Dodaj do ulubionych

Wójt Szaflar porównał Rasia do Stalina i Hitler...

IP: *.adsl.inetia.pl 16.10.12, 08:46
Poseł Raś to spec od uszczęśliwiania ludzi. Szczególnie za ich kasę. Typowy produkt PO.
Obserwuj wątek
    • stasieczek5 Wójt Szaflar porównał Rasia do Stalina i Hitler... 16.10.12, 10:10
      Daleko mi do przekonań tych panów.
      Zarówno Pan Raś ( kruchtowy z Franciszkańskiej ) jak i Pan Slimok ( działacz społeczno-polityczny z Szaflar) są sobie warci.
      Ale Pan Ślimok, przy całym szacunku dla jego pozycjii dokonań w działalności "społeczno-politycznej" , pisze głupoty.
      Wydaje mu się, ze jak powoła się na Hitlera i Stalina to ma przekonujace argumenty. Ale co dobre na spotkaniu w remizie to, niekoniecznie, musi być równie dobre w przestrzeni medialnej.
      Ale tak to się u nas przyjęło, ze jak jest cytat odnoszący się do przeszłosci (a najlepiej do tzw. komuny), to osiaga się szczyty intelektu.
      Niestety, ale szczyt intelektu u Pana Ślimoka to raptem jak Gubałówka do Himalajów...
    • miikz Wójt Szaflar porównał Rasia do Stalina i Hitler... 16.10.12, 12:22
      mentalność wieśniaka to najczęstszy problem Podhala, przez takie podejście i takie ciemniactwo region zdechnie i ciekawe co wtedy taki wójt powie u swojego fuerera na górze-że spieprzył życie ludziom?! Poza tym co to za powoływanie się na sądy ostateczne w oficjalnych pismach. Dla mnie ateisty podkreśla to tylko prymitywizm i prostactwo autora!!!!
    • Gość: voxpopuli1 Wójt Szaflar porównał Rasia do Stalina i Hitler... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.10.12, 15:48
      A OTO KORESPONDENCJA DO POSŁA. POZOSTAŁA BEZ ODP.
      Dnia 1-02-2012 o godz. 13:53 napisał(a):
      Szanowny Panie Pośle,
      Otwieram stronę PO i od razu rzuca się w oczy wspaniałe wydawać by się mogło hasło:
      I Ty możesz zmieniać Polskę!
      Jest to niestety nieprawdą. Fikcją jest nie tylko treść tego hasła, ale fikcją jest dla mnie również wszem i wobec głoszone - Polska to państwo obywatelskie. Przykładem tego jest moje doświadczenie z ostatnich 10 lat usiłowania działania na rzecz miasta poprzez pracę w organizacji pozarządowej. I tu podkreślam z naciskiem jest to organizacja non profit!
      Pan niestety tylko mnie utwierdził w przekonaniu, że "społecznikowanie" w naszej polskiej demokracji jest narażaniem się jedynie na śmieszność, brak szacunku, czasem kłopoty i co najgorsze brak jakichkolwiek efektów rzeczonego "społecznikowania". Można to nazwać próżnością, ale przy tak drogim sposobie spędzaniu całego wolnego czasu, przy tak drogim hobby, nie jest nagannym wg mnie oczekiwanie choćby i małych sukcesów.
      Wyznaczone spotkanie z Panem na dzień 23 stycznia 2012r. o godz 10.30 w Biurze Poselskim w Krakowie na os. Złotej Jesieni 6/34 było pomyłką nr 1.
      Wszyscy baaaardzo tłumnie i z nadziejami oczekujący na spotkanie Obywatele, mieli z górą czas 5 minut na wylanie swoich trosk. Spotkania takie nie są w żaden sposób protokołowane, a więc nie mają sensu, ponieważ ich duża liczba i różnorodność powoduje, że w minutę po wyjściu z Biura zapomina Pan zapewne o nich.
      Po kilkudziesięciu minutach oczekiwania w tłumie, po upływie wyznaczonej godziny spotkania i wreszcie mojej interwencji, spotkanie wyznaczono na inny termin. Uznaliśmy bowiem wspólnie, iż nie ma na to ani warunków, ani odpowiednio długiego czasu, by pochylić się nad tym z czym do Pana przyszliśmy.
      Pomyłką nr 2 było kolejne spotkanie zaplanowane z Panem na dzień 1 luty 2012r. na godz 9.00 rano w siedzibie PO w Hotelu Royal przy ul. Św. Gertrudy w Krakowie.
      Powtórnie zmieniliśmy plany zawodowe i prywatne, zjawiliśmy się punktualnie w miejscu spotkania.
      Czekaliśmy godzinę. Nikt nie zadzwonił, nikt nie przeprosił, nikt nie uprzedził nas o tym, że spotknie nie dojdzie do skutku.
      Nie są to dla mnie zachowania normalne. Dobre wychowanie i wzajemny szacunek do siebie ludzi nakazują nam co innego.
      Organizacja Pańskiego Biura jest naganna.
      Niestety ze smutkiem chcę powiedzieć, że nie jest Pan odosobniony, czego przykładów w tym mieście jest wiele. To już chyba standart.
      Przykładem niech będzie e-mail jaki za chwilę prześlę Panu, który obnaża kim jest w tej całej machinie Obywatel.
      A jest to tylko jeden z licznych przykładów na tzw. Polskę Obywatelską i Samorządną.
      z ukłonami
      XXXX
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka