzy zawalili dokumentację w sprawie spalarni, tak i w tym przypadku schowa ongon pod siebie i nie zrobi nic! Kpina panie Majchrowski, nie potrafi pan być szefem dla nikogo, a nieudacznicy znęcają się nad nami mieszkańcami! ŻENADA!
    • Gość: s szatanik ty .... IP: *.dynamic.chello.pl 03.06.12, 14:04
      trzeba było kretynie jeszcze więcej mówić że jest do rozdania nie 30 tyś tylko 60 tyś wejściówek !! miałbyś debilu jeszcze większą zabawę i jaja z ludzi ! jeszcze więcej by ich przyszło ! czy ktoś policzył ile NAPRAWDĘ wydano biletów ??
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka