Dodaj do ulubionych

Czy jest ktoś z Pleszewa - okolic ul Nadbrzezie

11.08.03, 21:59
Czy jest ktoś tutaj z Pleszewa - okolic ul. Nadbrzezie lub mający znajomych
z tej okolicy. Chodzi mi o sprawdzenie ustawienia znaku drogowego
ograniczenia pędkości "B-33" do 40km/h na ulicy Nadbrzezie w pobliżu ul.
Nęckiego. O ile tak to proszę o kontakt : <r.pikula@chello.pl> lub
<lingpi@rubikon.pl> , Dzięki =Tygrys01=
Obserwuj wątek
        • tygrys01 Re: gwoli ścisłości - PLESZÓW, a nie 11.08.03, 23:21
          peteen napisał:

> to z tyłu baru meksyk, blue...
          > miałem niedaleko wykopaliska archeologiczne...
          ===========
          Sprawdziłem na planie Krakowa, istotnie Pleszów.
          Jakież tam wykopaliska?, ale ad rem. Samochód jechał Nadbrzeziem od baru
          Meksyk w kierunku ulicy Jezierskiego. Na planie dokumentacji oznakowania
          który dostałem z Zarządu DiK po krzyżówce z ul Nenckiego (dochodzącej do
          Nadbrzrzia z lewej strony) jest po prawej stronie znak B-33 ograniczenia
          prędkości do 40km/h. (tuż za ul. Nenckiego). Następny taki znak (na planie)
          jest przy posesji nr 8. Mi chodzi o ustalenie czy istotnie jest taki znak za
          skrzyżowaniem z Nenckiego. Rozprawę w Sądzie mam 18 września, więc nie jest to
          informacja blyskawicznie potrzebna ale jestem w trakcie przygotowywania mowy
          końcowej oskarżyciela posiłkmowego (to zn. mojej) i ma to dla mnie znaczenie.
          Gdybyś mi przysłał swój adres mailowy to fragment planu wyslał bym Ci mailem.
          Moj adres to <lingpi@rubikon.pl> P.s. czyżbyś był archeologiem? O ile tak to
          masz u mnie ostatnio wydaną ksiązkę Klaudiusza Klaudianusa "O II
          Konsulacie... " Nie rozwlekając tego postu info książce możesz zobaczyć na
          mojej stronie <http://lingpi.com> Egzemplarz tej książki ma prof. Janusz
          Ostrowski , kier. kat. archeologii śródziemnomorskiej na Jagillonce, a prawda,
          jest też oczywiście w bibliotece głównej Jagiellonki. Pozdrawiam, =Tygrys01=

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka