Dodaj do ulubionych

Dobry fryzjer w Warszawie - szukam

28.09.04, 23:17
Nie wiem czy trafiłam na dobre forum. Chciałabym obciąć włosy na krótko.
Zawsze miałam długie i potrzebuję rady co do nowej fryzury. Może znacie
fryzjera, który potrafi dobierać fryzury do twarzy?
Obserwuj wątek
    • marcysia51 Re: Dobry fryzjer w Warszawie - szukam 29.09.04, 00:15
      na ulicy hożej jest nowootwarty salon,przyjmuje tam fryzjerka Agnieszka,żadko
      kiedy jestem zadowolona ale ona obcieła mnie pieknie.Potem byłam zmuszona iść
      gdzie indziej i inna fryzjerka powiedzila,że jetm bardzo dobrze i profesjonlnie
      obcięta.Cena za strzyżenie i modelownie 50zł.Polecam.
    • velopedus Re: Dobry fryzjer w Warszawie - szukam 29.09.04, 00:37
      Jest taki dosc nowy salon na ulicy Zgoda 13, na tylach Zary. Bardzo ekskluzywne
      miejsce, mnie tam zaciagnela znajoma, ktora ma na glowie 5 wlosow, a wyglada,
      jakby jej tam jez usiadlsmile
      Cudotworca nazywa sie Tadas (Litwin) i trzeba isc koniecznie do niego. Mi z
      wlosow do ramion, mocno zniszczonych, zrobil krotka fryzurke, ketora wyglada na
      dluga (tak chcialam), a do tego grzywka wywija sie samoistnie zawsze w jedna
      strone, tak jak ma byc. Po prostu myje wlosy, a reszte robia same bez suszenia.
      Strzyzenie kosztuje 90 zl. Wlasnie drugi miesiac zbieram na kolejna wizyte wink

pozdrawiam

Maja
      • aziolek Do velopedus 29.09.04, 10:15
        A tel mozesz podac? Tani nie jest ale moze warto.
        Pozdrawiam
    • yola66 Re: Dobry fryzjer w Warszawie - TADAS 29.09.04, 10:31
      Tadasa znam jeszcze z Awangardy na Olesinskiej. Teraz otworzyl swoj wlasny
      zaklad wlasnie na Zgody 13. Polecam umiarkowanie. Pierwszy raz z długich włosów
      na krótkie obciął nie rewelacyjnie. Trzeba jednak uważać, bo Tadas jest
      wielbicielem króciotkich włosów i jeżeli nie chcemy za krótko to trzeba mu to
      długo powtarzać. Kolejne razy już nie były takie udane. Moje koleżanki które
      również do niego chodziły też z każdym kolejnym razem były mniej zadowolone. Na
      pierwszy raz ok..... Potem lepiej szukać kogoś innego, bo Tadas jakoś nie
      potrafi dwa razy obciąc tak samo - finał jest taki, że nie zawsze efekt jest
      zadawalający. Do tego dochodzi jeszcze to, że przynajmniej w awangradzie zawsze
      miał opoźnienia i finał był taki, że nawet będąc pukntulanie na umówioną
      godzinę, było trzeba czekać - nawet do godziny. Może we własnym salonie
      bardziej zadbał o punktualność.

Ja osobiście polecam moje wielkie odkrycie - Michała z zakładu Jean Calude
      Beguine (chyba tak to się pisze) na Marszałkowskiej. Rewelacja! Facet ma
      wielkie wyczucie, umie słuchać o tym jak się chce wyglądać i potrafi sprostać
      oczekiwaniom. Niesamowity oserwator, bo kilku wizytach u niego bez problemu
      odgaduje moje oczekiwania. I co najważniejsze dobiera fryzurę nie tylko do
      twarzy ale przede wszystkim do osobowości (stylu ubierania, itd.). Polecam! Nie
      jest tanio, bo też za obcięcie z modelowaniem 90 PLN, ale warto. W przypadku
      zmiany koloru i czy balejażu jest jeszcze drożej. Ale ja od miesiąca mam piękny
      rudy blond, na który mnie namówił i w którym się czuję rewelacyjnie. Facet jest
      mistrzem w swoim zawodzie.

Wszelkie kontakty podam na priva - yola66@interia.pl
      • renik.w Re: Dobry fryzjer w Warszawie - TADAS 29.09.04, 10:36
        A ja polecam salon Wojtka Zielińskiego na Mokotowskiej 46 tel. 621 85 83
        • malwes Re: Dobry fryzjer w Warszawie - TADAS 29.09.04, 11:06
          A ja dziś idę do pani Basi z salonu Leszka Czajki i powiem po powrocie, czy
          jestem załamana, czy nie smile))))
          Jakoś wolę fryzjerów-panów ale tym razem zobaczymy....
          Gosia
        • aziolek Re: Dobry fryzjer w Warszawie - TADAS 29.09.04, 11:07
          renik.w napisała:

> A ja polecam salon Wojtka Zielińskiego na Mokotowskiej 46 tel. 621 85 83

Polecasz jego?
          Ja chodze od bardzo dawna do Fryzjerni na ul Bonifraterskiej do Dominika.
          Strzyze dobrze ale juz tak dlugo sie znamy (3 lata) ze moze warto by bylo cos
          zmienic.
          Namiary moge podac na priva
          • zyna Re: Dobry fryzjer w Warszawie 30.09.04, 11:15
            A ja polecam salon Ce-Ce na Nowym Świecie, szczególnie panią Justynę.
    • kontaktowy80 Re: Dobry fryzjer w Warszawie - szukam 25.09.15, 19:17
      Dobry fryzjer jest na kabatach Ladies a paznokcie i manicure polecam na mokotowie u Doroty Naruszewicza 18
      • basiula8 Re: Dobry fryzjer w Warszawie - szukam 02.12.15, 10:38
        Polecam świetną fryzjerkę - Weronike z salonu In Harmony w Millennium Plaza.
      • wiolkawiola Re: Dobry fryzjer w Warszawie - szukam 16.12.15, 15:27
        Bardzo dobry salon fryzjerski jest w centrum Warszawy, w Millennium Plaza. Nazywa się in Harmony. Polecam zwłaszcza fryzjera Dawida!
    • domciaaaw Re: Dobry fryzjer w Warszawie - szukam 12.12.15, 19:44
      Jak szukasz zwykłego fryzjera to idź gdziekolwiek, ale jak nie chcesz, żeby Ci któryś za przeproszeniem spie$##$#$ cały wygląd to idź do Łukasza z OK Studio wink.

• zanetkaptaszyna Re: Dobry fryzjer w Warszawie - szukam 23.12.15, 13:48
      Bardzo fajny salon fryzjerski jest w Millennium Plaza. Ja mam tam ulubiona fryzjerkę - Weronikę. Dziewczyna naprawdę zna się na swojej robocie! Potrafi dobrać i fryzurę i kolor.
    • izarider Re: Dobry fryzjer w Warszawie - szukam 17.02.16, 11:05
      Może poszukaj dobrego fryzjera na tej stronie: www.ofachowcach.pl
      A z Warszawy moge polecić np. Monikę Talarek
    • bogna9000 Re: Dobry fryzjer w Warszawie - szukam 29.02.16, 17:04
      Ja miałam kiedyś długie włosy do pasa i nagle z dnia na dzień naszło mnie żeby ściąć je na boba. Znajoma poleciła mi wtedy salon Corte Del Sole na Ursynowie gdzie sama sobie ścinała i była bardzo zadowolona. Zrobili mi naprawdę świetne cięcie łącznie z wycieniowaniem. Naprawdę nie ma co się bać takich radykalnych zmian. Ja po niej odżyłam smile
    • jurek3m Re: Dobry fryzjer w Warszawie - szukam 23.03.16, 06:24
      goraco polecam ranking fryzjerzy Warszawa pod tym linkiem - może znajdziesz cos interesującego dla ciebie rzetelnyranking.pl/fryzjerzy/mazowieckie/warszawa
      pozdrawiam
    • anju22 Re: Dobry fryzjer w Warszawie - szukam 23.03.16, 20:37
      Dobra krótka fryzura to zadanie dla dobrego stylisty. Ja po wielu nieudanych lub miernych próbach trafiłam do Shake Your Head na Szucha i wreszcie jestem zadowolona. Pan Grzegorz świetnie doradził i doskonale obciął włosy, a nawet poprawił szkody po poprzednim fryzjerze.
    • jasiekjasiek0 Re: Dobry fryzjer w Warszawie - szukam 26.04.16, 10:35
      Ja znalazłem swojego fryzjera na znanystylista.pl/warszawa
      Na prawdę polecam ! Można dodać opinie o salonie, a nawet umówić się na wizytę korzystając z kalendarza wizyt on-line smile
    • psychidea Re: Dobry fryzjer w Warszawie - szukam 21.11.16, 20:40
      Leć na Bellottiego 1 do Expression. W wielu salonach właśnie tylko tną jak im powiesz, a tam Ci na pewno dobrze doradzą. Można śmiało iść nawet bez pomysłu i wyjść zadowolona smile
    • 8308beatak Re: Dobry fryzjer w Warszawie - szukam 28.02.17, 20:09
      Znam takiego świetnego stylistę Kamil Malinowski ma studio w Śródmieściu, tel. 609 682 382
      Adres ul. Żurawia 26/14
      Dobierze Ci fryzurę do kształtu twarzy i odpowiedni kolor włosów do urody/karnacji

Polecam, Beata
    • misia7791 Re: Dobry fryzjer w Warszawie - szukam 16.08.18, 20:59
      Jestem klientką salonu Shake Your Head, który wszystkim polecam. Nie tylko gwarantują super dobranie fryzury i koloru, ale proponują też fajne zabiegi pielęgnacyjne. Korzystałam ostatnio z sauny na włosy i jestem bardzo zadowolona.
    • kate89 Re: Dobry fryzjer w Warszawie - szukam 26.10.18, 20:57
      Ja też polecam Shake Your Head. Trafiłam przypadkiem i tak już zostałam na dłużej smile A sauna na włosy super sprawa, warto wypróbować. No i mają świetne kosmetyki w salonie, także autorskie, więc polecam.
    • bambuko90 Re: Dobry fryzjer w Warszawie - szukam 27.11.18, 10:37
      Dodam od siebie parę słów, polecam salon In Harmony, od dłuższego czasu robię u nich koloryzację na blond i zawsze jestem mega zadowolona ;D
      • allisong Re: Dobry fryzjer w Warszawie - szukam 29.03.19, 09:19
        Zaczęłam chodzić do Magii Blondu na Wilanowie, są prawdziwymi mistrzami od blondów, zeszłam z brązu na jasny blond, kolor mam w końcu tak jak sobie wymarzyłam
    • asieczekesz Re: Dobry fryzjer w Warszawie - szukam 25.07.19, 04:23
      Gorąco polecam ci salon In Harmony, ja chodzę tam od dobrych kilku lat i jak do tej pory za każdym razem po opuszczeniu salonu byłam mega zadowolona z koloryzacji i strzyżenia smile
    • mreczekek Re: Dobry fryzjer w Warszawie - szukam 30.09.19, 12:53
      Ja polecam tego fryzjera facebook.com/kondziobarber - super fachowiec. Zna się na swojej robocie. Ma super kontakt z klientem. Zna bieżące trendy i wie co jest teraz modne. Do tego pracuje na dobrych kosmetykach i dobrym sprzęcie
    • ankarara Re: Dobry fryzjer w Warszawie - szukam 23.12.19, 09:47
      warto sobie podpatrzeć facebooki i instagramy salonów do których się wybieramy, ja tak namierzyłam Magię Blondu na Wilanowie, chodzę tam teraz regularnie i jestem zawsze super zadowolona z fryzury
      • bulkakajzerka Re: Dobry fryzjer w Warszawie - szukam 31.07.20, 20:27
        Również polecam, to najlepszy salon fryzjerski w całej Wawie, pani Danuta to prawdziwa mistrzyni w swoim fachu.
    • felicjanek3 Re: Dobry fryzjer w Warszawie - szukam 30.01.20, 14:02
      Zdecydowanie polecam Tekst linku - super dobry fryzjer, miejsce piękne, ale tylko z pozoru wygląda na takie drogie wink
    • boniku Re: Dobry fryzjer w Warszawie - szukam 14.02.20, 14:17
      Ja jednak preferuje dłuższe włosy, jest z nimi o wiele więcej możliwości.
    • marekkolodziejj Re: Dobry fryzjer w Warszawie - szukam 02.06.20, 21:48
      Polecam Panią Natalie Kołodziejczyk z Cut&Colour Art na Warszawskim Śródmieściu.
      Salon mieści się na ul.Lwowska 10 lok.32
      Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do klienta.

Facebook: www.facebook.com/CutColour-ART-118730269856911/

Instagram: www.instagram.com/cutcolourart/
    • marekkolodziejj Re: Dobry fryzjer w Warszawie - szukam 04.06.20, 17:55
      Polecam Panią Natalie Kołodziejczyk z Cut&Colour Art na Warszawskim Śródmieściu.
      Salon mieści się na ul.Lwowska 10 lok.32
      Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do klienta.

Facebook: www.facebook.com/CutColour-ART-118730269856911/

Instagram: www.instagram.com/cutcolourart/
    • justbiel Re: Dobry fryzjer w Warszawie - szukam 17.12.20, 13:11
      Mogę polecić salon wellmetime.com/vouchery Mają świetnych fryzjerów. Do tego można zamówić usługę do domu.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka