Dodaj do ulubionych

Szkoły policealne w Krakowie

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.05, 11:53
uważam ze szkokly oiliceakne sa dobre.
Obserwuj wątek
    • Gość: miki Re: Szkoły policealne w Krakowie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.05, 22:54
      szkoły policealne to w wiekszości fikcja.Jaka taka frekwencja jest w pierwszych
      tygodniach później do szkoy przychodzi KILKU uczniów (reszta złapała pracę,
      część dodatkowo studiuje a papierek ze szkoły przyda sie do zasiłku rodzinnego
      lub do alimentów)Lekcje wyglądają jak prywatne czasem nawet 2 uczniów,
      nauczyciele przymykaja oczy bo zależy im na pracy. Nie będzie klasy nie będzie
      etatu.I tak miasto płaci za coś co faktycznie nie istnieje, może zewnętrzne
      egzaminy cos zmienią .Oby!
      • Gość: baaaaad Re: Szkoły policealne w Krakowie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.14, 17:36
        Teraz trzeba mieć 50% obecności miesięcznie.
        Ja jestem w BLUE Education w Krakowie i jest nas ok 20+ na zajęciach , sale są duże wykładowcy też sobie całkiem nieźle radzą :D więc chyba trochę się pozmieniało.
        Teraz uważam (bynajmniej w mojej szkole) że lepiej jest uczyć się w policealnej niż na kiepskiej wyższej.

Co więcej kilka osób z mojej grupy już ma studia pokończone,a dalej się uczą! to chyba coś znaczy ;))))
      • karolina.nowogrodzka Re: Szkoły policealne w Krakowie 04.04.14, 10:42
        To zdecydowanie zależy od szkoły. Może Ty spotkałeś się ze szkołą, w której tak to wyglądało. U mnie w szkole również jest wymagane 50% obecności i tego nie można obejść jak ktoś nie ma to nie zalicza semestru i go wywalają. A jeżeli chodzi o jakość zajęć to jest jak najbardziej w porządku, nauczyciele wymagają i starają się przekazać jak najwięcej, na zajęcia nie przychodzą wybiórcze osoby, które mają gdzieś swoją edukacje( ale takie są w każdej szkole). Także ja szkoły policealne jak najbardziej polecam i absolutnie nie uważam aby były one fikcją. Przykro mi, że Ty trafiłeś do szkoły w której miałeś takie doświadczenia ale nie wszystkie są takie same :)
        Pozdrawiam,
        Karola
    • Gość: tarnowskaga Re: Szkoły policealne w Krakowie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.14, 18:20
      Hej zapisałam się do szkoły blue na kierunek technik weterynarii, ogólnie chcę składać papiery po wynikach z matury na studia weterynaria. Myślę że jakoś uda mi się to pogodzić bo bardzo chciałabym kiedyś zostać dobrym weterynarzem, a po 2 latach mając technika to już zawsze coś..... jest to chyba jedyna weterynaria bezplatna.
      W jednej ze "szkół"(nie cieszącej się zbyt dobrą opinią" usłyszałam kwotę 5 tysięcy za 2 lata...
    • Gość: Kocica Re: Szkoły policealne w Krakowie IP: *.dynamic.chello.pl 19.10.16, 15:12
      Niektóre są dobre a nie które nie. Sporo się naczytałam w internecie o Nova, AP Edukacji czy obecnej Delcie. Byłam też w kilku dopytywać się o warunki i nie wygląda to zbytnio ciekawie, zważywszy że nie dają umowy do przeglądnięcia przed ostateczną decyzją. Słyszałam jednak o nowej szkole policealnej w której nie płaci się czesnego, kierunki mają darmowe i w przypadku rezygnacji nie ma kar. Pójdę tam się dopytać o szczegóły.
    • zuzka_789 Re: Szkoły policealne w Krakowie 13.01.17, 15:18
      Nie wszyscy traktują takie szkoły jak przedłużenie zniżek. Pewnie spora część tak, ale nie uogólniajmy :)
      ja chodzę tam nie tylko dla papierka i naprawdę jeśli się chce to człowiek wiele może się nauczyć i wynieść ze szkoły wiele praktycznych i przydatnych w życiu rzeczy... poza tym jak zapisywałam się do Cosinusa to żadnej umowy nie podpisywałam, bo takie tam nie istnieją, wiec nie wszystkie je mają :)
    • aniaaa002 Re: Szkoły policealne w Krakowie 23.08.17, 17:06
      Polecam szkołę Blue Education w Krakowie !
      chodziłam do Blue Education w Krakowie na kierunek technik optyk i technik administracji jednocześnie. Zajęcia były prowadzone przez wykwalifikowanych nauczycieli, ale także wyrozumiałych. Nigdy nie było problemu z zaliczeniem przedmiotu, bo wszystko dokładnie było tłumaczone na zajęciach. Bardzo miła obsługa sekretariatu
      W tym roku zapisałam się na technika BHP
    • karol_bal003 Re: Szkoły policealne w Krakowie 28.08.20, 11:19
      Szkoły policealne mają zły stereotyp, a prawda jest taka, że nie wszędzie tak jest. W Krakowie na masazyście w Cosinusie chodziła prawie całą grupa regularnie, każdemu zależało, żeby zdobyć kwalifikacje zawodowe, bo jest taka opcja i to całkiem za darmo. Nie ma co uogolniać, to nie zależy od szkoły ale od ludzi, którzy tam są. W Cosinus ludzie są super :P

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka