Dodaj do ulubionych

Osiedle Europejskie nagrodzone

IP: *.adsl.inetia.pl 03.07.07, 10:34
Co za kicha jak można osiedle niminować przecież tam już wprowadzają się
cygani !!!! To chyba świadczy o statusie osiedli europejskich !!
Obserwuj wątek
    • Gość: amelia_z Jak ktoś tak lubi.... IP: *.chello.pl 03.07.07, 11:24
      Wątpię w przyjemność mieszkania w blokowisku gdzie widok z okna jest na
      sąsiedni balkon znajdujący się w odległości 1 m... Sama mieszkam w bloku ale
      jakoś jest to przemyślane. Że wyłożyli tam jakiś marmurek i posadzili więcej
      drzewek to ma już być tak fajnie?... hmmm jednak to kwestia gustu :)
      • Gość: mieszkaniec OE Re: Jak ktoś tak lubi.... IP: 149.156.12.* 03.07.07, 11:38
        Mieszkam tam, i zapewniam Cię, że nie mam balkonu sąsiada w odległości 1 metra.
        W wielu miejscach w Krakowie widziałem bloki wybudowane znacznie bliżej siebie
        niż na OE. Mnie mieszka się tutaj dobrze i był to mój wybór, każdy ma wybór na
        etapie decydowania się na zakup mieszkania, ale czasem jest tak, że dookoła
        jest pusto, a później tak pobudują obok z każdej strony, że "słońca nie widać".
        W przypadku tego osiedla przynajmniej wiadomo od dawna jak będzie wyglądało, co
        będzie obok - i nie ma niespodzianek. Budowa zrealizowana terminowo, a nawet 2
        miesiące przed czasem, to też ma znaczenie. Poza tym jeżeli ktoś już całkiem
        nie chce mieć sąsiadów - to duża działka, dom i wysoki żywopłot. Da się
        zrobić :)
        • Gość: mieszkanak osiedla Re: Jak ktoś tak lubi.... IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 04.07.07, 10:39
          z tymi niespodziankami to niestety OE nie jest wyjątkiem,może dodatkowego bloku
          developer faktycznie juz nie wciśnie pomiedzy piaskownice a ogródek lokatorów
          parteru,jednak nie jest takie pewne jak bedzie wygladać samo mieszkanie ,ktore
          kupujemy od developera na papierze,wielkie bylo moje przerazenie kiedy
          odbierajac mieszkanie zastalam dodatkowy nadbudowany nade mną balkon
          sąsiadów,ktorego w/g planow i umowy kupna mialo nie byc,wiec,szanowni
          potencjalni przyszli wlasciciele mieszkań na OE,nigdy nic nie wiadomo....
      • Gość: europejka Re: Jak ktoś tak lubi.... IP: *.chello.pl 03.07.07, 21:51
        Oj Droga Amelio, zapraszam na Europejskie, bo widać że się w ogóle nie
        orientujesz w temacie, a może zazdrość przez Ciebie przemawia (co nie stać
        Cię na Europejskie??). Sąsiedzi z pewnością nie zaglądają sobie w okna z
        odległości 1mi i nie jest to blokowisko 10- piętrowe. Ja sama mam dodatkowo
        ogródek 60m i bardzo sobie chwalę mieszkanie tutaj.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka