Dodaj do ulubionych

najgorsi pracodawcy w Krakowie - kogo NIE polecasz

27.07.07, 17:47
to może zacznę: restauracja Chimera, sw Anny. marne pieniądze, 10 godzin
pracy, 20 minut przerwy, oparzenia, poniżania i td.
Obserwuj wątek
    • lukaszszcz Re: najgorsi pracodawcy w Krakowie - kogo NIE pol 28.07.07, 11:57
      Firma REMOBUD prowadzona przez Jerzego Balasa nie polecam ani przyjąć sie do
      pracy jak także aby wykonywała komuś remont. Boże chroni tych ludzi co zamówią
      to firmę do remontu
      • laenia Re: najgorsi pracodawcy w Krakowie - kogo NIE pol 28.07.07, 12:08
        W jakim sensie oparzenia? Przypalali was papierosami, żebyście szybciej pracowali?
        • tempe Re: najgorsi pracodawcy w Krakowie - kogo NIE pol 28.07.07, 15:00
          oparzenia poniżania

dla mnie melodyjny matosens
      • hermegilda.przestroga Re: najgorsi pracodawcy w Krakowie - kogo NIE pol 01.07.15, 11:30
        Nie polecam pracy na wyspie z upominkami i kwiatami w Deco Flor Monika Sołek-Bodziony Factory Modlniczka.
        Szuka dziewczyn, które będą pracować na czarno.
        Nie gwarantuje żadnej umowy, pod byle pretekstem obniża wcześniej ustaloną stawkę godzinową.
        Grafik zmieniany jest z dnia na dzień. Nie szanuje pracownika, ani jego czasu wolnego. Pisząc np toksyczne smsy lub wydzwaniając.
        Pani Sołek-Bodziony to wyrachowana manipulantka, szczycąca się swoim cwaniactwem, że wciąż uchodzi jej to na sucho. Na tyle bezczelnie pewna siebie, że potrafi się z tego śmiać prosto w twarz pracownika.
        Wyzysk i chamstwo.
        • zbigniew_woodeczki Re: najgorsi pracodawcy w Krakowie - kogo NIE pol 01.07.15, 11:52
          takie rzeczy to się zgłasza w odpowiednich instytucjach. się nagrywa, się zgrywa sesemesy i pokazuje. w Inspekcji Pracy tudzież w Sądzie. sesemesy podciagamy pod nękanie i tuptamy na dyżur prokuratorski coby zawiadomić o podejrzeniu popełniena przestępstwa. i finito.
      • maryllak Re: najgorsi pracodawcy w Krakowie - kogo NIE pol 10.04.17, 17:58
        calkowicie sie zgadzam, oszusci czystej wody! wlasciel pobiea kase rzekomo na material po czym z kasy sie nei rozlicza a remontu nie robi I slad po nim zanika
    • mrug Re: najgorsi pracodawcy w Krakowie - kogo NIE pol 28.07.07, 18:24
      Budżetówka.
      Ch..owy pracodawca...
      • malpiarnia Re: najgorsi pracodawcy w Krakowie - kogo NIE pol 28.07.07, 23:24
        budzetowka jest ch.. ale wakacje daja i zwolnienia lekarskie, ZUS odprowadzaja
        i pol Polski w kompach siedzi w czasie pracy
        przyczyniaja sie takze dla dobra telekomunikacji - ciagle dzwonia - a to po
        kartofle, a o ktorej Jasio wyszedl ze szkoly a czy maz to wogole w nocy wroci
        nooo tacy spoleczni sa, bardzo spoleczni
        a ze klient w ryja dostaje , to co
        • ipnn Re: najgorsi pracodawcy w Krakowie - kogo NIE pol 29.11.15, 18:30
          BUDŻETÓWKA ???? Na dzień dzisiejszy, to się cieszyć jak ktoś ma pracę w budżetówce, ZUS, chorobowe, urlopy bez łaski. A tak wiele razy, załatwiam jako tzw. petent, a tam p.o. urzędnika gada przez telefon, prywatna rozmowa -tak z treści wynikało, a ja czekam i czekam,. w prywatnej to wynocha, po premii, zgojenie od razu, a tu AROGANCJA, PYCHA wobec petenta, a p.o. urzędnika dla Obywatela? Narzekacie na Budżetówki? To proszę obiektywnie spojrzeć na wyzysk u prywaciarza, a potem jęczeć. Upomnij się u prywaciarza o to i tamto, to nie przedłuża umowy , o ile jest takowa. Narzekać wszędzie, najpierw ocenić złodziejską rzeczywistość.
      • emelem1 Re: najgorsi pracodawcy w Krakowie - kogo NIE pol 28.07.07, 23:27
        to czemu tyle osób sie tam pcha????
    • os22 Re: najgorsi pracodawcy w Krakowie - kogo NIE pol 28.07.07, 21:55
      firma Patrol na ul Koszutki 2. Producent skrzynek narzedziowych i innych
      pierdół z plastyku.
      sposob wynagradzania jest tam co najmniej dziwny.. jesli ktos mysli o powaznie
      o przyszlosci i emeryturze to proponowana przez nich umowa jest do du..

• marind Re: najgorsi pracodawcy w Krakowie - kogo NIE pol 01.08.07, 11:47
      SONAR, SONAR i jeszcze raz SONAR. Zapamiętajcie tą nazwe dobrze, zwłaszcza Ci z
      Was, którzy będą podejmować jedną z pierwszych prac, bo na dzień dobry
      dostaniecie np. weksel do podpisania i szereg innych korzystnych dla tej firmy
      dokumentów, a dla Was oczywiście nie. Umowa podpisana na mniejszy wymiar czasu
      pracy niz w rzeczywistości. Wynagrodzenie w umowie moze sie wydawać w porządku,
      ale w praktyce na każdym kroku dostajesz jakieś absurdalne potrącenia z pensji,
      itp. Tak było 2002 roku czego konsekwencją były częste rozprawy w sądzie
      pracownik vs SONAR. Można sie spodziewać, że teraz jest jeszcze gorzej, bo
      firma ta woli płacić prawnikom za odpowiedznie dla nich skonstruowanie umów,
      niż pracownikowm za uczciwą i rzetelną prace.
      Ps. to jest firma branży fotograficznej, która swoje punkty ma np. w plazie,
      carreofurach czy na grodzkiej.
    • famai Re: najgorsi pracodawcy w Krakowie - kogo NIE pol 02.08.07, 22:50
      Tesco! Tesco! I jeszcze raz - Tesco!
      • basga5 Re: najgorsi pracodawcy w Krakowie - kogo NIE pol 04.08.07, 08:08
        MICHALSCY cukiernie i catering.....pracownika mają za niewolnika!
        No i dawna sieć ABC a teraz POLO MARKET-żagle sponsorują a pracownikom żałują!
        • tryg.sk Re: najgorsi pracodawcy w Krakowie - kogo NIE pol 04.08.07, 11:43
          interia.pl - odradzam
    • lear Re: najgorsi pracodawcy w Krakowie - kogo NIE pol 04.08.07, 19:22
      Tej firmy nie polecam:

ELTE-S i ich cały wódz Paweł Kurek.

Kiedyś szukałem pracy i dotarłem do nich
      miesiąc byłem u nich - zapieprzałem jak mały samochodzik - bo mi zależało - a
      jak zrobiłem to co miałem zrobić się kontakt urwał - zero odbierania telefonów,
      w firmie go nie ma - a obiecał w sumie niewiele za ten pierwszy miesiąc bo 400
      zł - zgodziłem się, bo mi na robocie zależało, taką miałem wtedy sytuację

miesiąc do tyłu i w poszukiwaniu pracy i w pieniądzach - oszukali mnie,
      zwyczajnie dwaj brodacze

nie wiem jak co dla kogo, ale mnie takie coś najbardziej denerwuje i chociaż to
      było w 2005 to dalej jak przejeżdżam czasami koło EL-BUDU to mnie trafia
    • joanna2002 Re: najgorsi pracodawcy w Krakowie - kogo NIE pol 04.08.07, 19:28
      ...czyli/mimo---bumu na pracę---/dalej będzie tak jak było?nie ma ludzi
      do "roboty"--BEZROBOCIE"SPADA"---a gdzie
      • klaczkafiglaczka Re: najgorsi pracodawcy w Krakowie - kogo NIE pol 04.08.07, 20:43
        Część pracodawców to ludzie, którzy szybko i po cwaniacku dorobili się w latach 80-90tych; teraz są właścicelami firm, dbają wyłącznie o swoją forsę, nie o pracownika. To dość krótkowzroczne i prymitywne, ale powszechne. To się pewnie za jakiś czas zmieni, gdy Polacy będą olewać kiepskich pracodawców.
        A ten spadek bezrobocia jest, owszem, ale w budownictwie, paru innych resortach. W wielu profesjach bryndza jest jak była! No i jeszcze jedno: bezrobotnych jest mniej bo zwiewają za granicę; rząd nie prowadzi walki z bezrobociem, on robi wszystko, by jak najwięcej ludu wyjechało i po kłopocie.
    • burzakowski Re: najgorsi pracodawcy w Krakowie - kogo NIE pol 05.08.07, 20:19
      Dzięki takim tematom można tylko kogoś pomówić, naplotkować i obgadać, obśmiać,
      zniszczyć i do tego nie pozamiatać. Taki obraz pracownika - frustrata,
      roszczeniowca, któremu się wszystko należy - bo jest.
      Wprost młyn na wodę dla stażystów którzy chcą na starcie 2500 netto bo mają
      tytuł mgr - jednak ich niedokształcenie wychodzi na każdym kroku. W języku
      obcym umieją tylko powiedzieć maj nejm is ... it sou eksajtin, very tasty
      diner. Prawdziwa żenada.

U mnie w firmie najlepszymi pracownikami są ludzie w wieku około czterdziestki.
      Szef nie żałuje kasy na kursy językowe i zawodowe. Oni chcą się rozwijać.
      Zmieńcie lepiej temat na - najlepsi pracodawcy w Krakowie.

• klaczkafiglaczka Re: najgorsi pracodawcy w Krakowie - kogo NIE pol 06.08.07, 00:21
        To fajnie, że nie przećwiczyłeś na własnej skórze dennego pracodawcy. Są jednak na tym świecie ludzie, których spotkało nieszczęście lub duże przykrości od jakiejś firmy i chcą ostrzec innych. Dobrze, że na forum! Przynajmniej mniej osób nabierze się na oferty zatrudnienia dawane przez krwiopijców.
        Załóż wątek chwalący pracodawców, wolno ci. I nie zdziw się, jak ktoś ci napisze, że jest on z kolei wazeliniarski.
        Nie zadowoli się wszystkich.
    • maggie22222 Re: najgorsi pracodawcy w Krakowie - kogo NIE pol 24.11.15, 15:20
      Praca po 13 -14 godzin,w kazdym systemie pracy czy to 8 godzin czy 14 nie ma przewidzianej przerwy którą powinna obowiązywać. nadgodziny nie placone tak jak byc powinny a wrecz czasami nie placa w ogole. Wiecznie zle, wprowadzony ranking sklepow dzieki ktoremu mozna zaplacic 300 zl kary, dlaczego mamy jeszcze tym zlodziejom placic ? , choc jest wszystko na blysk na stoisku badz w lokalu to i tak szukaja czegos byle wpisac ocene nizej zeby tylko byla kara za ktora dostaja kase z naszych ciezko zarobionych pieniedzy. Tyrasz caly czas a oni i tak traktuja Cie jak roboty. W weekendy nie ma czasu na nic bo sa takie kolejki a menagerzy i tak sie dra na ciebie ze masz np. nie zamieciona podloge ale kiedy masz to zrobic ? Jak nie ma czasu sie napic lyka wlasnej wody to co dopiero isc po miotle. Nie ma przerw, jak pojdziesz do toalety lub cos zjesc juz sa wielkie problemy bo przeciesz musisz tyrac a nie odpoczywac chociaz 2 minuty w toalecie, kary za zle przyjecie torta np nie napiszesz kropki i juz 10 zl kary, na kazdym kroku chca zarobic na pracownikach przepraszam robotach!!!! W momencie kiedy prosza Cie wrecz karza zeby przyjsc na zastepstwo to musisz isc ale jak Ty potrzebujesz zastepstwa to jest wielki problem i mozna pomarzyc zeby miec dzien wolny bo np akurat masz wizyte u dentysty na ktora czekales pol roku. Wyzysk, zlodzieje,wykorzystywanie i brak empatii. Dziwne ze inspekcja pracy nie zainteresowala sie takimi przekretami i wykorzystywaniem pracownikow oraz urzad skarbowy gdzie pieniadze za nadgodziny ida pod stolem !!!!! Chyba tylko dlatego ze pracuja tam same mlode osoby i nie znaja dobrze kodeksu pracy przez co sa wykorzystywane i okradane i nie wiedza gdzie szukac pomocy.
      • 1alicja1970 Re: najgorsi pracodawcy w Krakowie - kogo NIE pol 10.12.15, 13:23
        Meggie widzę, że jesteś bardzo sfrustrowana, bo trzy razy wrzuciłaś ten sam tekst. Następnym razem, jeśli chcesz, ostrzec ludzi zwróć uwagę na język, jakim się komunikujesz i spójność wypowiedzi. Piszesz, że nie płacą w ogóle, potem, że nie płacą za nadgodziny, a potem, że płacą pod stołem. Kary pieniężne w wysokości 300 zł? Proszę Cię, pracuję w tej firmie i nic takiego nie ma. Bardzo łatwo jest kogoś oczerniać anonimowo w internecie, nie zwracając uwagi na to, jak się samemu postępuje. Bronię firmy, bo pracuję w niej od 4 lat i pracodawcy zawsze byli wobec mnie fair. Jestem spoza Krakowa i po prostu rodzice nauczyli mnie ciężkiej pracy i tego, że za dobrze wykonywane obowiązki jest odpowiednia zapłata. Przykro mi to czytać, bo przez ludzi takich jak Ty, nieprawdziwe informacje krążą po internecie. Jak Ci tak źle to się zwolnij i szukaj pracy gdzieś indziej. Może znajdziesz taką, gdzie nie trzeba nic robić, a wypłata spływa na konto.
      • mykonid Re: najgorsi pracodawcy w Krakowie - kogo NIE pol 09.02.17, 00:47
        Na dentystę pół roku?
    • maggie22222 Re: najgorsi pracodawcy w Krakowie - kogo NIE pol 24.11.15, 15:20
      Cukiernia Krakowskie Wypieki
    • maggie22222 Re: najgorsi pracodawcy w Krakowie - kogo NIE pol 24.11.15, 15:21
      Cukiernia Krakowskie Wypieki!!!! Praca po 13 -14 godzin,w kazdym systemie pracy czy to 8 godzin czy 14 nie ma przewidzianej przerwy którą powinna obowiązywać. nadgodziny nie placone tak jak byc powinny a wrecz czasami nie placa w ogole. Wiecznie zle, wprowadzony ranking sklepow dzieki ktoremu mozna zaplacic 300 zl kary, dlaczego mamy jeszcze tym zlodziejom placic ? , choc jest wszystko na blysk na stoisku badz w lokalu to i tak szukaja czegos byle wpisac ocene nizej zeby tylko byla kara za ktora dostaja kase z naszych ciezko zarobionych pieniedzy. Tyrasz caly czas a oni i tak traktuja Cie jak roboty. W weekendy nie ma czasu na nic bo sa takie kolejki a menagerzy i tak sie dra na ciebie ze masz np. nie zamieciona podloge ale kiedy masz to zrobic ? Jak nie ma czasu sie napic lyka wlasnej wody to co dopiero isc po miotle. Nie ma przerw, jak pojdziesz do toalety lub cos zjesc juz sa wielkie problemy bo przeciesz musisz tyrac a nie odpoczywac chociaz 2 minuty w toalecie, kary za zle przyjecie torta np nie napiszesz kropki i juz 10 zl kary, na kazdym kroku chca zarobic na pracownikach przepraszam robotach!!!! W momencie kiedy prosza Cie wrecz karza zeby przyjsc na zastepstwo to musisz isc ale jak Ty potrzebujesz zastepstwa to jest wielki problem i mozna pomarzyc zeby miec dzien wolny bo np akurat masz wizyte u dentysty na ktora czekales pol roku. Wyzysk, zlodzieje,wykorzystywanie i brak empatii. Dziwne ze inspekcja pracy nie zainteresowala sie takimi przekretami i wykorzystywaniem pracownikow oraz urzad skarbowy gdzie pieniadze za nadgodziny ida pod stolem !!!!! Chyba tylko dlatego ze pracuja tam same mlode osoby i nie znaja dobrze kodeksu pracy przez co sa wykorzystywane i okradane i nie wiedza gdzie szukac pomocy.
    • ipnn Re: najgorsi pracodawcy w Krakowie - kogo NIE pol 11.12.15, 22:02
      Tak samo pewien ob. Wroński wtedy szf tej chimery, działa już tak w 1993 roku, czyli metody nic nie uległy zmianie, a spytaj się o zapłatę za nadgodziny to WYNOCHA, bez przyczyny . Wstyd, dla pseudo-pracodawców, bo PIP Kraków ma to w dużym niedomówieniu, przerabiałem to to wiem ....
    • pola-nadziei Re: najgorsi pracodawcy w Krakowie - kogo NIE pol 28.12.16, 00:11
      SCANMED Zdecydowanie strata czasu i zdrowia na firmę która uchodzi za taką która o nie dba, niestety na pewno nie wśród pracowników. Scanmed to miejsce gdzie klimat codzienny stanowi mobbing i zastraszanie a toksyczność jest tak głęboko zakorzeniona w firmę że niektórzy myślą że takie zachowanie to norma. Karierę robią osoby o nieprzeciętnie niskich kompetencjach, które władzę zdobywają dzięki donosom i szpilkom..... Firma która zajmuje się prywatną służbą zdrowia nie jest w stanie zagwarantować pracownikom prywatnej opieki medycznej, nieprawdopodobne..... a jednak
    • lont12 Re: najgorsi pracodawcy w Krakowie - kogo NIE pol 29.12.16, 07:33
      nie polecam firmy Majchrowski i Ska

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka