Dodaj do ulubionych

Do mam ambitnych gimnazjalistów z Warszawy

21.10.10, 13:15
Dziewczyny, pomóżcie!
Od niedawna mieszkam w podwarszawskiej wsi, przeprowadziliśmy się z zupełnie innych stron. Mam syna szóstoklasistę i zaczynamy rozglądać się za gimnazjum. Dzieciak zdolny, bardzo ambitny, przy tym niezbyt przebojowy w kontaktach z rówieśnikami, no i - niestety - mało postawny fizycznie i z tendencją do bycia ofiarą sad
Do rejonowego-gminnego gimnazjum nie chce iść, my też nie chcemy, zwłaszcza po usłyszeniu opinii jednej z tamtejszych nauczycielek, która miała długotrwałe zastępstwo w szkole Młodego w ubiegłym roku i stwierdziła, że szkoda go do tutejszego gimnazjum, jest zbyt zdolny i się zmarnuje.
Doradźcie - podpowiedzcie coś na temat gimnazjów w Warszawie, które oferują nauczanie na przyzwoitym poziomie (niekoniecznie niebotycznie wysokim, ale powiedzmy dość dobrym), w miarę indywidualne podejście do ucznia, zwłaszcza stawiają bardziej na rozwijanie zdolności niż na wyrównywanie szans, no i są bezpieczne, tzn. nie hołubią młodocianych bandytów. Będę wdzięczna za informacje zarówno na temat szkół publicznych, jak i niepublicznych.
Pozdrawiam
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka