Dodaj do ulubionych

Dobry dermatolog w Warszawie?

29.02.12, 09:36
Witam,
chciałabym się dowiedzieć gdzie mogę znaleźć dobrego dermatologa w Warszawie. Córka ma znamię na policzku i chciałabym żeby dobry lekarz to zobaczył.
Obserwuj wątek
    • marjola_1 Re: Dobry dermatolog w Warszawie? 07.03.12, 19:26
      meluska11 napisała:

> Witam,
      > chciałabym się dowiedzieć gdzie mogę znaleźć dobrego dermatologa w Warszawie. C
      > órka ma znamię na policzku i chciałabym żeby dobry lekarz to zobaczył.

Fakt faktem nie korzystałam póki co, natomiast moja znajoma była i polecała:
      www.legalnablondynka.pl/uroda/1080-centrum-wellderm-w-warszawie.html
      Swoją drogą przyda mi się wizyta, oj przyda smile
      • jank2 Re: Dobry dermatolog w Warszawie? 06.04.12, 16:47
        Polecam Grażyną Nieżurawska
        www.dermini.pl
        Pomogła dwojce moich dzieci, naprawdę dobry specjalista
        • mozynka Re: Dobry dermatolog w Warszawie? 26.04.12, 12:21
          też polecam dr.Nieżurawską, tylko my jeździmy do niej do Centrum Medycznego Arka na Kasprzaka (Wola)
    • bibiczka Re: Dobry dermatolog w Warszawie? 12.06.12, 12:36
      Jeśli potrzebny Ci dobry dermatolog, mogę polecić klinikę Dermedicus (Warszawa Bemowo). Miałam czerwone przebarwienie na twarzy i potrzebowałam zamknąć naczynko.Tak się złożyło, że obsługiwało mnie dwoje lekarzy i obydwoje byli zarówno mili, jak i kompetentni. Zabieg przebiegł bezboleśnie, a co najważniejsze z dobrym efektem. Na pewno są inni dobrzy dermatolodzy, a przy okazji tańsi, ale dla mnie liczy się, że znalazłam miejsce sprawdzone.
    • nn.m Re: Dobry dermatolog w Warszawie? 30.09.12, 23:22
      dr Barbara Bojar przyjmuje na Płockiej z tym, że ona przyjmuje dzieci powyżej 10 roku życia, wyleczyła moją córe z trądziku, jest b. dobrym specjalistą a przy tym miłą, troskliwą kobietą
    • are-k80 Re: Dobry dermatolog w Warszawie? 11.06.13, 12:18
      Dobrym specjalistą jest pani dr Łukomska.
    • misiat Re: Dobry dermatolog w Warszawie? 11.06.13, 19:11
      Witam,
      Z tego, co słyszałam, to ze znamionami najlepiej iść na Mokotowską do PFESO do doktor Katarzyny Towpik. Ja co prawda byłam w innej sprawie, ale jestem naprawdę zadowolona. Bardzo kulturalna i kompetentna. Na badania dermatoskopem znamion można się było zapisać na profilaktykę, nie wiem czy jeszcze prowadzą tą akcję. U mojej koleżanki cała rodzina ma dużo znamion i wszyscy do niej chodzą. Dobry też jest dr. Szmurło jeśli dobrze pamiętam, no ale u niego nie byłam i nie wiem gdzie przyjmuje. Ja w każdym razie znajomym polecam dr Towpik. Pozdrawiam
    • viktoria1976 Re: Dobry dermatolog w Warszawie? 18.03.14, 18:06
      Polecam specjalistów z lecznicy melitus, mi pomogli w trądziku z którym inna pani dermatolog przez 2 lata nie potrafiła nic zrobić. Okazuje się, że najważniejsze jest właściwe rozpoznanie przyczyn problemu.
      • bianca_j Re: Dobry dermatolog w Warszawie? 27.03.14, 21:23
        ja poszukuję dobrego dermatolog w oklicach centrum, najchętniej prywatnie bo zależy mi na czasie, ktoś, coś?smile
        • katarzynagad Re: Dobry dermatolog w Warszawie? 04.04.14, 17:32
          Polecam zajrzeć na stronę lecznicy melitus - znajdziesz tam chyba z ośmiu dermatologów. Ja osobiście korzystałam z wiedzy dr. Noszczyk, ale to w sprawach czysto estetycznych - anti aging jak to się ładnie nazywa. Natomiast z relacji koleżanek wiem, że także inni potrafili pomóc w naprawdę ciężkich przypadkach (chodziło o długotrwałe problemy z trądzikiem).
          • kosmov Re: Dobry dermatolog w Warszawie? 28.04.14, 16:07
            dr Bojar Płocka albo dr Nowakowski na Waryńskiego. Okolice centrum, oboje lekarzy bardzo dobrych!
        • kminkiewicz Re: Dobry dermatolog w Warszawie? 27.05.14, 16:52
          dr Barbara Bojar jest bezbłędnym specjalistą, mam 25 i dopiero po kilku latach nieudanego leczenia, trafiłam do pani doktor i ona jedyna potrafiła mnie wyleczyć! bo spojrzała całościowo, przeprowadziła dokładny wywiad i zapisała odpowiednią kurację, polecam!
    • magdalena.niedziela Re: Dobry dermatolog w Warszawie? 09.04.14, 19:19
      Tu znajdziesz nienajtańszych ale naprawdę doświadczonych specjalistów.
      • kala.maga Re: Dobry dermatolog w Warszawie? 17.06.14, 09:20
        ja mogę Ci polecić tutaj poszukanie dermatologów. miałam poważny problem z łuszczycą i trafiłam dzięki temu na odpowiednią osobę...
        • malaga786 Re: Dobry dermatolog w Warszawie? 21.07.14, 20:42
          ja polecam medicor. Maja u siebie bardzo dobrych lekarzy dermatologow. Mialam starszny problem z tradzikiem i dopiero oni mi pomogli
          • 1anlevy Re: Dobry dermatolog w Warszawie? 25.07.14, 21:30
            Polecam to miejsce www.oberclinic.pl/uslugi/dermatologia.html Sprawdzone przeze mnie i przez moje przyjaciółki. Profesjonaliści ze świetnym podejściem do pacjentek.
            • vivamachine Re: Dobry dermatolog w Warszawie? 16.09.14, 19:11
              Jedyne słuszne miejsce: klinikamurano.com.pl/
      • dziennikarzumcs Re: Dobry dermatolog w Warszawie? 13.09.17, 19:49
        Dobry dermatolog to tylko TOMMED Warszawa www.tommed.pl
    • adriannlessi Re: Dobry dermatolog w Warszawie? 09.11.22, 12:28
      Pani Małgorzata Niemojewska, naprawdę świetna specjalistka. Przyjmuje w MEdiPark w Warszawie, bardzo miła, kompetentna, rzeczowo wyjaśniła na czym polega mój problem. Obrazowo przedstawiła terapię
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka