Dodaj do ulubionych

A dlaczego tu ma być getto?????

07.02.05, 20:35
Witam;
Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć dlaczego ja musiałem zapłacic 3 tysiące za metr mojego mieszkania a żule maja za darmo dostać taki sam standard za jaki ja zapłaciłem cieżka kasę? Dlaczego nikt nie widzi, że może ja też jestem biedny, zarżnąłem sie kredytem a pijactwo i żule, kaptury i inna banda ma dostać takie mieszkanie i w dodatku terroryzować mnie na osiedlu za które ja i moi sąsiedzi zapłaciliśmy? Skąd miasto ma kasiorę na tą bandę nierobów i garów? Oczywiście nie neguję konieczności posiadania mieszkań przez miasto dla pogorzelców czy powodzian lub temu podobnych przypadkach ale nie dla garolandu i żulerni!!!!!!!!Może mi to ktoś wytłumaczy? Bo jako żywo nie rozumiem!
Pozrawiam protestujących!
Obserwuj wątek
    • ruczaj.x ehh... szkoda gadać 07.02.05, 23:08
      może zacytuje her Szczawińską:
      "...Gmina zamierza stworzyć osiedle w którym mieszkańcy mieliby zapewniony pełen komfort zamieszkania, wyposażone w niezbędną ilość usług podstawowych, place zabaw dla dzieci, tereny przeznaczone pod zieleń i miejsca rekreacyjne dostępne również dla osób niepełnosprawnych. ..."

i my śmiemy protestować przeciwko temu idealnemu osiedlu dla lumpów, kiedy tym czasem na Ruczaju:

"...W rejonie ul. Magnolia gdzie w chwili obecnej funkcjonuje tzw. „dzikie wysypisko śmieci”, mogłoby powstać osiedle, będące wzorem dla wielu firm realizujących budownictwo mieszkaniowe..."

KOMUNA WITA!
      kłamstwa, kłamstwa, kłamstwa!
    • ra_v2 Re: A dlaczego tu ma być getto????? 08.02.05, 08:08
      Mieszkania komunalne, nie są dla żulii. Raczej należy spodziewać się, że
      Majchrowski w zgodzie ze swoją polityką naobiecuje czego innego, a potem między
      porządnych obywateli wrzuci dla urozmaicenia kilka tzw. "elementów". Czytając
      ten tekst powyżej uświadamiam sobie, że nie wolno zapominać przeciw czemu
      protestujemy. Nie przeciw pomocy dla ludzi w potrzebie, ale przeciw pomocy w
      ten dokładnie sposób.

A odpowiedź skąd na to jest kasa jest prosta. Płacisz (tak jak i ja) nie tylko
      za swoje mieszkanie, ale z podatków za praktycznie wszystko w tym kraju. Więc
      za żuli też.
      • obozow-y Re: A dlaczego tu ma być getto????? 08.02.05, 09:56
        Nie zgadzam się że mieszkania komunalne nie są dla żuli. Owszem - zdarza się i
        tak i to dosyć często. Słyszałem o wypadkach, że jakiś pan z rodzinką "nie
        wylewający za kołnierz" ubiegający się o lokal, dostał nowe, wykończone
        mieszkanie socjalne w innej części Krakowa niż mieszkał, i odmówił przyjęcia
        tego lokalu, gdyż miałby zbyt daleko do swoich "trunkowych" kolegów.
        Podobnych przykładów jest bardzo wiele.
        • ra_v2 Re: A dlaczego tu ma być getto????? 08.02.05, 10:17
          W sumie to masz rację. Co innego ideologia [ a nawet założenia] a czym innym
          jest to co się dzieje w rzeczywistości. Obserwując to miasto i Majchrowskiego
          też mu nie ufam. Przykładów niedotrzymanych obietnic jest ponad miarę. Poza tym
          zero inicjatyw własnych, które mogłyby dać coś temu miastu pozytywnego.
          Becikowe po 500 PLN, niewybudowany Stadion, dziury na drogach czy bezpieczny
          Kraków za 7000 PLN na dzielnicę to chyba nie to o co nam chodzi :-).

Widziałem ostatnio w telewizorze program w którym jednak Majchrowski się w
          pewien sposób sprawdził. Szkoda, że to był program kabaretowy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka