Dodaj do ulubionych

Gdzie na romantyczną kolację?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.10.12, 09:27
Mam zamiar zabrać swoją lubą na romantyczną kolację. Nie jestem z Krakowa,dlatego pytam tutaj. Chodzi o to, że moja drga połówka wymarzyła sobie restaurację, w której muszą być koniecznie białe obrusy na stolikach(najlepiej okrągłych), świeca, smaczne jedzenie i wino. Gdie znaleźć taką elegancką restaurację?
Obserwuj wątek
    • misself Re: Gdzie na romantyczną kolację? 05.11.12, 14:13
      Gość portalu: Adam napisał(a):

> Mam zamiar zabrać swoją lubą na romantyczną kolację. Nie jestem z Krakowa,dlate
      > go pytam tutaj. Chodzi o to, że moja drga połówka wymarzyła sobie restaurację,
      > w której muszą być koniecznie białe obrusy na stolikach(najlepiej okrągłych), ś
      > wieca, smaczne jedzenie i wino. Gdie znaleźć taką elegancką restaurację?

A jaki przedział cenowy?
      Białe obrusy są na przykład w Studiu Qulinarnym na Gazowej.
      --
      Masz kłopot z określeniem mojej płci? Uruchom myślenie albo zobacz mój profil.
      ich4pory.blogspot.com
    • filakia Re: Gdzie na romantyczną kolację? 05.11.12, 22:34
      Znam kilka miejsc nadających się na romantyczną kolację, ale nie sądziłam, że dla kogoś jednym z najważniejszych wyznaczników mogą być białe obrusy... :-)
      I jak się tak nad tym zastanawiam, to nie pamiętam już, gdzie są, a gdzie nie...
      Jeśli w Studiu Qulinarnym są - to warto! Piękne wnętrze, bardzo miły klimat, cudownie zaprezentowane dania. :-) Jeśli obsługa już dorosła (gdy tam byłam, myślałam, że wyjdę z lokalu przez jej niedojrzałe zachowanie), to jest to lokal godny polecenia.

U Ziyada to też oryginalne miejsce (i są białe obrusy!), niestety poziom obsługi ostatnio mnie tam bardzo rozczarował.
      --
      dania-kontra-ania.blogspot.com
      ania-kontra-dania.blogspot.com
      • misself Re: Gdzie na romantyczną kolację? 05.11.12, 22:47
        filakia napisała:

> Znam kilka miejsc nadających się na romantyczną kolację, ale nie sądziłam, że d
        > la kogoś jednym z najważniejszych wyznaczników mogą być białe obrusy... :-)

Ja też nie ;-) I w dodatku na okrągłych stołach ;-)

> Jeśli w Studiu Qulinarnym są - to warto!

Jak teraz o tym myślę drugi raz, to nie mam 100% pewności - chyba są białe na czarnych... Albo jakoś tak. Nie siedziałam tam w środku, tylko w ogródku, zresztą fantastycznym (właściciel jest architektem).
        --
        Masz kłopot z określeniem mojej płci? Uruchom myślenie albo zobacz mój profil.
        ich4pory.blogspot.com
        • kasiapil Re: Gdzie na romantyczną kolację? 07.11.12, 18:35
          La Fountaine - wykwintna kuchnia francuska w najlepszym wydaniu. Rodowity Francuz jest tam szefem kuchni i to sie czuje. Ulokowana przy Rynku Glownym. Na przystawke polecam schlodzone foie gras na szpinaku, doskonale, pieknie podane w kieliszku. Super smaki, eleganckie chodz nieco "gotyckie" w stylu miejsce.
          • kissmygrass Re: Gdzie na romantyczną kolację? 07.11.12, 19:35
            kasiapil napisała:

> w kieliszku

Jak już jesteśmy przy kieliszkach - swego czasu serwowano tam wina dostępne w sklepach wielkopowierzchniowych w cenie trzykrotnie wyższej niż w tychże sklepach. Rzeczony Francuz powinien się pod ziemię zapaść ze wstydu.

--
            Kids! Bringing about Armageddon can be dangerous. Do not attempt it in your home.
    • Gość: feelgoo Re: Gdzie na romantyczną kolację? IP: *.play-internet.pl 23.05.13, 19:10
      no to ma dziewucha wymagania ;) no, ale pewnie słusznie, jak ma być romantycznie to w każdym calu i świecie i wino. Wiesz tak sobie myślę, że dobrym miejscem na kolację z twoją dziewczyną byłaby restauracja Augusta, tuż przy kładce zakochanych. Świetny klimat tam panuje doskonałe jedzenie, a potem możesz ją zabrać na spacer, na pewno się jej spodoba.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka