Dodaj do ulubionych

przedszkole Fair Play

10.08.12, 11:20
Hej, czy ktoś z Was wysłał swojego maluszka do tego przedszkola? Mój mały chodzi do oddziału na Ruczaju od początku sierpnia (wtedy otwarli) i sama nie wiem co mam o nim myśleć. Mały jest zachwycony, cieszy się, ze w końcu jest dużym chłopakiem i nie musi chodzić do żłobka z "małymi dzidziusiami", ale tak naprawdę posłałam go tam w ciemno i chciałabym prosić o opinie mam i tatusiów, najlepiej tych z ich oddziału na Dekerta, którzy mają już jakieś doświadczenie z nimi. Będę wdzięczna
Obserwuj wątek
    • marwit03 Re: przedszkole Fair Play 14.02.19, 18:51
      Do Fair Play na Ruczaju posyłałam starszego syna i mały był wniebowzięty i ja też zadowolona, bo to były dobrze wykorzystane pieniądze, obecnie przeniosłam się do Tarnowa i tutaj będzie chodziła młodsza córka. Też zdecydowałam się na Fair Paly bo mamy dobre doświadczenia
    • Gość: Katarzyna33 Re: przedszkole Fair Play IP: *.net.cybernetwmw.com 24.10.19, 11:54
      Ze swojego doświadczenia wiem, że wybór żłobka to trudna sprawa, zwłaszcza, gdy dziecko jeszcze nie powie jak jest naprawdę.... A przecież zostawiamy maluszka niejednokrotnie na cały dzień… Zachęcam do sprawdzania i weryfikowania żłobków, bo sama bym się nacięła, gdybym nie weryfikowała. Fair Play to franczyza i otworzyć może kto chce. Czego przykładem jest żłobek przy rondzie grunwaldzkim - tam "dyrektorem" jest pani "fitneska" - pani Kasia, której zdjęcia wcześniejszych działalności, budzą ogromne wątpliwości co do morale i kompetencji w zakresie opieki i potrzeb małych dzieci. Pani nie ma żadnego doświadczenia w opiece nad malutkimi dziećmi - wcześniej pracowała w fitnesie na zawiłej, działalność ma zarejestrowaną od maja na adres mieszkania prywatnego, a po dwóch miesiącach proszę, żłobek - jakiś kosmos. Mimo przepisów ustawy, nikt nie weryfikuje kompetencji dopóki coś się nie wydarzy. Nie chciałabym jak i pewnie żadna mama, żeby wydarzyło się akurat jej dziecku.... Sprawdzajcie, poświęćcie chwilę czasu, żeby przeglądnąć chociażby info w internecie - franczyzę dają, bo to ich biznes, a później nikt nie weryfikuje życiorysu i kompetencji osoby, która bierze się za opiekę nad małymi dziećmi. Przecież gdybyśmy zatrudniali opiekunkę dla naszej pociechy - szukalibyśmy rekomendacji, sprawdzalibyśmy opinie w necie czy u innych mam - i w życiu nie powierzylibyśmy dziecka osobie, która nie opiekowała się wcześniej dziećmi, tylko była instruktorką fitness, panią z recepcji czy kulturystką, a jej karierę dokumentują zdjęcia ogólnie dostępne w internecie - dodam, że wątpliwe estetycznie i moralnie.... Naprawdę któraś mama w ciemno oddałaby takiej osobie pod opiekę swojego ukochanego maluszka....

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka