Dodaj do ulubionych

szukam detektywa w warszawie

14.06.10, 21:39
macie moze kogos sprawdzonegoi w miare niedrogiego?
Obserwuj wątek
  • gazeta_mi_placi Re: szukam detektywa w warszawie 14.06.10, 21:48
   Nie wiem,ale ostatnio kliknęłam w reklamę firmy detektywistycznej (chyba z
   Warszawy,ale nie zwróciłam uwagi) i cennik tam zaczynał się bodaj od 1000zł
   (albo 1500zł-jedno z dwojga) za JEDEN dzień obserwacji (oczywiście jeśli
   obserwacja nie wiązała się z przemieszczeniem się daleko).
   Dość kosztowna imprezka muszę powiedzieć...
    • an_nap Re: szukam detektywa w warszawie 13.02.13, 11:41
     A ja niedawno się rozwiodłam z pomocą detektywa z Warszawy - Nemezis. Miałam niezbite dowody zdrady i w sądzie po okazaniu raportu z działań detektywa mój mąż stracił wiarygodność. Ów detektyw wywiązał się z zadania zadowalająco, zawsze mogłam do niego zadzwonić i dopytać gdzie jest i co robi w danej chwili mój mąż. Detektyw bardzo elastyczny i pomocny
   • adam_dobek Re: szukam detektywa w warszawie 13.01.19, 15:55
    Ja polecam Biuro Detektywistyczne WYKRYWACZ. Bardzo mi pomogli, znają się na robocie i mają duże doświadczenie. Są przy tym relatywnie przystępni cenowo. Za pracę trzech detektywów zapłaciłem, tak jakbym wynajął gdzieś indziej jednego. BD WYKRYWACZ to na pewno profesjonaliści.
  • pinkiboy Re: szukam detektywa w warszawie 26.11.10, 18:28
   Detektywi
   Poszukiwania osób i rzeczy, rozwody, podsłuchy, wywiad. Dyskretnie i profesjonalnie.

   www.resh.ugu.pl

   Grupa Doradcza "RESH"
   tel.: 693 873 473 (całodobowy),
   tel.: 781 606 680
   e-mail: resh@autograf.pl

   Współpraca z RESH daje gwarancję zachowania tajemnicy, anonimowości oraz terminowości wykonania wszystkich prac. Gwarantujemy lojalność wobec naszych Klientów oraz pełen profesjonalizm, potwierdzony wieloletnia praktyką.

   Zakres usług natury detektywistycznej jest bardzo szeroki. Z uwagi na indywidualny charakter trafiających do naszego biura zleceń każdorazowo przeprowadzamy wstępną analizę możliwości wykonania zadania, terminów oraz kosztów. Posiadamy polisę ubezpieczeniową i przyjmujemy pełną odpowiedzialność za wykonywane przez nas czynności.

   Kto decyduje się na skorzystanie z usług agencji detektywistycznej

   W ostatnich latach największy odsetek przyjętych spraw od osób fizycznych stanowiły zlecenia polegające na zbieraniu materiałów dowodowych na potrzeby spraw rozwodowych. Solidnie przygotowane raporty oraz zebrane dowody przyczyniły się do wygrania spraw sądowych przez naszych Klientów
   Naszymi usługami były zainteresowane zagraniczne firmy poszukujące informacji między innymi na temat polskich biznesmenów, potencjalnych pracowników oraz osób ukrywających się.

   Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

   Powierzając zlecenie agencji detektywistycznej minimalizujesz ryzyko przy podejmowaniu decyzji w warunkach niepewności. Jesteśmy w stanie zweryfikować posiadane informacje oraz skorzystać ze źródeł dostępnych tylko dla prywatnych detektywów. Przygotowujemy profesionalne raporty , przedstawiające zebrane informacje w sposób syntetyczny. Opieramy się na faktach, a nie przeczuciach czy domysłach.
   Jeśli potrzebujesz szczegółowej i wiarygodnej informacji popartej dowodami, rozważ skorzystanie z pomocy specjalistów zatrudnionych przez naszą agencję.

   Nasza oferta:
   Sprawy rozwodowe
   Analiza wiarygodności firm
   Wiarygodność osób
   Sprawdzanie przeszłości
   Wywiad gospodarczy
   Ustalanie stanu majątkowego
   Poszukiwanie osób
   Badania DNA
   Śledztwa spadkowe
   Badania fonoskopijne
   Daktyloskopia
   Wykrywanie podsłuchów
   Weryfikacja dokumentów
   Poszukiwania majątku
   Dochodzenia
   Windykacja
   Bezpieczeństwo VIP

   agencja detektywistyczna, agencje detektywistyczne, agencje ochrony, bazie, biura detektywistyczne, biuro detektywistyczne, branża, czasopismo, dedektyw, detektywa, detektywi, detektywistyczna, detektywistyczne, detektywistyka, detektywów, dowody zdrady, klub detektywów, klucze, książka telefoniczna, magazyn, miasto, miesięcznik, najpopularniejsze, nasze, ochrona osób i mienia, polskie książki telefoniczne, prywatni detektywi, serwisy, sprawy rozwodowe, słowa, słowo klucz, uslugi detektywistyczne, usługi detektywistyczne, województwo, wszelkie prawa zastrzeżone, wybierz, wykrywanie podsłuchów, wywiad gospodarczy, znaleziono, świecą
  • inaki00 Re: szukam detektywa w warszawie 05.05.11, 17:04
   Polecam biuro Wardet. Numeru nie pamiętam ale strona to www.wardet.pl. Jestem bardzo zadowolony. Materiały przez nich zgromadzone otworzyły mi oczy... moja partnerka już mnie nie oszukuje. Swoją drogą mają ogromną wiedze i udzielili mi wiele wskazówek i porad zupełnie gratis. Jestem zadowolony z usług tej firmy.
  • kubaz-1969 Re: szukam detektywa w warszawie 04.09.11, 12:10
   miałem poważny problem /matrymonialny/ dostałem telefon od znajomego .....człowiek działa niekonwencjonalnie ale w tydzień wyjaśnił mi sprawy i teraz jest mi ciężko ale cieszę sie że wszystko się wyjaśniło numer do niego 515-093-453 życzę powodzenia kuba
  • anika11111 Re: szukam detektywa w warszawie 21.11.11, 15:33
   Szczerze mogę polecić biuro Wardet. Pomimo mojej trudnej sytuacji, która wydawała się nie do rozwiązania i nie do wyjaśnienia dla mnie samej, wszystkie dowody dostałam w bardzo krótkim czasie, sprawa została poprowadzona bezbłędnie. Chcę wyrazić wielkie podziękowanie, ponieważ nie potraktowali mojej sprawy jako jednej z wielu, ale podchodzą do klientów bardzo indywidualnie, przede wszystkim z ogromną wyrozumiałością. Jeszcze raz polecam.
   • ertyuw Re: szukam detektywa w warszawie 11.12.11, 19:25
    A ja szczerze polecam osoby z którymi rozmawiacie na co dzień, kogoś z przyjaciół, znajomych, rodziny... wyjdzie dużo taniej i bez błędnie... nie dajcie się nabić na tekst .. polecam, 1000 za dzień i wszystko po mojej myśli...
    .. jeśli szukacie dowodu w sprawie w której WY na 100% nie jesteście winni to obok was zawsze jest osoba która zna/potrafi/pracuje i za tzw. zwrot kosztów pomoże wam.
    .
    • osz_ukana Re: szukam detektywa w warszawie 16.01.12, 23:40
     Miałam do czynienia z jedną z firm z pierwszej strony google tylko akurat z Warszawy. Nie to, że jestem w plecy 9000 zł, to nie podpisano ze mną umowy, pieniądze jak wpłacałam to jako tzw. zasilenie a nie za usługę detektywistyczną, żadnych pokwitowań a tym bardziej żadnych zdjęć czy dowodów. Jak chciałam zmienić firmę to kolejny miły Pan powiedział, że rozliczamy się w formie ryczałtu, czyli daję 6000 zł i oni jeżdżą dotąd aż pstrykną super fotki. Po dwóch dniach okazało się, że ani fotek ani kasy....A co lepsze to te firmy ogłaszają się, że tak działają zgodnie z prawem itp itd. Nie miałam wyjścia i musiałam wziąć kolejną firmę bo musiałam mieć twarde dowody. Tym razem już głupia nie byłam....Nie będę podawała nazwy firmy, żeby ktoś nie pomyślał, że ją specjalnie reklamuję, myślę że i tak traficie na nich. Sprawę załatwili za 3500 zł, mam fotki, MIAŁAM UMOWĘ, miałam zaznaczone w umowie do jakiej kwoty działamy i to ja sobie ten limit wyznaczyłam....na prawdę konkretne i profesjonalne podejście. Detektyw sam powiedział, że bez umowy nie ma mowy żeby działał. Jak koniecznie musicie wynająć detektywa to na prawdę podzwońcie po firmach bo potem mocno się zdziwicie jak przyjdzie do zapłaty i całe g... będziecie mieli z dowodami.
     • ertyuw Re: szukam detektywa w warszawie 25.01.12, 03:33
      no i po jednym poście skończyło się pisanie polecam/ zachwalam/ szczerze doradzam... pamiętajcie, PŁACIMY dopiero za WYNIKI a nie za obietnice. i na wszystko prosimy ( a ich obowiązkiem jest wystawić, no chyba, że firma wujka Zenka którego nie znamy) paragon albo fakturę.
  • ania1771161 Re: szukam detektywa w warszawie 26.02.12, 17:04
   Ja osobiście polecam Prywatne Biuro śledcze Nowak z warszawy . Mają bardzo duże doświadczenie , wszystko oparte o umowę nie ma lewizny a detektywi świetni ludzie . Mąż zajmuje się sprawami kryminalnymi i poszukiwaniami a żona sprawami dyskretnymi . Ja byłam zmuszona śledzić męża mojego i po 2 dniach wiedziałam wszystko . Koszt 1000zł za dwa dnia , foty , dokumentacja do sądu . Jeżeli ktoś jest zainteresowany to ja osobićie polecam podaję ich stronę i nr . www.biuro-detektywistyczne24.pl tel. 507-358-215
     • iwa19783 Re: szukam detektywa w warszawie 14.06.13, 06:32
      ja korzystałam z usług Pana Artura, który jak się okazało był jeszcze niedawno policjantem. Zebrał super materiał. Gorąco go polecam Artur Konieczny tel 730 830 073. Mają swoją stronkę www.cbsdetektywistyka.pl
      • klara_britt Re: szukam detektywa w warszawie 30.08.14, 12:10
       Bardzo dziękuje "moim" panom detektywom z CBS detektywistyka (www.cbsdetektywistyka.pl) za pomoc w odkryciu podwójnego życia mojego męża. Kamuflował się bardzo dobrze, tak dobrze, że byłam przekonana o jego bardzo ciężkiej i wielogodzinnej pracy po godzinach...
       Panowie Artur Konieczny i Szczepan Matusewicz stosując nowoczesną elektronikę wyśledzili mojego męża, nagrali jego romans i dzięki temu miałam mocny argument rozwodowy. Tak mocny, że mój jeszcze mąż oddał mi większość majątku, żebym tylko nie ujawniła materiału dowodowego zebranego przez CBS detektywistyka i żeby nie zostać ośmieszonym przed sądem.
       Moje wyrazy uznania za profesjonalizm i takt. Jeszcze raz dziękuję.
       Wdzięczna klientka z Warszawy
      • freedome Re: szukam detektywa w warszawie 25.05.15, 13:51
       Polecam bardzo Pana Artura Koniecznego.
       Detektyw super konkretny i solidny.
       Pan Artur jest w 100% profesjonalistą. Pełna anonimowość i dyskrecja. Posiada ogromną i bezcenną wiedzę. Dostępny i gotowy do działania w każdych warunkach i o każdej porze. Sumienny i zawsze punktualny. Służy dobrą radą. Umowa oraz dokumentacja końcowa sporządzone bez najmniejszych zastrzeżeń. Zadania operacyjne wykonuje z pomocą najnowocześniejszego sprzętu detektywistycznego. Moja sprawa zajęła kilka dni.
       Polecam.
      • mizc2015 Re: szukam detektywa w warszawie 24.09.15, 10:37
       Witam, miałem problem małżeński - dotyczyło zdradzenia mnie przez żonę. Długo szukałem dobrego detektywa. Sieciowe agencje słono chciały i nie dawały żadnych gwarancji. Dotarłem do Pana Artura z CBS Detektywistyka. Facet konkretnie i rzeczowo mnie przygotował. Rozpoczęły się działania. Stały kontakt, potwierdzenia danych, przewidywanie kolejnych kroków ale przede wszystkim w danym momencie podpowiadał jakie niezależne działania wykonać by materiał był jeszcze mocniejszy. Pan Artur po rozpoznaniu charakteru i terminarzu mojej żony "wysłał mnie w obowiązkową delegację" co poskutkowało tym, że żona jak po sznurku wyszła na "wieczorne szkolenie" co dało taaaaaaaaki materiał dla sądu. Generalnie mam kilkaset mega mocnych zdjęć i kilkadziesiąt filmów zrobionych na bodaj 4 kamerach. Była wina - będzie kara. Dzięki Panie Arturze. Opłacało się.
       • pati.zwolinska Re: szukam detektywa w warszawie 28.12.15, 19:37
        Namówiłam siostrę do skorzystania z ich usług i potwierdzam rewelacyjny materiał, który dostarczyli. Teraz sprawa sądowa prze=d nami, trzymajcie kciuki. Choć sprawozdanie, zdjęcia i filmy, które dostarczył Pan Artur Konieczny z CBS detektywistyczna na pozostawiają suchej nitki na moim szwagrze. A miałam go za trudnegto przeciwnika. Polecam zdecydowanie tych detektywów.
        • pati.zwolinska Re: szukam detektywa w warszawie 28.12.15, 19:41
         Namówiłam siostrę do skorzystania z ich usług i potwierdzam rewelacyjny materiał, który dostarczyli. Teraz sprawa sądowa prze=d nami, trzymajcie kciuki. Choć sprawozdanie, zdjęcia i filmy, które dostarczył Pan Artur Konieczny z CBS detektywistyczna na pozostawiają suchej nitki na moim szwagrze. A miałam go za trudnegto przeciwnika. Polecam zdecydowanie tych detektywów.
      • elieli5 Re: szukam detektywa w warszawie 13.10.15, 10:39
       Bardzo polecam Pana Artura Koniecznego (agencja cbsdetektywistyka.pl). Mega fachowiec. Od samego początku wszystko dokładnie wytłumaczył i zaplanował całą akcję, która zakończyła się poza granicami kraju ale warto byłosmile Cieszę się, że trafiłam do tak rzetelnej agencji detektywistycznej. Gorąco polecam wszystkim w potrzebie.
   • onaxx3 Re: szukam detektywa w warszawie 22.08.13, 11:38
    Napisałaś, że korzystałaś a może korzystałeś! Oj pachnie tu reklamą, nick "piokosa" należy do jednego z założycieli tej firmy(męża Pani detektyw tej firmy) od początkowych 3 liter imienia i 4 liter nazwiska! Zresztą wystarczy wejść na ich stronę i można to zobaczyć w dolnym lewym rogu strony. To świeża firma a Pani detektyw nie ma żadnego doświadczenia bo ma licencję od niedawna i nigdy nie pracowała w żadnej z podobnych firm tylko zajmowała się handlem !!!
   • onaxx3 Re: szukam detektywa w warszawie 22.08.13, 11:43
    Napisałaś, że korzystałaś z firmy HONESTER a może korzystałeś! Oj pachnie tu reklamą, nick "piokosa" należy do jednego z założycieli tej firmy(męża Pani detektyw tej firmy) od początkowych 3 liter imienia i 4 liter nazwiska! Zresztą wystarczy wejść na ich stronę i można to zobaczyć w dolnym lewym rogu strony. To świeża firma a Pani detektyw nie ma żadnego doświadczenia bo ma licencję od niedawna i nigdy nie pracowała w żadnej z podobnych firm tylko zajmowała się handlem !!! Ogólnie nie polecam firmy, która nie ma pojęcia o usługach detektywistycznych.
  • nadzieja1992 Re: szukam detektywa w warszawie 01.12.13, 10:45
   Ja korzystałem z usług cbsdetektywistyka. Spotkanie z Panami było krótkie, bardzo treściwie w miejscu dla mnie dogodnym. Podczas pracy detektywi byli ze mną w ciągłym kontakcie i razem podejmowaliśmy decyzję kiedy zakończyć pracę. Bez zbędnego naciągania jak to robiła inna agencja, z której usług korzystałem chwilę wcześniej. Materiał, który otrzymałem bardzo był dla mnie satysfakcjonujący. Namiar na tą agencję dostałem od znajomej, której szef współpracuje z tą agencją i sprawdza swoich pracowników przed zatrudnieniem. Ja ze swojej strony mogę gorąco ich polecić.
   • izabellawaw Re: szukam detektywa w warszawie 20.12.13, 14:47
    Jestem kobietą po ciężkich przejściach, życie moje nie było łatwe.. Szczególnie przez mojego już ex-męża. Skorzystałam z usług detektywistycznych -edetektywi.pl Głównie dzięki nim wyszłam z tego bagna, sama bym nie nazbierała takich dowodów o winie męża. Przeszłości już nie cofnę ale mogę budować nowe, lepsze jutro dla mnie i moich dzieci, wszystkim zdradzonym kobietą życzę powodzenia i wytrwałości!
  • inga_drj Re: szukam detektywa w warszawie 22.10.14, 14:02
   Odświeżam wątek! Szukam DOBREJ / SPRAWDZONEJ agencji detektywistycznej do sprawy rozwodowej. Jest co nagrywać tylko trzeba się na tym znać, nie chcę trafić na oszustów. Czy ktoś może polecić? Jakie mniej więcej są to koszty?
   • jazgotka Re: szukam detektywa w warszawie 11.02.15, 10:57
    Ze swojej strony mogę polecić agencję ED Sp. z o.o. - prowadzili moją sprawę. Mina męża jak zobaczył swoje zdjęcia z kochanką bezcenna. Z tego co pamiętam to koszty w granicach 120 - 160 zł netto za godzinę, czyli standard.Tylko tu masz pewność, że nie trafisz na oszustów.
    • robmar1978 Re: szukam detektywa w warszawie 11.02.15, 18:22
     jazgotka czyli nie pamięta Pani czy biorą 120 czy 160 zł? I do tego netto. Nie jest to standardem, bo są firmy które biorą 200 zł brutto, czyli tak na prawdę to samo co ta spółka...Jak z umową w tej firmie? ciekawe ile umów rocznie podpisują, na pewno da się to zweryfikować.
     Przejechałem się na dwóch firmach detektywistycznych, które zresztą tutaj są zachwalane. Ale za głupotę się płaci i to słono. Bez umowy w tej chwili na pewno nie pozwolił bym nikomu dla mnie działać. Trafiłem w końcu na normalną firmę, która zresztą ogłasza się, że podpisuje umowy i faktycznie tak jest.
     Nie chcę tutaj reklamować żeby nie było, że to ktoś od nich pisze. Podpowiem jedynie że firma prowadzona jest przed dwie kobietki, zresztą prowadzą ciekawego bloga z którego bardzo dużo fajnych rzeczy się dowiedziałem. Dzięki dziewczyny, trzymać dalej poziom i nie dać się "zagryźć" w branży. Pozdrawiam serdecznie. Robert.
   • julia.saw.1979 Re: szukam detektywa w warszawie 07.04.15, 09:45
    Polecam CBS detektywistka. Rzetelny raport, wszystko udokumentowane. Z panami podpisujesz umowę,więc nie ma mowy o niewywiązaniu się i płaceniu za nic. Zresztą główna płatność dopiero po raporcie. Raport obszerny i nie budzący wątpliwości, także w sądzie, co chyba najważniejsze....
  • jowita163 Re: szukam detektywa w warszawie 28.05.15, 10:10
   Witam!Pan Tomek 504-747-444. ja rok temu zdecydowałam sie na usługi Agencji Detektywistycznej która działa na terenie całej Polski . byłąm na prawde zadowolona z ich pracy ,która była na najwyzszym poziomie oraz z fachowym doradztwem. Bardzo szybko działaja ,więc jezeli macie jakies podejrzenia to bardzo gorąco Polecam! Pozdrawiam
   • pati.zwolinska Re: szukam detektywa w warszawie 28.12.15, 19:38
    Namówiłam siostrę do skorzystania z ich usług i potwierdzam rewelacyjny materiał, który dostarczyli. Teraz sprawa sądowa prze=d nami, trzymajcie kciuki. Choć sprawozdanie, zdjęcia i filmy, które dostarczył Pan Artur Konieczny z CBS detektywistyczna na pozostawiają suchej nitki na moim szwagrze. A miałam go za trudnego przeciwnika. Polecam zdecydowanie tych detektywów.
   • serengetti Re: szukam detektywa w warszawie 01.01.16, 14:56
    Ja również z czystym sercem polecam CBS detektywistyka - pan Artur Konieczny to bardzo profesjonalny detektyw. Podpisaliśmy na początku współpracy umowę, więc nie ma mowy o żadnym naciąganiu, przez cały czas operacji byłam na bieżąco informowana o postępach, na końcu dostałam szczegółowy raport. Naprawdę warto skorzystać z pomocy takich profesjonalistów.
  • johny952 Re: szukam detektywa w warszawie 23.02.16, 14:05
   Polecam Pana Artura Koniecznego, podejrzewałem żonę od jakiegoś czasu ( ciche telefony, późne powroty do domu, zaczeła coraz lepiej dbać o siebie ). Pan Artur zrobił doskonały materiał dowodowy z kilku dni zdrady małżeńskiej. Jest doskonałym detektywem w swojej profesji jak również jako człowiek i doradca. Jestem pod wrażeniem rzetelności jego pracy.
   Polecam www.cbs-detektywistyka.pl/
  • specjalistki-od-zdrad Re: szukam detektywa w warszawie 22.03.16, 11:54
   Zapraszam do skorzystania z usług Kobiecej Agencji Detektywistycznej w Warszawie. Działamy na rynku detektywistycznym od 2010 roku. Natomiast właścicielka firmy doświadczenie w branży zdobywała od 2006 roku.
   www.kobieta-detektyw.waw.pl
   Wejdź na naszego bloga: specjalistki-od-zdrad.blogspot.com
  • lenapoz Re: szukam detektywa w warszawie 17.04.16, 00:54
   Jeśli jesteś osobą, która potrzebuje porady eksperta w dziedzinie detektywistyki prosimy o kontakt DETECTOR24 607-821-607

   Przedstawimy Ci swój plan działania a potem udowodnimy jego skuteczność.
   Biuro detektywistyczne Detector24 to zespół wysoko wykwalifikowanych, licencjonowanych detektywów, którzy z pasją i zaangażowaniem prowadzą sprawy swoich klientów. Doświadczenie zdobyliśmy głównie poprzez wieloletnią pracę w służbach, w komórkach do walki z przestępczością, przeciw życiu i zdrowiu oraz mieniu, a także w postępowaniach opiekuńczo-wychowawczych.
   Zlecenia realizujemy na terenie całej Polski, a w razie potrzeby również za granicą. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie.
   Biuro działa na podstawie wpisu do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych, dlatego możesz mieć pewność, że współpracujesz ze specjalistami.
  • lenapoz Re: szukam detektywa w warszawie 17.04.16, 00:54
   Jeśli jesteś osobą, która potrzebuje porady eksperta w dziedzinie detektywistyki prosimy o kontakt DETECTOR24 607-821-607

   Przedstawimy Ci swój plan działania a potem udowodnimy jego skuteczność.
   Biuro detektywistyczne Detector24 to zespół wysoko wykwalifikowanych, licencjonowanych detektywów, którzy z pasją i zaangażowaniem prowadzą sprawy swoich klientów. Doświadczenie zdobyliśmy głównie poprzez wieloletnią pracę w służbach, w komórkach do walki z przestępczością, przeciw życiu i zdrowiu oraz mieniu, a także w postępowaniach opiekuńczo-wychowawczych.
   Zlecenia realizujemy na terenie całej Polski, a w razie potrzeby również za granicą. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie.
   Biuro działa na podstawie wpisu do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych, dlatego możesz mieć pewność, że współpracujesz ze specjalistami.
  • a_nett003 Re: szukam detektywa w warszawie 06.09.16, 08:30
   Z pełną odpowiedzialnością polecam detektywa Pana Artura Koniecznego cbsdetektywistyka.pl, moja sprawa została załatwiona szybko, sprawnie i dyskretnie. Byłam pod wrażeniem pracy tych ludzi! Rewelacja! Profesjonalizm w pełnym wydaniu.
   Poza tym Pan Artur ma świetny kontakt z klientem, wspierał mnie przez cały czas co również było dla mnie bardzo ważne. Jestem bardzo zadowolona z usług tej agencji i z czystym sumieniem polecam każdemusmile
  • joasialwa Re: szukam detektywa w warszawie 24.09.16, 14:23
   Jeżeli dalej szukasz detektywa to polecam osobiście Pana Daniela on był z agencji blackcat, numer mam jeszcze do niego 577-017-251, zadzwoń i powiedz, że jesteś od Joasi z Legionowa, może uda Ci się coś taniej
   • kolekajk Re: szukam detektywa w warszawie 02.12.16, 13:51
    Prowadzimy działania i czynności detektywistyczne na terenie Polski oraz państw zrzeszonych w Unii Europejskiej. Dzięki rozwiniętej sieci partnerskiej oraz licznym kontaktom jesteśmy w stanie zrealizować zlecenia również poza Europą. Działamy szybko, skutecznie, ale przede wszystkim dyskretnie. Gwarantujemy odpowiedź na Państwa zapytania oraz gotowość do podjęcia działań w ciągu 24 godzin od pierwszego kontaktu.
    grupahedron.pl/
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka