Marihuana w komputerze! Oryginalna uprawa w mie...

14.06.12, 15:24
Kolejny sukces policji. Dobrze, że nie pomylili drzwi i obyło się bez ofiar.
    • Gość: rvtejro Re: Marihuana w komputerze! Oryginalna uprawa w m IP: *.home.aster.pl 14.06.12, 15:36
      Chyba im się nudzi za bardzo.
    • Gość: bubu69 Marihuana w komputerze! Oryginalna uprawa w mie... IP: *.dynamic.chello.pl 14.06.12, 16:52
      Ale strzykawek nie znaleźli :/
    • Gość: origee Marihuana w komputerze! Oryginalna uprawa w mie... IP: *.dynamic.chello.pl 14.06.12, 17:58
      Kolejny SUKCES policji! Mam nadzieje ze wpadli mu do domu conajmniej w 50ciu.. co za perfidny kryminalista z tego gó...arza!!
    • Gość: EDEK Re: Marihuana w komputerze! Oryginalna uprawa w m IP: 79.97.136.* 14.06.12, 20:58
      czy tylko ja mam wrazenie ze te codzienne sukcesy policji sa coraz bardziej zalosne
      • Gość: aaa Re: Marihuana w komputerze! Oryginalna uprawa w m IP: *.Backbone.multi-play.pl 14.06.12, 21:14
        Od razu czuję się bezpieczniej. Na pewno ten zwyrodnialec wstrzykiwał sobie tą marichuanę i sprzedawał ją dzieciom. Od razu należy go powiesić. W końcu złapano wielkiego kryminalistę który miał dwie roślinki. Czy w Policji to pracują już skończeni debile? I jeszcze gazeta o tym pisze jaki to wielki "przestępca" został po brawurowej akcji schwytany przez "dzielnych" funkcjonariuszy.
        • Gość: legalne rosliny Re: Marihuana w komputerze! Oryginalna uprawa w m IP: 193.0.117.* 14.06.12, 22:53
          mój sąsiad ma bazylię i oregano na balkonie, jego tez przymknijcie, zbrodniarza!!!
    • Gość: yorke Fajna ta policja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.12, 22:55
      Przyłapali 17-latka? To gigantyczny sukces! Uprawiana w komputerze konopia była niewątpliwie poważnym zagrożeniem dla mieszkańców Krakowa. Co tam kibole, którzy paraliżują momentami życie w mieście, co tam rozgrywki gangów. Najważniejsze, że nasze krakowskie pecety są "clean".
    • Gość: los polos Marihuana w komputerze! Oryginalna uprawa w mie... IP: *.dynamic.chello.pl 15.06.12, 09:27
      Skoro pies Kory może zamawiać marihuane to gość może powiedzieć że to komputer sobie sam hodował .
Inne wątki na temat:
Pełna wersja