Dodaj do ulubionych

Uwaga na MK BUD!!

IP: *.play-internet.pl 24.05.13, 11:23
Dla zainteresowanych - odradzam, może ceny sprzyjają, ale to co dzieje się z budynkiem po roku od oddania mieszkania - naprawdę szkoda słów, łącznie ze szczelinami w ścianach na grubość palca!
A deweloper? Deweloper nie odpowiada na pisma, wysyła swojego prawnika z Częstochowy i chowa głowę w piasek. Zostaje droga sądowa :/
Obserwuj wątek
  • Gość: sysysysysy Re: Uwaga na MK BUD!! IP: *.adsl.inetia.pl 25.05.13, 11:55
   Na początku obiecują wszystko co klient sobie zażyczy. Niestety później od tego się wykręcają. Bloki wykończone niedokładnie, mnóstwo usterek od których umywają ręce. Narzucanie opłat za coś co powinno być w cenie mieszkania! (np. opłata za skrzynkę pocztową, dorabianie kluczy do bramki )
   Jeżeli ktoś będzie odbierać mieszkanie zakupione od nich to proszę sobie zażyczyć wszystkie liczniki na media ( uważać przede wszystkim na prąd), zwracać szczególną uwagę na wykończenia mieszkania a jak coś nie tak to żądać ich usunięcia z terminem do kiedy mają to zrobić.
   Uważać również przy podpisywaniu umowy przyrzeczonej - potrafią bezczelnie u notariusza wręczać korekty za media i wpisywać w umowę jako zadłużenie !!!!
  • Gość: Michał Re: Uwaga na MK BUD!! IP: 149.156.180.* 25.05.13, 15:08
   U nas okropnie popękane ściany i nieszczelne okna. Nie chcą niczego poprawić, borykamy się ze stosem nierozpatrzonych pism. Przeokropna obsługa klienta, brak kontaktu z Prezesem, kiedy jest najbardziej potrzebne.

   Przy odbiorze mieszkania pamiętam, że nie można było zwrócić na nic uwagi, bo była afera, że się czepiamy. Nawet porysowane okna chcieli nam wcisnąć. Dopięliśmy jednak swego i wówczas po wielu wysiłkach - jak się wydawało wszystko poprawili. Chyba dlatego, że czekali na 3 transzę wpłaty. Żenada!!!
  • gos-c77 Re: Uwaga na MK BUD!! 05.12.13, 20:30
   Potwierdzam!!! UWAGA na ta firmę!! To oszuści i naciągacze!! Wynajmowałem poje hotelowe MK-Bud Wrocław, zostałem oszukany na bardzo wysoką sumę!! zostawili po sobie zniszczenia i uciekli bez regulacji rachunku!!!! UWAGA na firmę na MK- Bud Wrocław i Kraków!!!!
  • hornet123 Re: Uwaga na MK BUD!! 30.03.22, 08:45
   UWAGA !!! OSZUST, ZŁODZIEJ I NACIĄGACZ !!! MK-BUD PAWEŁ GOŚ (ew. Dariusz Sochalski), facet jest zwykłym złodziejem i oszustem, naciąga ludzi na zaliczki i znika, podpisuje umowę na MK-BUD PAWEŁ GOŚ, obiecuje wykonanie wszystkiego w przystępnych cenach, zbiera zaliczki na materiał ile się da i na tym jego rola się kończy, kontakt się urywa i facet nic nie robi - TO ZWYKŁY ZŁODZIEJ !!!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka