Dodaj do ulubionych

Dobry fryzjer w Warszawie - szukam

28.09.04, 23:17
Nie wiem czy trafiłam na dobre forum. Chciałabym obciąć włosy na krótko.
Zawsze miałam długie i potrzebuję rady co do nowej fryzury. Może znacie
fryzjera, który potrafi dobierać fryzury do twarzy?
Obserwuj wątek
    • marcysia51 Re: Dobry fryzjer w Warszawie - szukam 29.09.04, 00:15
      na ulicy hożej jest nowootwarty salon,przyjmuje tam fryzjerka Agnieszka,żadko
      kiedy jestem zadowolona ale ona obcieła mnie pieknie.Potem byłam zmuszona iść
      gdzie indziej i inna fryzjerka powiedzila,że jetm bardzo dobrze i profesjonlnie
      obcięta.Cena za strzyżenie i modelownie 50zł.Polecam.
    • velopedus Re: Dobry fryzjer w Warszawie - szukam 29.09.04, 00:37
      Jest taki dosc nowy salon na ulicy Zgoda 13, na tylach Zary. Bardzo ekskluzywne
      miejsce, mnie tam zaciagnela znajoma, ktora ma na glowie 5 wlosow, a wyglada,
      jakby jej tam jez usiadlsmile
      Cudotworca nazywa sie Tadas (Litwin) i trzeba isc koniecznie do niego. Mi z
      wlosow do ramion, mocno zniszczonych, zrobil krotka fryzurke, ketora wyglada na
      dluga (tak chcialam), a do tego grzywka wywija sie samoistnie zawsze w jedna
      strone, tak jak ma byc. Po prostu myje wlosy, a reszte robia same bez suszenia.
      Strzyzenie kosztuje 90 zl. Wlasnie drugi miesiac zbieram na kolejna wizyte wink

pozdrawiam

Maja
    • yola66 Re: Dobry fryzjer w Warszawie - TADAS 29.09.04, 10:31
      Tadasa znam jeszcze z Awangardy na Olesinskiej. Teraz otworzyl swoj wlasny
      zaklad wlasnie na Zgody 13. Polecam umiarkowanie. Pierwszy raz z długich włosów
      na krótkie obciął nie rewelacyjnie. Trzeba jednak uważać, bo Tadas jest
      wielbicielem króciotkich włosów i jeżeli nie chcemy za krótko to trzeba mu to
      długo powtarzać. Kolejne razy już nie były takie udane. Moje koleżanki które
      również do niego chodziły też z każdym kolejnym razem były mniej zadowolone. Na
      pierwszy raz ok..... Potem lepiej szukać kogoś innego, bo Tadas jakoś nie
      potrafi dwa razy obciąc tak samo - finał jest taki, że nie zawsze efekt jest
      zadawalający. Do tego dochodzi jeszcze to, że przynajmniej w awangradzie zawsze
      miał opoźnienia i finał był taki, że nawet będąc pukntulanie na umówioną
      godzinę, było trzeba czekać - nawet do godziny. Może we własnym salonie
      bardziej zadbał o punktualność.

Ja osobiście polecam moje wielkie odkrycie - Michała z zakładu Jean Calude
      Beguine (chyba tak to się pisze) na Marszałkowskiej. Rewelacja! Facet ma
      wielkie wyczucie, umie słuchać o tym jak się chce wyglądać i potrafi sprostać
      oczekiwaniom. Niesamowity oserwator, bo kilku wizytach u niego bez problemu
      odgaduje moje oczekiwania. I co najważniejsze dobiera fryzurę nie tylko do
      twarzy ale przede wszystkim do osobowości (stylu ubierania, itd.). Polecam! Nie
      jest tanio, bo też za obcięcie z modelowaniem 90 PLN, ale warto. W przypadku
      zmiany koloru i czy balejażu jest jeszcze drożej. Ale ja od miesiąca mam piękny
      rudy blond, na który mnie namówił i w którym się czuję rewelacyjnie. Facet jest
      mistrzem w swoim zawodzie.

Wszelkie kontakty podam na priva - yola66@interia.pl
    • bogna9000 Re: Dobry fryzjer w Warszawie - szukam 29.02.16, 17:04
      Ja miałam kiedyś długie włosy do pasa i nagle z dnia na dzień naszło mnie żeby ściąć je na boba. Znajoma poleciła mi wtedy salon Corte Del Sole na Ursynowie gdzie sama sobie ścinała i była bardzo zadowolona. Zrobili mi naprawdę świetne cięcie łącznie z wycieniowaniem. Naprawdę nie ma co się bać takich radykalnych zmian. Ja po niej odżyłam smile
    • anju22 Re: Dobry fryzjer w Warszawie - szukam 23.03.16, 20:37
      Dobra krótka fryzura to zadanie dla dobrego stylisty. Ja po wielu nieudanych lub miernych próbach trafiłam do Shake Your Head na Szucha i wreszcie jestem zadowolona. Pan Grzegorz świetnie doradził i doskonale obciął włosy, a nawet poprawił szkody po poprzednim fryzjerze.
    • monik_ok Re: Dobry fryzjer w Warszawie - szukam 04.05.16, 08:09
      Dla mnie zdecydowanie najlepszy salon jest na Warszawskim Ursynowie przy Pasażu Ursynowskim 9. W salonie Gnatyshyn pracują super styliści. Ja osobiście najbardziej lubię zapisywać się do pani Patrycji, która należy do niesamowicie twórczych i kreatywnych stylistów. Można się do niej zapisać online, warto o tym wcześniej pomyśleć bo jest dość mocno rozchwytywaną fryzjerką gnatyshyn.pl/pl/ Naprawdę warto jej powierzyć swoje włosy
      • m.a.l.e.n.a99 Re: Dobry fryzjer w Warszawie - szukam 22.09.16, 00:04
        Dla mnie najlepszy salon to Atelier Magdy Jakubowskiej na Mokotowie. Pracuje tam Pani Natalia, młoda ale kompetentna. Uratowała moje zbyt mocno rozjaśnia włosy i od lat robi mi świetny kolor dopasowany do mojej urody. I co ważne Ścina tyle co trzeba a nie 5 cm za duzo😁 Może to nie Ursynów ale czasem warto pojechać nieco dalej. Polecam.
    • jaga-1980 Re: Dobry fryzjer w Warszawie - szukam 26.09.16, 08:16
      Zgłoś się do Oli z salonu Gnatyshyn przy Pasażu Ursynowskim 9. Fryzjerka z ogromnym talentem i doświadczeniem. Świetnie potrafi dopasować fryzurę do kształtu głowy, twarzy i oczekiwań klientów. Ja Ja już od trzech lat zapisuję się do niej i zawsze jestem bardzo zadowolona.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka