Dodaj do ulubionych

czy wypada odkurzac o 21.30??

20.04.05, 21:30
wlasnie to zrobilam w duzym bloku, pode mna mieszkaja ludzie i tak sie zastanawiam czy to nie za pozno na takie porzadki????
Obserwuj wątek
    • hauabaua Re: czy wypada odkurzac o 21.30?? 20.04.05, 21:30
      Idziemy po ciebie. :[
      .
      • goesha Re: czy wypada odkurzac o 21.30?? 20.04.05, 21:34
        o chorera!!!!! z policyja???? mandat duuuuuuzy dostane:( ale za to sasiedzi z dolu co niedziela 8.30 ubijaja kotlety..........(to dzis wyszlo ze taka mala zemsta)
        • hauabaua Re: czy wypada odkurzac o 21.30?? 20.04.05, 21:36
          Obejdzie się bez policji. Sami idziemy. Pochodnie, widły i te sprawy.
          .
          • goesha Re: czy wypada odkurzac o 21.30?? 20.04.05, 21:40
            strach sie bac:)
    • allplayer Re: czy wypada odkurzac o 21.30?? 20.04.05, 22:11
      nie wypada! ale jak nie miałaś innego wyjścia!
    • Gość: wodzu Re: czy wypada odkurzac o 21.30?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.05, 22:22
      spoko pzrygotuj sie na pobudke codziennie o 4 rano taka mala
      zemsta,zsynchronizujemy to sasiadem pod toba no i kotlety beda juz na 5

Na zawsze oddani sasiedzi z gory
    • goesha Re: czy wypada odkurzac o 21.30?? 20.04.05, 22:29
      ojojjoj czuje sie osaczona - tylu sasiadow mam przeciwko sobie jednej:( i juz nikt mi w windzie nie odpowie dzien dobry albo nie wpusci w ogole!!!! a swoja droga to nie wydaja sie Wam godziny ciszy miedzy 6 (czy 7) rano a 21 jakies z kosmosu???? ja proponuje 10 (11 ewentualnie) - 24 (lub 1)
      • pinkpanther Re: czy wypada odkurzac o 21.30?? 20.04.05, 22:58
        jeżeli w ogóle już zdecydowałaś się na cos tak szalonego, jak odkurzanie, to
        każda pora jest dobra
        • rabin.fajfus Re: czy wypada odkurzac o 21.30?? 20.04.05, 22:59
          pinkpanther napisała:

> jeżeli w ogóle już zdecydowałaś się na cos tak szalonego, jak odkurzanie, to
          > każda pora jest dobra

Ja własnie odkurzam z talerza
          • pinkpanther Re: czy wypada odkurzac o 21.30?? 20.04.05, 23:04
            i bardzo dobrze
            ja zazwuyczaj w tej kwestii muszę prosić o pomoc mezczyzn - sama nie potrafie
            na raz zbyt dużo wpożyć...
            -
            To ja, Kinia, proszę o uśmiech!
          • goesha Re: czy wypada odkurzac o 21.30?? 20.04.05, 23:10
            to moze jak juz odkurzylam z podlogi i stracilam troszke energii to tez cos z talerza sciagne.............
            • pinkpanther Re: czy wypada odkurzac o 21.30?? 21.04.05, 07:28
              to byłoby rozsądne zakończenie tej trudnej sytuacji
              tylko co zrobisz, jeżeli okruszki posypią ci się na podłogę? odkurzysz znowu?
              • Gość: dudek Re: czy wypada odkurzac o 21.30?? IP: *.chello.pl 21.04.05, 09:22
                pomyśl,że ktoś może juz o tej porze śpi.A w przypadku osób chorych,starszych
                czy małych dzieci to już taka pora na spanie.A nie mogłaś wziąć po prostu
                zmiotkę i szufelkę i zrobić to po cichu. A pomyśl jak w nocy słychać w bloku
                spuszczanie wody w w.c, skrzypiące drzwi,wirujacą pralkę,ludzi chodzących po
                mieszkaniu w drewniakach !!!!!!!! Nie wspomnę o "melomanach" słuchających
                na "fuuuuuuuuuul" radia czy czegos innego grającego.
                • Gość: Marzena Re: czy wypada odkurzac o 21.30?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.05, 10:53
                  Hahahahha co sie przejmujesz sasiadami a czy ktos patrzy na ciebie?a jesli nie
                  masz czasu ego zrobic kiedy indziej to co...a gadanie ze ktos moze juz spi jest
                  bez sensu jak mu przeszkadza odkurzacz to siech sobie kupi stopery do ucha ja
                  tez mieszkam w bloku i zawsze mialam takie klopoty bo albo za wczesnie(10)albo
                  za pozno (ok.20)odkurzam gotuje sprzatam slucham muzyki dziecko mi placze non
                  stop...itd ale jak moi sasiedzi z dolu (stara śmierdzaca baba z wnuczkiem
                  nierobem )maja ochote poogladac sobie jakis film o godzinie 0:00 a ze babulinka
                  glucha to TV musi byc an caly regulator wtedy moje prosby o sciszenie nie sa
                  uwzgledniane wiec...przestalam sie przejmowac i robie co chce i ty tez tak zrob
                  bo i tak na ciebie nikt sie ogladac nie bedzie pozdrawiam goracco Marzena :o)
                  • Gość: dudek Re: czy wypada odkurzac o 21.30?? IP: *.chello.pl 21.04.05, 11:58
                    i dlatego tak jest jak jest - czyli folklor- bo takie Marzeny mieszkają w
                    blokach.A kup sobie domek i wtedy do woli odkurzaj -nawet własnego chłopa 24
                    h/dobę.
                    • goesha Re: czy wypada odkurzac o 21.30?? 21.04.05, 13:44
                      no wiesz, ale jak mialabym robic tak jak mowisz to: nie moglabym po 21ej pojsc do toalety, zamknac drzwi w szafie itp. itd. czy to nie lekka przesada?????
                      nie jestem jakas upierdliwa sasiadka co slucha muzy na full non stop czy robi imprezy co tydzien ale tez nie uwazam zeby to byla jakas b. pozna pora. A schorowani, starsi, dzieci to i tak spia o takich porach dnia i nocy ze musialabym w ogole sie wyprowadzic!!!
    • the.songless.bird Re: czy wypada odkurzac o 21.30?? 21.04.05, 15:43
      Pewnie,że wypada!.Kiedyś wynajmowałem mieszkanie w bloku,którego mieszkańcy(z
      piętra dość mnie nie trawili,zarzucali głośne "rozmowy" w nocy po imprezach-
      zero muzyki,zero krzyków,zero hałasowania na balkonie(mój komentarz).Więc
      udowodniłem im,że cisza nocna trwa od 6 do 22)).Wspanoiały sąsiad przyleciał
      piętnaście minut po szóstej rano ,ponieważ taką miałem fantazję,iż zażyczyłem
      sobie w tj oto chwili nieco głośniej posłuchać muzyki.

-Panie,wiesz pan która godzina??!!(Zaspany i w piżamie)
      -Cisza nocna się skończyła.

Koniec śpiewki
      • the.songless.bird Re: czy wypada odkurzac o 21.30?? 21.04.05, 16:18
        Mała errata,pokićkało mi się.Oczywiście cisza nocna jest od 22 do 6 a nie na
        odwrót.
        • Gość: dudek Re: czy wypada odkurzac o 21.30?? IP: *.chello.pl 21.04.05, 17:25
          nie wariujcie !!!Wszystko mozna ale w granicach rozsądku i przyzwoitosci.Ja
          też moge tłuc się na fortepianie przez 24h/dobę i nie bedzie spało pól
          bloku.Ale czy to o to biega lub chodzi????? Najlepiej gra sie w karty na
          fortepianie,bo sie fajnie "ślizgają".Pozdrowionka dla mieszkajacych w
          blokach.....
    • Gość: iza Re: czy wypada odkurzac o 21.30?? IP: w3cache.* / *.2-0.pl 21.04.05, 21:33
      ja odkurzam a nawet piore....i to pranie czasami jest po 22
      iza
      • Gość: dudek Re: czy wypada odkurzac o 21.30?? IP: *.chello.pl 22.04.05, 07:12
        i czym się chwalisz? że jestes źle zorganizowana - rzeczywiscie powód do
        dumy.
        • Gość: mlodamama Re: czy wypada odkurzac o 21.30?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.05, 11:57
          Hahahah "dudek"jestes super...wracajac do tematu ja tez mieszkam w bloku mam
          malego synka i wierzcie mi nawet jak chce aby byl cicho on akurat nie ma na to
          ochoty i zaczynaja sie problemy ...mamy sasiadke co nienawidzi dzieci wiec sila
          rzeczy mojego malego rowniez jak tylko synek zaczyna spiewac albo glosniej sie
          bawic od razu sa skargi od pani K.ale coz zrobic sa ludzie i taborety niestety
          mieszkanie w bloku wymaga pewnych ograniczen ale coz z tego mozna robic wszystko
          co sie chce i o ktorej sie chce ale nie utrudniajac bytowania innym ludziom pozdro
          • cymeria Wszystko z wyczuciem 22.04.05, 12:14
            Ja mam bardzofajnych sąsiadów wszyscy szanują ciszę i nie robia głośnych rzeczy w godzinach kiedy większość ludzi odpoczywa czyli między 20 -23 ja nie odkurzam czy nie wierce dziur w ścianach w godzinach gdzie ludzie cieszą sie spokojem co innego jest płacz dziecka,gdzoie moje dziecko tez płacze nawet o 3 rano i czy to się komuś podoba czy nie tego nie da się zaplanować ale odkurzanie i pranie można sobie odpuścić lub zaplanować na jakąś odpowiedniejsza godzinę!!!
      • Gość: Aśka Re: czy wypada odkurzac o 21.30?? IP: *.play-internet.pl 14.11.22, 21:13
        Zwykła maryna. Nade mną często sąsiadka odkurza przed 22 i tak szoruje po panelach że uszy wiedną ciekawe jakby ktoś mieszkał nad nią i budził jej bachory czy też by była zadowolona? Zawsze trzeba się postawić w odwrotnej sytuacji ale ludzie to wiesniaki
    • prunio4 Re: czy wypada odkurzac o 21.30?? 22.04.05, 12:14
      Kochana jak ja bym chciała miec taką sąsiadkę!
      Moi z góry tłuką już od listopada co dzień (CHYBA SĄSIAD KŁADZIE PARKIET W
      CAŁYM MIESZKANIU JAKO HOBBY-PO JEDNEJ KLEPCE DZIENNIE, CZASEM CO DRUGI DZIEŃ)
      Czasem do pólnocy wali,wierci,szura a o 00.35. odkurza po robótkach.
      Nie wspomnę, że zawsze słychać rozkładane łóżko i 15 min obowiązków
      małżeńskich-na szczęście w weekendy albo po imprezkach.
      A najgorszą zmorą ostatnio są -uwaga-gazy puszczane po prostu chyba przez
      słonia.A to przez cały dzień .Na szczęście w nocy nie słyszę.

Czasem myślę że to kara za to, że lubiłam sobie w młodości zapuścić ostrą
      metalową muzę.Ale nie o porach ciszy nocnej(może i nie o 6.15.
    • szpiro Re: czy wypada odkurzac o 21.30?? 23.12.22, 23:06
      NIE WYPADA

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka