Dodaj do ulubionych

żłobek -Mokotów, Ochota, Środmieście,

13.02.12, 15:15
czy znacie godny polecenia żłobek na Mokotowie, Ochocie (pogranicze z Mokotowem), Śródmieściu, mogą też być okolice Łazienek.
zależy mi na takim, który przyjmuje maluszki poniżej roku.
Obserwuj wątek
    • ma_niusia Re: żłobek -Mokotów, Ochota, Środmieście, 13.02.12, 15:36
      Jeśli mówisz o prywatnym żłobku/klubiku to ja polecam kasiulek.pl/
      Mój Synek uczęszcza tam od 9 miesiąca życia do dziś (dziś ma 2 lata i 9 miesięcy), jest rodzinnie, kameralnie, żłobek jest naprawdę nastawiony na czuła opiekę a nie na jakies cuda na kiju, dzieci są zadbane, wyprzytulane, wybawione, rozwijają się wspaniale, ciocie mają dla nich mnóstwo pomysłów i atrakcji, a jednocześnie mnóstwo czułości. Synek zostanie w tym miejscu dopóki nie pójdzie do przedszkola a itak będzie mi się trudno rozstać z Kasiulkiem - dla mnie to super kameralne podejście z bardzo indywidualnym podejściem do dzieci.
    • 77_joasia Re: żłobek -Mokotów, Ochota, Środmieście, 10.03.12, 10:54
      Witam,
      polecam mały żłobek Chatka EkoSkrzatka przy ul. Miączyńskiej (niedaleko Woronicza - wolnostojacy domek, cisza, spokój i taras dla maluchow).
      Wspaniala, rodzinna atmosfera. Bardzo dobra opieka i ekologiczne podejsciesmile Zaprowadzilam synka jak mial 6 miesiecy. Bez problemow, bez wiekszych chorob. Polecam!
      • daga-2-4 Re: żłobek -Mokotów, Ochota, Środmieście, 13.04.12, 19:20
        Byłam niedawno,na spotkaniu w tym żłobku.Pani na początku nie chciała mnie wpuścić do środka,gdy w końcu zostałam "zaproszona" aby obejrzeć żłobek,pokazano mi tylko salę zabaw dla dzieci.Nie uzyskałam konkretnej odpowiedzi na podstawowe pytania: gdzie dzieci śpią i jedzą?Pani była, delikatnie mówiąc niesympatyczna.Po parominutowej rozmowie zostałam wyproszona,a swoje zachowanie opiekunka motywowała brakiem umówienia na konkretną godzinę.Czy te panie, muszą się jakoś specjalnie przygotowywać na przyjście rodziców??
        • ma_niusia Re: żłobek -Mokotów, Ochota, Środmieście, 13.04.12, 19:55
          daga-2-4 napisał(a):

> Czy te panie, muszą się jakoś spe
          > cjalnie przygotowywać na przyjście rodziców??

Nie jestem opiekunką, nie prowadzę żłobka, nie wiem, ale mam takie podejrzenie, że może chodzić o spokój dzieciaczków. W żłobku do którego chodzi mój Synek takie wizyty się umawia na konkretną godzinę, wtedy sama właścicielka osobiście czeka na zainteresowanych rodziców i jest do ich pełnej dyspozycji, a opiekunki nie muszą odrywać się od opieki nad dziećmi i zajęć z nimi. Może o to chodziło?
          Nie tłumacze tej pani, nie znam tego miejsca, tylko taki mój domysł.

Pozdrawiam!
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka