Dodaj do ulubionych

Tegoroczne zakupy autobusów

25.09.02, 10:12
Temat był i jest wałkowany w wielu wątkach, ale proszę o podsumowanie ( m.in
nie denerwuj się :))) ):
ile przegubowców i krótkich i jakich marek zostało i zostanie w tym roku
zakupione przez MPK. Czytając wszyskie wątki na ten temat pogubiłem się
bowiem :(
Obserwuj wątek
      • Gość: Lewizna Re: Do Małopolanina IP: 213.77.81.* 25.09.02, 13:41
        Czy ty jesteś fanem MPK , czy też to jakieś dziwne hobby (może zboczenie) na
        punkcie tej inastytucji ? Człowieku nie bądz monotematyczny , jest tyle
        wspaniałych dziedzin zycia wokół nas . A ty podniecasz się tym zagłębionym w
        starych czasach molochem .
        Mój wpis nie traktuj bunajmniej jako obelzywy , chcę jedynie zwocić twoją uwagę
        na coś innego . Niech przestrogą bedzie dla Ciebie przypadek mojego kolegi ze
        szkoły podstawowej , który od najmłodszych lat nie widział nic poza
        matematyką , a był w ty doskonały rozpoczął studia szło mu znakomicie aż nagle
        przyszło załamanie psychiczne i gość trafił do szpitala (wiadomo jakiego)
        trochę go podleczyli ale ciągle jest na bardzo silnych prochach i z studiów i
        pracy nici /
        Pozdrawiam
      • Gość: Lewizna Re: Do Małopolanina IP: 213.77.81.* 25.09.02, 13:41
        Czy ty jesteś fanem MPK , czy też to jakieś dziwne hobby (może zboczenie) na
        punkcie tej inastytucji ? Człowieku nie bądz monotematyczny , jest tyle
        wspaniałych dziedzin zycia wokół nas . A ty podniecasz się tym zagłębionym w
        starych czasach molochem .
        Mój wpis nie traktuj bunajmniej jako obelzywy , chcę jedynie zwocić twoją uwagę
        na coś innego . Niech przestrogą bedzie dla Ciebie przypadek mojego kolegi ze
        szkoły podstawowej , który od najmłodszych lat nie widział nic poza
        matematyką , a był w ty doskonały rozpoczął studia szło mu znakomicie aż nagle
        przyszło załamanie psychiczne i gość trafił do szpitala (wiadomo jakiego)
        trochę go podleczyli ale ciągle jest na bardzo silnych prochach i z studiów i
        pracy nici /
        Pozdrawiam
    • Gość: hgjftg Re: Tegoroczne zakupy autobusów IP: 80.48.253.* 06.11.02, 21:25
      malopolanin napisał:

> Temat był i jest wałkowany w wielu wątkach, ale proszę o podsumowanie ( m.in
      > nie denerwuj się :))) ):
      > ile przegubowców i krótkich i jakich marek zostało i zostanie w tym roku
      > zakupione przez MPK. Czytając wszyskie wątki na ten temat pogubiłem się
      > bowiem :(

Zgadzam się w zupeności.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka