Dodaj do ulubionych

Uwaga, uwaga.___Mam ją na dysku!

02.02.05, 01:26
z tymi zerami to nie prawda.
Obserwuj wątek
    • zielonki Re: Uwaga, uwaga.___takie teraz certyfikaty 02.02.05, 01:38
      ZAŚWIADCZENIE Nr ..../KF/05

Na podstawie art.$ pkt 1 stosownej ustawy w związku z wniesieniem przez forumowicza Pana/Pani o nicku ......... o którym mowa w art.30 ust.2 innej ustawy, zaświadcza się, że na podstawie posiadanych i dostępnych dokumentów zgromadzonych w zasobach mojego twardego dysku, że Pan/Pani używajacy/a nicka ........... jest pokrzywdzonym w rozumieniu art.6 w/w ustawy.

(-) pieczęć owalna
      (-) podpis zamaszysty
    • Gość: Bolek? Re: Uwaga, uwaga.___Mam ją na dysku! IP: 192.168.2.* / *.internetdsl.tpnet.pl 02.02.05, 03:09
      wg rp.pl
      Lech Wałęsa powiedział w wypowiedzi nadanej na antenie radiowej Trójki, że publicysta "Rz", Bronisław Wildstein, zrobił dobrze, wydobywając z IPN zasoby IPN. Jego zdaniem, kwestia ta była przedmiotem niejasnych rozgrywek i manipulacji, dlatego działania Wildsteina zasługują na uznanie, ponieważ to ucięły. Czy można było to zrobić ładniej - zastanawia się legenda "Solidarności" - jeśli, ktoś wiedział, jak to zrobić, to dlaczego tego nie zrobił. Teraz, jak dodaje Wałęsa, trzeba osobom, które znalazły się na liście, stworzyć możliwości wyjaśnienia, wytłumaczenia się, bo mogą być wśród nich nawet "bohaterowie".

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka