Dodaj do ulubionych

Gdzie i kiedy gielda zwierzat w Krakowie?

15.12.07, 20:37
Obserwuj wątek
    • klaczkafiglaczka Re: Gdzie i kiedy gielda zwierzat w Krakowie? 15.12.07, 23:53
      Nie mam pojęcia, ale mam kilka rad zawodowca dla kupujących: jeśli poszukujecie np. zwierząt egzotycznych, zwłaszcza fretek - warto przejrzeć stosowne fora internetowe i nawet darmo adoptować zwierzaka! Ludzie oddają z powodów różnych, najczęściej - bo nie umieją się właściwie opiekować pupilem lub w domu jest alergik. Warto więc rozejrzeć się za adopcją stworzeń, a te powinny mieć zaświadczenie o stanie zdrowia. Nie kupujcie z niewiadomego źródła - potem okazuje się, że zwierzak jest chory, agresywny lub zamiast rasowego beagla za kupę forsy nabyliście krzyżówkę jamnika z labradorem po dziadku ogarze...
      No i jeszcze jedno - jeśli zwierzę ma być prezentem pod choinkę, należy to poważnie rozważyć! Uwierzcie mi, serce się kroi co roku, gdy masa takich "nietrafionych" prezentów idzie na poniewierkę albo do uśpienia. O zwrotach do sklepów nie wspominając (chomik czy kot to nie za małe gacie). To nie zabawka dla dziecka, każdy stworzak to jeszcze jeden poważny członek rodziny, o którego należy odpowiedzialnie dbać przez cały okres jego życia.
    • bo1511 Re: Gdzie i kiedy gielda zwierzat w Krakowie? 16.12.07, 07:30
      Najlepiej tutaj!
      forum.miau.pl/viewtopic.php?t=59874&postdays=0&postorder=asc&start=0

Jeśli jesteś odpowiedzialną osobą,to zobaczysz jak bardzo mozna
      pomóc...za darmo.Ja wzięłam kotkę i to najcudowniejsze stworzenie na
      świecie.W razie czego służe pomoca w kontakcie z wolontariuszką.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka