Dodaj do ulubionych

Przez Kraków przeszła demonstracja w obronie je...

IP: *.uni.opole.pl 17.03.13, 17:16
TE DZIECI POWINNY NATYCHMIAST WRÓCIĆ DO RODZICÓW! Jakakolwiek zwłoka jest arogancją władzy (w tym przypadku sądowniczej).
Obserwuj wątek
  • the_rapist Głęboko wierząca, z zasadami. 17.03.13, 18:10
   "Znamy ich, to zupełnie normalna rodzina, z zasadami, głęboko wierząca, gdzie tata jest autorytetem, a matka poświęca czas dzieciom. Jeśli tam działo się coś złego, dlaczego psycholog przez dwa lata tego nie zgłosił..."

   Skoro ich znacie to dlaczego nie wiecie czy działo się tam coś złego? I kto, jeśli nie "ci, którzy tę rodzinę znają" miałby zgłosić nieprawidłowości?

   "...tylko wtedy, gdy rodzina chciała zrezygnować z terapii?"

   Nikt mi nie wmówi, że na terapie wysyłane są wzorcowe, przepełnione miłością rodziny. I co tu ma do rzeczy głęboka wiara i fakt, że to ojciec jest autorytetem, pomimo tego, że matka spędza większość czasu z dziećmi? Sugestia, że skoro są wierzący, więc o żadnej patologii mowy być nie może jest całkowicie nietrafiona. Czyżby wszekie zło działo się wyłącznie w tych kilku procentach rodzin nie określających się mianem wierzących?

   Nie znam sprawy, ale pomiędzy wierszami mogę przeczytać, że jakiś problem był. Nikt nie czuł się zobowiązany tym problemem się zająć. Nagle sąd podjął dość radykalną decyzję i wszysy są zdziwieni taką stanowczością działania organów państwowych.Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka