Dodaj do ulubionych

Trattoria La Campana - recenzji nie będzie

20.08.12, 14:25
Chciałam dopisać się do już istniejącego wątku, który jednak został zarchiwizowany więc muszę na nowo, acz w sposób podobny.
Poszliśmy do La Campany zachęceni entuzjastyczną opinią znajomej, że bardzo smacznie.
Chwilę poczekaliśmy na kelnerkę, dowiedzieliśmy się, że właśnie będą rozłączać stoliki i zaraz będzie miejsce. Ok, postanowiliśmy chwilę poczekać (nie zaoferowano nam żadnego aperitifu, co jest standardową praktyką w wielu restauracjach). Czekamy, czekamy... widzimy kelnerów podpierających ściany, plączących się tu i ówdzie... naszego stolika ani widu ani słychu. Kierowniczka sali w pewnym momencie zwróciła się do jednej z kelnerek o przygotowanie stolika, co zostało skwitowane słowami "ja tu najpierw muszę torby zapakować". W tym momencie nasza cierpliwość się skończyła i postanowiliśmy sobie odpuścić. Raczej na długo.
Nasze wrażenia są dziwnie zbieżne z tymi opisywanymi w zarchiwozowanym wątku (forum.gazeta.pl/forum/w,411,115604924,115604924,Trattoria_La_Campana_czyli_tu_miala_byc_recenzja.html), więc jestem skłonna uznać, że Trattoria La Campana ma gości generalnie w odwłoku. Nie pozostaje nic innego, jak się zrewanżować.

--
"Freedom is a spaniel that grows weak and flabby if it be not excercised. So excercise your dog, sir, that's the trick"
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka