Dodaj do ulubionych

czy dziś świeci księżyc ..i jak świeci..

11.01.08, 22:03
no jak , czy ta luna jest dziś w nowiu , kwadrze , czy w pełni ,
czy jeszcze inaczej ? Wie ktos może..?
Tak pytam - bo nie wiem , o której położyć sie spac i na którym boku
zdrowo zasnąć - a słyszałam , że fazy księżyca maja wpływ na
wszystko , a szczególnie na sen.
A chciałabym pospać dziś zdrowo...
:)
Obserwuj wątek
    • trudny2002 Re: czy dziś świeci księżyc ..i jak świeci.. 11.01.08, 22:40
      cienki rogalik w ksztalcie D...no ale pozwla na lezenie
      na "D"owolnym boku...albo "D"o góry?:)
      trudny
    • superpavo11 Re: czy dziś świeci księżyc ..i jak świeci.. 11.01.08, 22:42
      musisz koniecznie miła ustawić dziś łoże najbliżej okna południowo-
      wschodniego,przed snem natrzeć całe ciało siemiem lnianym z miodem i
      łyżką octu ,owinąć się szczelnie folią odmówić trzy zdrowaśki wypić
      na noc surowe jajko z cynamonem i świeżymi ostrężynami z lasu i
      zaśniesz błogo. wrrrrr albo zadzwoń do mnie to się wyśpimy razem w
      kwadrze pana księżyca !!
      • gosia.43 Re: czy dziś świeci księżyc ..i jak świeci.. 11.01.08, 22:51
        Rany boskie....mnie się rozchodziło o normalne , zdrowe spanie..a
        jakże to siemie jak ono takie lepkie i ..ocet ?! a chociaz cytryna
        być nie moze ?....no , plasterek...
        A czy muszę ten cynamon pić , wolałabym jakies wino na
        przykład .....:)
        gosia
        u mnie ten rogal jakiś grubszy zdaje sie być , nie taki znów
        mizerny , a w ogóle wyczytałam na jakimś kalendarzu ,że on dzis
        zaszedł o 19.19 - to jak to jest - księżyc tak z wieczora juz sie
        chowa ?...Pewnie mam podrobiony kalendarz....:)
        g
        • trudny2002 Re: czy dziś świeci księżyc ..i jak świeci.. 11.01.08, 22:55
          drozdzowy moze to i rosnie...w cieplym...a co do octu...no czy ja
          wiem...on nie pieknie aromatyzuje ale podobno daje kwas...co kto
          lubi:)
          trudny
          • gosia.43 Re: czy dziś świeci księżyc ..i jak świeci.. 11.01.08, 23:03
            Ocet zabija czerwone krwinki...zupełnie lepszy i zdrowszy jest kwas
            naturalny....
            a co do drożdzowego - to dobre proporcje trzeba dać i niestety (
            stety ! ) długo trzeba wyrabiac , i ciepło lubi - to fakt , nie to
            co z kruchym - szybko i na zimno - tak to ciasto ma..., no ale
            zebys Ty takim znawcą wypiekow był - no proszę , kto by
            pomyślał....:))
            a rogale moga być i drożdzowe i kruche....:)
            g
    • peteen a propos księżyca... 11.01.08, 23:05
      do kolacji stół nakryto
      są ogórki oraz "żyto"
      a do tego też się przyda
      zdjęty z półki tom norwida
      w oknie świeci sobie łysy
      słowik śpiewa jak...
      • gosia.43 Re: a propos księżyca... 11.01.08, 23:10
        wierszyk ładny i prosty , ale Norwid czasami trudny jest , nie wiem
        czy dobry na usypianie....:)
        słowik to - a nie skowronek - na szczęście...:)
        gosia
        • domine.quidam Re: a propos księżyca... 12.01.08, 00:20
          I jak, dziewczę lunatyczne, usnęłaś snem cichym i spokojnym czy może
          niepokój Cię osnuwa?
          • gosia.43 Mocny niepokój..... 12.01.08, 00:23
            ale wszyscy już zapewne śpią....:)
            gosia
            • wampir72 Re: Mocny niepokój..... 12.01.08, 00:24
              Też coś... spać?... o tak rozkosznej porze?
              ;-)))
              • gosia.43 Re: Mocny niepokój..... 12.01.08, 00:27
                No trudno , zeby Wampir o tej porze....spał..
                A upolowałes juz cos dzis przy tym biednym księżycu?;;;
                :D
                gosia
                • trudny2002 niepokój.....niepokojem 12.01.08, 00:32
                  a podobno łopaty rdzewieja...ale jak ksiezyc tak swieci to chyba nie
                  ma sie co dziwic?:)

tr
                  • wampir72 Re: niepokój.....niepokojem 12.01.08, 00:41
                    Kiepsko mi dziś idzie ;-))) Ale skoro nawet łopaty rdzewieją...
                    • gosia.43 Re: niepokój.....niepokojem 12.01.08, 00:45
                      Kiepsko ..i łopaty rdzewieją....to połóż sie spac - ale wróć
                      znowu..dziś nie ma pełni....:)))
                      gosia
                      • wampir72 Re: niepokój.....niepokojem 12.01.08, 00:48
                        Wrócę na pewno... dobranoc :-)))
                  • gosia.43 Re: niepokój.....niepokojem 12.01.08, 00:46
                    ale jak ksiezyc tak swieci to chyba nie
                    > ma sie co dziwic?:)
                    >
                    > tr

a świeci ?...
                    :D
                    gosia
                    • wampir72 Re: niepokój.....niepokojem 12.01.08, 00:49
                      Ja tam żadnego blasku nie widzę, ale może świeci... kto wie...
                      • gosia.43 Kazdemu przeciez świeci 12.01.08, 00:54
                        księżyc - o odpowiedniej porze....nie ?...
                        gosia
                        • wampir72 Re: Kazdemu przeciez świeci 12.01.08, 00:56
                          Ja tam wolę księżyc o porze nieodpowiedniej ;-)))
                          • gosia.43 Re: Kazdemu przeciez świeci 12.01.08, 00:58
                            Masz na mysli taką porę niezapowiedzianą , czy zupełnie
                            znienacka ?....
                            :DDDDDD
                            gosia
                            • wampir72 Re: Kazdemu przeciez świeci 12.01.08, 01:00
                              Znienacka... lubię gdy mnie zaskakuje ;-)))
                              • gosia.43 Re: Kazdemu przeciez świeci 12.01.08, 01:06
                                O tak ! Zaskakiwanie bywa zupełnie urocze...:)))
                                ale teraz to - już muszę i ja ułożyć swoje ciało do snu - bo już
                                padam....
                                Fajnie , ze wróciłes - do następnego..:D
                                gosia
                                • wampir72 Re: Kazdemu przeciez świeci 12.01.08, 01:11
                                  Do miłego... śpij dobrze :-)))
                                  • domine.quidam A liczba Ich: ............? 12.01.08, 22:54
                                    43 gosia + 2002 trudny + 11 superpavo + 72 wampir = 2128
                                    I to będzie znamienne!
                                    • wampir72 Re: A liczba Ich: ............? 12.01.08, 22:56
                                      W jakim sensie? Czyżby jakaś sekretna kumulacja... ;-)))
                                      • domine.quidam Re: A liczba Ich: ............? 12.01.08, 22:59
                                        Sprawdźmy to w roku 2128?
                                        • wampir72 Re: A liczba Ich: ............? 12.01.08, 23:02
                                          No nie wiem, trochę mnie już nuży ta cała nieśmiertelność ;-))) Wolę
                                          sugestię Trudnego, choć mówi że się nie zna...
                                    • trudny2002 Re: A liczba Ich: ............? 12.01.08, 22:58
                                      2+1+2+8...??? To jutro...
                                      no bo to 13...ale ja sie na numerkach nie znam...ale sie ucze...
                                      trudny
                                      • domine.quidam Re: A liczba Ich: ............? 12.01.08, 23:38
                                        No nie wiem, bo 1 + 3 = 4
                                        a 4 to...
                                        • trudny2002 Re: A liczba Ich: ............? 12.01.08, 23:45
                                          dwie pary...to cztery...ale nie wiem czy to dosc...
                                          trudny
                                          • wampir72 Re: A liczba Ich: ............? 12.01.08, 23:58
                                            Do brydża w sam raz.
                                            • domine.quidam Re: A liczba Ich: ............? 13.01.08, 00:01
                                              trudny wampir domine quidam gosia
                                              • wampir72 Re: A liczba Ich: ............? 13.01.08, 00:27
                                                Mylisz się... Gosia odsypia wczorajszy wpływ księżyca ;-)))
                                                • gosia.43 A Państwo.... 13.01.08, 07:57
                                                  to sobie tak w nocy fajnie o tych liczbach gaworzyli , i o tych
                                                  dwójkach , czwórkach i trzynastkach ....no to - z matematyki stawiam
                                                  piątkę.. :)

A teraz pewnie śpicie jeszcze a to pośpijcie...:)
                                                  dzień dobry wszystkim
                                                  dobrego dnia życzę:)
                                                  gosia
                                                  • domine.quidam Re: A Państwo.... 13.01.08, 21:19
                                                    Ach Gosiu, jak Ty wcześnie wstajesz! Aż zazdrość bierze (a brać
                                                    przykład należy) słyszeć o tak zdrowym trybie życia w aspekcie
                                                    księżycowych imaginacji:)
                                                  • gosia.43 Re: A Państwo.... 13.01.08, 21:23
                                                    Jest takie mądre powiedzenie : kto wcześnie wstaje ..ten krótko
                                                    śpi...:)
                                                    gosia
                                                  • domine.quidam Re: A Państwo.... 13.01.08, 21:43
                                                    Phi, ja też tak chciałbym krótko spać, ale brak mi silnej woli do
                                                    wstania niedzielnego, gdy niedziela wolna od pracy. Ale gdybym
                                                    chciał szybko opuścić łoże, gdyż... bo... to kto wie?
                                                    Wstałaś bo chciałaś czy wstałaś bo musiałaś?
                                                  • gosia.43 Re: A Państwo.... 13.01.08, 21:57
                                                    Wstalam o wiele wcześniej niż wpis dałam...
                                                    Szkoda życia na spanie..:)
                                                    gosia
                                                  • wampir72 Re: A Państwo.... 13.01.08, 22:13
                                                    A ja lubię spać... długo spać.
                                                  • gosia.43 Re: A Państwo.... 13.01.08, 22:15
                                                    jak w nocy rozrabiasz....:)
                                                    gosia
                                                  • wampir72 Re: A Państwo.... 13.01.08, 22:16
                                                    Kiedyś trzeba ;-)))
                                                  • gosia.43 Re: A Państwo.... 13.01.08, 22:18
                                                    no tak , są nocne marki i ranne ptaszki....:)
                                                    w końcu ten nick nie przez przypadek , chyba...
                                                    gosia
                                                  • wampir72 Re: A Państwo.... 13.01.08, 22:21
                                                    Nie ma przypadków. Taki wzór gdzieś widziałem, ale nie pamiętam
                                                    gdzie...
                                                  • gosia.43 Re: A Państwo.... 13.01.08, 22:23
                                                    Przez przypadek..zerknęlam na zegarek..Ty pewnie pośpisz - a
                                                    ja ...jeszcze ciemno bedzie i muszę wstać ..:0
                                                    dobra_noc :)
                                                    gosia
                                                  • wampir72 Re: A Państwo.... 13.01.08, 22:36
                                                    Dobranoc :-)))
                                                  • domine.quidam Re: A Państwo.... 13.01.08, 23:35
                                                    Hm, co to znaczy dobra noc dla wampira?
                                                    Jednak Gosia sypia.... a już myślałem, że Ona łóżko ma tylko do
                                                    poleżenia sobie...
                                                    dobranoc:)
                                                  • wampir72 Re: A Państwo.... 14.01.08, 07:21
                                                    Lepiej, Domine żebyś nie wiedział... a łóżko Gosi, no wiesz... może
                                                    Ci kiedyś sama napisze po 23.00.
                                                    Witam Państwa porannie i w te pędy zmykam do pracy :-)))
                                                  • gosia.43 Re: A Państwo.... 14.01.08, 07:30
                                                    A ja to już jestem lekko zażenowana tą dyskusją i rumienię
                                                    się....:))
                                                    dzień dobry powiadam skromnie...:)
                                                    gosia
                                                  • wampir72 Re: A Państwo.... 14.01.08, 07:33
                                                    Dzień dobry - nieskromnie odpowiem - Gosi spłonionej rumieńcem :-)))
                                                  • gosia.43 Re: A Państwo.... 14.01.08, 07:38
                                                    Fajnie sie gada...ale ja tez juz biorę się za pracę - w końcu z
                                                    czegoś trzeba życ....:)
                                                    pozdr.
                                                    gosia
                                                  • domine.quidam Re: A Państwo.... 14.01.08, 13:50
                                                    Czy tak od rana spotkanie z kompem to higienicznie? Bo ja stronię…
                                                    Ale podziwiam Wampira, że mu wschód słońca niestraszny; naczytałem
                                                    się widać złej literatury, a tu niespodzianka – wampir całodobowy!
                                                    Takie to już czasy…
                                                    A Gosię spłonioną z rana obaczyć by warto :)
                                                  • kotgrzmot Re: A Państwo.... 14.01.08, 14:16
                                                    Łoj kocio myca dyć godosz jok kot.guidam;) "Spłonioną obaczyć",
                                                    pikne i pasowne;)
                                                  • gosia.43 Cieszyć może to ,że nie opuszcza Was 14.01.08, 21:42
                                                    poczucie humoru , zabawy i śmiechu bowiem nigdy dość...byle jeszcze
                                                    zdrowie było , nie ?.....:)
                                                    gosia
                                                  • wampir72 Re: Cieszyć może to ,że nie opuszcza Was 14.01.08, 22:07
                                                    Tak, ale chyba coś złapałem... coś mnie rozbiera :-(((
                                                  • domine.quidam W międzyczasie „coś” 14.01.08, 22:12
                                                    W międzyczasie „coś” rozebrało Wampira – co pozostaje z wampira po
                                                    jego rozebraniu?? Coś brzmi groźnie... Lepiej, by Wampira
                                                    rozebrał „ktoś”... nie, nie, nie myślę o sobie, w żadnym wypadku!
                                                  • domine.quidam Re: Cieszyć może to ,że nie opuszcza Was 14.01.08, 22:10
                                                    Tymczasem po powrocie na wątek ten, ciągnący się rankiem, wieczorem
                                                    i nocą, rzeknę o śmiechu ino to, że możen być tak dokuczliwy, iże
                                                    spowoduje zejście śmiertelne, więc czy śmiech to zawsze zdrowie?!
                                                    A jak tam, Gosiu, przed kolejną nocą, która wszak w księżyca blask
                                                    obleczona będzie, nawet gdy chmur obłok go przesłoni? Bo Wampir
                                                    zapewne bez blasku księżyca nie ruszy, ale KotaGrzmota prędzej nawet
                                                    uwidzim...
                                                  • gosia.43 Re: Cieszyć może to ,że nie opuszcza Was 14.01.08, 22:15
                                                    spoglądam za okno ..i księżyca ani śladu , za to mgła opadła ,która
                                                    cały dzień Kraków dziś nawiedzała - a to już jest powód do
                                                    radosci...:)
                                                    gosia
                                                    Wampirze - tylko gorąca kapiel , góralska herbatka ..i okłady...a
                                                    wszystko złe pójdzie precz ..:)
                                                    g
                                                  • istna Re: Cieszyć może to ,że nie opuszcza Was 14.01.08, 22:21
                                                    Mgła nie opadła, ale żyje jeszcze tradycja tasiemcowych spamwątków na fk - i to
                                                    napawa nadzieją:>
                                                  • domine.quidam Re: Cieszyć może to ,że nie opuszcza Was 14.01.08, 22:24
                                                    Istna tradycja... to dobrze, ale dlaczego tasiemcowe, czyżby
                                                    pasożyty?
                                                  • istna Re: Cieszyć może to ,że nie opuszcza Was 14.01.08, 22:25
                                                    Zaraz tam "pasożyt", nie lepiej brzmi: "gość"?
                                                  • gosia.43 Re: Cieszyć może to ,że nie opuszcza Was 14.01.08, 22:27
                                                    tradycję , choćby nie byla pierwszej jakosci zawsze należ
                                                    podtrzymywac...:)
                                                    s_p_a_m....

gosia
                                                  • wampir72 Re: Cieszyć może to ,że nie opuszcza Was 14.01.08, 22:25
                                                    A nie mogłoby napawać radością? Bo ta Nadzieja to podobno ma durne
                                                    dzieci ;-)))
                                                  • istna Re: Cieszyć może to ,że nie opuszcza Was 14.01.08, 22:26
                                                    To są plotki rozsiewane przez niedowiarków.
                                                  • wampir72 Re: Cieszyć może to ,że nie opuszcza Was 14.01.08, 22:29
                                                    Onaniści. Dopiero przedwiośnie... za wcześnie na sianie.
                                                  • wampir72 Re: Cieszyć może to ,że nie opuszcza Was 14.01.08, 22:32
                                                    >takich plotek
                                                  • gosia.43 Re: Cieszyć może to ,że nie opuszcza Was 14.01.08, 22:35
                                                    proszę nie zwracać uwagi , na moje opoźnione reakcje , ale nie
                                                    wynika to absolutnie z jakiejkolwiek mojej niedyspozycji tylko li
                                                    wyłącznie ze ślamazarności tego portalu - i chwilami nie
                                                    nadążam ..widać Was lepiej to forum lubi...:))))
                                                    gosia
                                                  • wampir72 Re: Cieszyć może to ,że nie opuszcza Was 14.01.08, 22:40
                                                    Mnie chyba nie lubi, bo też się ślimaczy :-((( To już pójdę spać...
                                                    my razem z portalem dziś tacy bez formy... Dobranoc.
                                                  • domine.quidam Dobranoc... 14.01.08, 22:43
                                                    Dobranoc, skoro rozebrany wampir śpi... to takie ludzkie:)
                                                  • gosia.43 Re: Dobranoc... 14.01.08, 22:46
                                                    no to śpijcie wszyscy dobrze ale też dość intensywnie , w
                                                    znaczeniu abyście rano wstali zdrowi i zadowoleni...:)
                                                    a pełnia chyba wnet , nie ?....
                                                    gosia
                                                  • domine.quidam Re: Dobranoc... 14.01.08, 22:54
                                                    Pełnia nawet mnie przepełnia niesennością jakąś takąś... nów wolę,
                                                    choć poblasku księżycowego brak, ale sen głęboki... chyba iże spacer
                                                    jakiś księżycowy lekko lunatyczny uskutecznić chciałbym, ale wtedy
                                                    czy nie za bardzo wampirowato właśnie wyglądałbym...
                                                  • kotgrzmot Re: Dobranoc... 15.01.08, 19:25
                                                    Quidamie, cosik zyrkosz na kotagrzmota. Zyrkoj, zyrkoj dyć jok jo
                                                    Cie zdziela myrdockiem;)Jo jezd kot miłujacy śwarnych chopów i
                                                    śwarne babinki, tela. Miłujta się dyć byz polenia i lunatyćnego
                                                    becenia;)Gosiocku, Ty jezdeś śwarna dziołuch, nie źlij się na
                                                    becenie łowiecek;)
                                                  • domine.quidam Kotagrzmota mota cosik 15.01.08, 19:32
                                                    Ty śpiegusie kociegrzmocie! Ale ześ kłamczuchliwy, ojejku! A kto
                                                    takie rzeczy gadał, co?:
                                                    Kociagrzmocia paplonina jezd pikno dyć durna.
                                                  • gosia.43 A po co mi się złościć...., 15.01.08, 19:58
                                                    ja się bardzo rzadko złoszczę , a jeśli nawet coś , lub ktoś mnie
                                                    zdenerwuje - to zazwyczaj "odbijam piłeczkę" i szybko mi
                                                    przechodzi..., czasami myślę ,że zbyt szybko....
                                                    gosia

zupełnie wolę w żarty obrócić albo w niepamięć puścić , szkoda
                                                    zdrowia i życia na takie bzdety ...:)
                                                    g
                                                  • kotgrzmot Re: A po co mi się złościć...., 15.01.08, 20:15
                                                    Gosocku dyć życie to tyż bzdety;) Nie źlij się na dekadenckie
                                                    becenie kotagrzmota. Jo mędrkuja, co dulszczyzno smyro mnie po
                                                    mysinie;)
                                                  • gosia.43 Re: A po co mi się złościć...., 15.01.08, 21:13
                                                    Ten wiersz też mówi czym jest życie..
                                                    gosia

Ankieta

Czy nie dziwi cię
                                                    mądra niedoskonałość
                                                    przypadek starannie przygotowany
                                                    czy nie zastanawia cię
                                                    serce nieustanne
                                                    samotność która o nic nie prosi i niczego nie obiecuje
                                                    mrówka co może przenieść
                                                    wierzby gajowiec żółty i przebiśniegi
                                                    miłość co pojawia się bez naszej wiedzy
                                                    zielony malachit co barwi powietrze
                                                    spojrzenie z nieoczekiwanej strony
                                                    kropla mleka co na tle czarnym staje się niebieska
                                                    łzy podobno osobne a zawsze ogólne
                                                    wiara starsza od najstarszych pojęć o Bogu
                                                    niepokój dobroci
                                                    opieka drzew
                                                    przyjaźń zwierząt
                                                    zwątpienie podjęte z ufnością
                                                    radość głuchoniema
                                                    prawda nareszcie prawdziwa nie posiekana na kawałki
                                                    czy umiesz przestać pisać
                                                    żeby zacząć czytać?

Ksiądz Jan Twardowski
                                                  • kotgrzmot Re: Kotagrzmota mota cosik 15.01.08, 20:00
                                                    Łoj, łoj, becys jok piscołka. Jo śpiegusem, łoj w koci myrdocek.
                                                    Cosik durny jezd tyn słuń dominik dyć quidam jezd gibki filcok. Jo
                                                    jeno po kociemugrzmociemu się relaksuja, tela. Stukołeś "Cosik siem
                                                    nie zgadza mi to tu", cemu?;) Jo jezd kłamczuchliwy? Łoj, nie być
                                                    gniotek!!!;)

--

Macham ogonkiem, tylko na widok ładnej kotki;)
                                                  • wampir72 Dobry wieczór Państwu 15.01.08, 20:31
                                                    A czemu się ten wieczór tak dziwnie rozpoczął? Czyżbyście się
                                                    Panowie o względy pewnej miłej Pani poprztykali? Tak mi się jakoś
                                                    zdaje...
                                                  • domine.quidam Re: Dobry wieczór Państwu 15.01.08, 21:05
                                                    Dobra nocy!
                                                    Pogubiłem siem ino, za czym to Kotgrzmot optuje...
                                                    Względy Gosi’eńki, hm, byłyby pewnie mile widziane, alem przyznać
                                                    muszę, iże pierwszeństwa tu nie mam, a kotom w drogę wchodzić
                                                    nieładnie i niebezpiecznie:)
                                                  • wampir72 Re: Dobry wieczór Państwu 15.01.08, 21:13
                                                    Koty chadzają krętymi drogami, ale nie są niebezpieczne.
                                                  • gosia.43 Re: Dobry wieczór Państwu 15.01.08, 21:17
                                                    ....i ja dobry wieczor - powiadam wszystkim....:))
                                                    gosia
                                                    dobrze ,że mgły dziś nie ma ... a i księżyc pelniejszym zdaje się
                                                    byc...
                                                    Jak Państwa zdrowie ?
                                                    g
                                                  • wampir72 Re: Dobry wieczór Państwu 15.01.08, 21:20
                                                    A, dziękuję... już lepiej :-))) Przespałem jakieś kilkanaście godzin
                                                    i przeszło bokiem ;-)))
                                                  • domine.quidam Re: Dobry wieczór Państwu 15.01.08, 21:19
                                                    O ile nie są tygrysami lub lwami, aczkolwiek i te są pożyteczne.
                                                    Koty lubią być pogłaskane.
                                                    Koty lubią miauczeć.
                                                    Ale jak myszkę spotkają, hoho, strzeż się myszko!
                                                    Kto w dzisiejszych czasach nie ma kota?
                                                  • wampir72 Re: Dobry wieczór Państwu 15.01.08, 21:20
                                                    Pewnie myszy???
                                                  • gosia.43 Re: Dobry wieczór Państwu 15.01.08, 21:27
                                                    Koty zazwyczaj polują na myszy...i bawia sie nimi , ale rzadko się
                                                    zdarza ,żeby te myszy zjadały...:)
                                                    gosia
                                                    cieszę się Wampirze ,że zdrówko wróciło..., sen to dobre
                                                    lekarstwo ..:)
                                                    g
                                                  • domine.quidam Re: Dobry wieczór Państwu 15.01.08, 21:31
                                                    Nie może być?! Koty rzadko zjadają myszy? Och, a nawet oh – moja
                                                    mysz bezpieczna!!
                                                  • gosia.43 Re: Dobry wieczór Państwu 15.01.08, 21:35
                                                    Twoja mysz ?!
                                                    Myszki uciekają , koty ganiają....ale krzywdy im nie robią -
                                                    chociaż podobno czasami nieźle potarmoszą a nawet podgryzają,
                                                    niczym...upsss ... Wampiry....:)
                                                    gosia
                                                  • wampir72 Re: Dobry wieczór Państwu 15.01.08, 21:31
                                                    Najlepsze :-)))
                                                  • wampir72 Re: Dobry wieczór Państwu 15.01.08, 21:32
                                                    A ta mysz to chiśka czy komputerowa?
                                                  • domine.quidam Re: Dobry wieczór Państwu 15.01.08, 21:36
                                                    Kompowa z ogonem.
                                                  • gosia.43 Re: Dobry wieczór Państwu 15.01.08, 21:45
                                                    To bardzo niejednoznacznie brzmi...:)
                                                    gosia
                                                  • wampir72 Re: Dobry wieczór Państwu 15.01.08, 21:53
                                                    Ten ogon ;-)))
                                                  • gosia.43 Re: Dobry wieczór Państwu 15.01.08, 22:01
                                                    ogon + mysz + kot + comp = ????!!!
                                                    gosia
                                                  • wampir72 Re: Dobry wieczór Państwu 15.01.08, 22:02
                                                    <wirtualna jatka>
                                                  • gosia.43 Re: Dobry wieczór Państwu 15.01.08, 22:03
                                                    pełnia (pół) księżyca....:)
                                                    g
                                                  • wampir72 Re: Dobry wieczór Państwu 15.01.08, 22:06
                                                    To (pół)pełnia czy (pół)pustka?
                                                  • gosia.43 Re: Dobry wieczór Państwu 15.01.08, 22:12
                                                    podobno szklanka napełniona na pół jest dla jednego do połowy
                                                    pełna , dla drugiego do połowy pusta...:)

to co...księżycówka ?..:D
                                                    gosia
                                                  • wampir72 Re: Dobry wieczór Państwu 15.01.08, 22:18
                                                    No... chętnie... :-)))
                                                  • domine.quidam Re: Dobry wieczór Państwu 15.01.08, 22:18
                                                    Pędzisz? :)))) spróbowałbym...
                                                  • gosia.43 Re: Dobry wieczór Państwu 15.01.08, 22:20
                                                    Ano...Nie ma to jak swojska gorzałka...:)
                                                    gosia
                                                  • wampir72 Re: Dobry wieczór Państwu 15.01.08, 22:23
                                                    A będzie swojska zagrycha... ???
                                                    ;-)))
                                                  • domine.quidam Re: Dobry wieczór Państwu 15.01.08, 22:24
                                                    A gdybyś lekko przemarzła to nie tylko do środka, bo wcierać można,
                                                    nawet mógłbym to ja Tobie...
                                                  • gosia.43 Re: Dobry wieczór Państwu 15.01.08, 22:27
                                                    No pewnie...wszystko na swojsko...i pędzone...:)))
                                                    gosia

a co z tym wcieraniem - przecież na skórę to takiego trunku trochę
                                                    szkoda...:))
                                                    g
                                                  • wampir72 Re: Dobry wieczór Państwu 15.01.08, 22:28
                                                    Zaloty upitego bimbrem Domine.

;-)))
                                                  • domine.quidam Re: Dobry wieczór Państwu 15.01.08, 22:31
                                                    Anooooooo, przesadził/d/żem trocha, a tu głowa słaba, ukhhhh....
                                                  • gosia.43 Re: Dobry wieczór Państwu 15.01.08, 22:31
                                                    eeee... tam....pewnie sie wyglupia jak My wszyscy...:))))
                                                    gosia

podobno - słyszałam ,ze od samego miłowania upić się można ,
                                                    ale nie wiem czy to prawda..:)))
                                                    g
                                                  • domine.quidam Re: Dobry wieczór Państwu 15.01.08, 22:38
                                                    Upić się można od wszystkiego – od miłowania, od niemiłowania, od
                                                    poniedziałku etc. Byle było za co...
                                                    Ale lepij się nie upijać – świat jest piękny, choć w życiu piękne są
                                                    tylko chwile...
                                                  • gosia.43 Re: Dobry wieczór Państwu 15.01.08, 22:45
                                                    ja tam wybieram zdecydowanie ...upijanie się miłością....:)))
                                                    gosia
                                                  • wampir72 Re: Dobry wieczór Państwu 15.01.08, 22:48
                                                    Ja takoż.

Kochajmy się... Księżycowo...

:-)))
                                                  • domine.quidam Re: Dobry wieczór Państwu 15.01.08, 22:52
                                                    No cóż, zazdrośnie powiem: Kochajcie się! Kochajcie się księżycowo,
                                                    słonecznie, mgliście i dżdżyście! Kochajcie się bez skrępowania, bez
                                                    ubrania, bez rozmyślania.... Miłujcie serdecznie, dlugoooooo,
                                                    wiecznie :)
                                                  • wampir72 Re: Dobry wieczór Państwu 15.01.08, 22:54
                                                    :-D)))
                                                  • wampir72 Re: Dobry wieczór Państwu 15.01.08, 22:57
                                                    Eee... myślałem, że ta rozszcęśliwiona gęba będzie ładniej
                                                    wyglądać...
                                                  • gosia.43 A może tak...dobranoc..moze juz pora..? 15.01.08, 23:03
                                                    bo to trzeba tak:
                                                    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD !
                                                    g

to jak to w końcu : wietrznie , czy wiecznie...:0
                                                    na miłość boska - wiecznie z Wampirem !!!
                                                    gosia
                                                  • wampir72 Re: A może tak...dobranoc..moze juz pora..? 15.01.08, 23:05
                                                    Wiecznie!!!

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD!

No to do zobaczenia... do jutra...
                                                  • domine.quidam Re: A może tak...dobranoc..moze juz pora..? 16.01.08, 18:31
                                                    No nie, wiecznie z wampirem! To ja już definitywnie się usunę chyba
                                                    z tego wątku, bo poczynam czuć się niezręcznie...
                                                    Bajbaj, baju baj:)))))
                                                  • gosia.43 Ty się zaczynasz ..Domine czuć 16.01.08, 18:53
                                                    niezręcznie , a co ja mam powiedzieć...cokolwiek bym nie rzekła -
                                                    to ..:) , no dobra a jakże ja mam tak na wieki zostać już krwiopitą
                                                    ofiarą ?...
                                                    gosia

pozdrawiam Was wszystkich wieczorowo...:)
                                                    g
                                                  • wampir72 Re: Ty się zaczynasz ..Domine czuć 16.01.08, 19:40
                                                    Domine poczuł się niezręcznie i zanuciwszy starą piosenkę oddalił
                                                    się w nieustalonym dotąd kierunku... Ktokolwiek widział, ktokolwiek
                                                    wie... ;-)))

Ja też pozdrawiam... ;-)))
                                                  • gosia.43 Się podziało...:))))) 16.01.08, 20:28
                                                    Nie dość ,że w nieustalonym bliżej albo dalej kierunku to na
                                                    niewiadomy jeszcze czas....
                                                    Może wróci - jak się samotny ciut poczuje , w końcu gdzie Mu
                                                    będzie lepiej - jak nie z Nami...:)
                                                    Trochę narozrabialiśmy...:)))))
                                                    gosia
                                                  • wampir72 Re: Się podziało...:))))) 16.01.08, 22:30
                                                    Z kim tak Ci będzie źle jak z Nami? Przez kogo stracisz tyle szans
                                                    każdego dniaaaaaaaa...a ... ;-)))
                                                  • domine.quidam Re: Się podziało...:))))) 16.01.08, 22:31
                                                    Nie ma tu mnie, niemniej wyjaśnię:
                                                    Postanowiliście wspólnie przy Księżyca Ziemskiego blasku lub
                                                    nieblasku oddać się na wieczność nieskończoną tajemnym obrzędom,
                                                    którym to ja, przyziemny, skromny, nieśmiały i delikatny,
                                                    przeszkadzać ni patronować nie chcę nieopatrznie, stąd i oddalam się
                                                    krokiem nieco zbyt dostojnym, aby nie wyglądało to na nadmierne
                                                    poruszenie mej dziecięcej wrażliwości, szczęścia Wam wszakże życząc
                                                    i rozsiewania pogody miłości nawet w okolicach nowiu ciemnego.
                                                    Samotność swą i niezrozumienie kontemplować będę poprzez czasy
                                                    doczesne by duch mój oczyścił się z kurzu nieporozumień i błędnych
                                                    uczynków moich.
                                                    Bywajcie!!!
                                                  • wampir72 Re: Się podziało...:))))) 16.01.08, 22:40
                                                    Duchom naszym dał po gębach i... odszedł skreślić numerki na
                                                    jutrzejszą kumulację... a o kurzu gada... ej, nieładnie Domine ;-)))
                                                  • gosia.43 Re: Się podziało...:))))) 17.01.08, 08:08
                                                    A to teraz...to i ja sie pogubiłam....:)
                                                    No bo jezeli ktoś tu coś postanawiał , to wydaje mi sie ,że nie
                                                    było mnie przy tym. Chyba ,ze to tak zaocznie , czasem tak
                                                    bywa..bywa..:))
                                                    No cóż ...pozostaje mi wszystkim Wam pozyczyć dobrego dnia i
                                                    dużego optymizmu ..i radosci wiele....:))))
                                                    gosia
                                                  • wampir72 Re: Się podziało...:))))) 17.01.08, 17:49
                                                    Dobry wieczór - radosna Gosiu - a jak minął dzisiejszy dzień???
                                                  • gosia.43 Re: Się podziało...:))))) 17.01.08, 22:05
                                                    ojjj.... bardzo pracowicie i trochę roboczo.....ale satysfakcja
                                                    niemała za to.....:)))
                                                    a Tyś już zupełnie zdrów ?
                                                    pozdrawiam
                                                    gosia
                                                  • wampir72 Re: Się podziało...:))))) 17.01.08, 22:17
                                                    Zdrów całkowicie... to gadam zdrów... ;-)))
                                                  • gosia.43 Re: Się podziało...:))))) 17.01.08, 22:22
                                                    Cieszę się ,że tak szybko minęło , nie wolno sie dawać takim złym
                                                    stanom chorobowym....:)
                                                    a za oknem dziś taka wiosna..., aż sie żyć chce pomimo zmęczenia
                                                    całym dniem ....:)
                                                    gosia
    • weronka77 A czy możecie... 17.01.08, 22:24
      proszę pokrótce streścić o czym ten wątek? Bo nie za bardzo chce mi
      się;-)) "przebijać" przez 125 wpisów a taka ich ilość świadczy że
      niewątpliwie jest on interesujący;-))dzieki!
      • wampir72 Re: A czy możecie... 17.01.08, 22:27
        O niczym, oczywiście... nic jest najbardziej interesujące... ;-)))
        • weronka77 Re: A czy możecie... 17.01.08, 22:29
          Tak myślałam;-)
      • domine.quidam Re: A czy możecie... 17.01.08, 22:29
        Czy „co z tego” to zagadka? No bo co można z męża mieć? Może
        nazwisko?
        • gosia.43 Re: A czy możecie... 17.01.08, 22:34
          Ja osobiscie uwazam , ze wątek jest niezmiernie interesujący i
          zajmujący....:)
          A komu nie chce sie czytac albo uważa , ze...to jego sprawa..:))))
          g
          • domine.quidam Re: A czy możecie... 17.01.08, 22:37
            Wątek jest smaczny, jedyny w swoim rodzaju, nafaszerowany
            pobudzającymi przyprawami... iiiii bardzo żałuję, że mnie już w nim
            chlip chlip nie ma, och!
        • weronka77 Re: A czy możecie... 17.01.08, 22:36
          Ta sygnaturka przeznaczona jest dla Krakforum;-))Czyli innymi słowy
          dla tych którzy wiedzą o co chodzi;-)))))
          • domine.quidam Re: A czy możecie... 17.01.08, 22:41
            I dlatego pytam!
            • weronka77 Re: A czy możecie... 17.01.08, 22:43
              Odpowiedzi nie udzielę niestetty.Ubolewam;-)
              • domine.quidam Re: A czy możecie... 17.01.08, 22:47
                E tam, gdzieżby dzierzby znad wierzby?
          • gosia.43 Re: A czy możecie... 17.01.08, 22:42
            A gdyby nie wiedzieli o co chodzi to znaczy ,ze nie sa na Krakforum ?
            gosia
            • weronka77 Re: A czy możecie... 17.01.08, 22:46
              Gosia,Forum Kraków a Krakforum to dwie odrębne rzeczy;-))))
              • gosia.43 Re: A czy możecie... 17.01.08, 22:51
                weronka77 napisała:

> Gosia,Forum Kraków a Krakforum to dwie odrębne rzeczy;-))))

A być moze...Miejcie sobie to swoje Krakforum - choć tak do końca
                nie jestem przekonana kto jeszcze je ma, ale pewnie sie mylę , bo
                często się myle...:))))
                Ja sobie tam piszę na tym forum krakowskim , czasem z powodzeniem ,
                czasem bez...i leci..:)))
                gosia
                • weronka77 Re: A czy możecie... 17.01.08, 22:57
                  No coś Ty?!!Jak można "mieć" Krakforum?Jeśli tego się nie posiada?
                  Krakforum było na przykład na "lipcówce" z której pochodzi tekst
                  będący moją sygnaturką(autorstwa kogo innego;-)))oraz
                  na "wrześniówce".
                • wampir72 Re: A czy możecie... 17.01.08, 22:58
                  Rany boskie... a Te to jak zwykle nie mogą bez siebie... żyć... ;-))
                  • weronka77 Re: A czy możecie... 17.01.08, 22:59
                    eee przesadzasz.Ja umiem się obejść bez wielu rzeczy;-)
                    Niematerialnych rzecz jasna;-)))
                    • wampir72 Re: A czy możecie... 17.01.08, 23:00
                      ;-)))
                • domine.quidam Re: A czy możecie... 17.01.08, 23:03
                  A to Ty nie masz?
                  • wampir72 Re: A czy możecie... 17.01.08, 23:05
                    W sensie, że...???
          • wampir72 Re: A czy możecie... 17.01.08, 22:42
            Eeee... nooo... nie płosz Go i tak już Go tu nie ma... ;-)))
            • domine.quidam Re: A czy możecie... 17.01.08, 23:00
              Nie żartuj z tak poważnej sprawy! błagam litości!
              To, że mnie tu nie ma, nie oznacza, że jestem nieobecny całkowicie,
              ale jedynie w części odizolowanej od wampirogosiowego związku
              księżycowego, krwią północy zaznaczonego.
              GOsia nie werONka, TOm nie
              przestraszonym.......................................................
              ....... jejku, a jednak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
              • wampir72 Re: A czy możecie... 17.01.08, 23:02
                Bredzisz Domine... ;-)))
                • weronka77 Re: A czy możecie... 17.01.08, 23:04
                  eee tam nie bredzi wcale;-)) brzmi znajomo;-) Nawet bardzo;-)))
                  • wampir72 Re: A czy możecie... 17.01.08, 23:06
                    Może i tak... ;-)))