Dodaj do ulubionych

Psycholog Aneta Zielińska-Woźniak - ostrzeżenie

15.03.21, 20:22
Szanowni Państwo,
Ostrzegam z korzystaniem z usług p.Anety Zielińskiej-Wożniak prowadzącej w Warszawie przy ul. Postępu 10 / 74 poradnię MEDIKLINIKA - www.mediklinika.pl, www.klinikadzieci.pl, www.helpkids.pl, www.szkoladyslektyka.pl
Z przykrością stwierdzam, że z opinii kolegów i koleżanek "po fachu", a zatem z punktu widzenia psychologii dziecka, seksuologii oraz psychodietetyki porady i "terapia" prowadzona przez p.Zielińską-Woźniak mogą nie tylko nie przynieść pożądanych rezultatów, a co więcej mogą zaszkodzić.
Wciąż zbieramy informacje o działalności p.Zielińskiej-Wożniak i rozważamy złożenie zawiadomienia w jej sprawie. Jest to osoba urodzona w 1986 roku, która już dwa lata po ukończeniu studiów powoływała się na wieloletnie międzynarodowe doświadczenie i ukończenie nieistniejących szkół.
Aby wyrobić sobie własne zdanie na temat "Kliniki Dzieci" (to samo co Mediklinika) najlepiej przeanalizować historię zmiany tych stron na www.archive.org. Pani Aneta chwali się wykształceniem i certyfikacją, których nie posiada, a także nieistniejącymi filiami zagranicznymi swojej jednoosobowej działalności gospodarczej. Najpierw miała być to klinika w Londynie (pod podanym adresem mieści się stacja metra), a obecnie jest to Berlin (tym razem już bez adresu).
Przerażającym faktem jest to, że osoby podane w zakładce "Zespół" na stronie www.klinikadzieci.pl zostały przez p. Anetę Zielińską-Woźniak po prostu wymyślone, aby dodać prestiżu swojej "klinice" - nikt taki nie istnieje, proszę przeprowadzić elementarne poszukiwanie w Google: mgr Maria Demarco (psycholog dzieciecy, terapeuta SI), mgr Laura Raczyk (psycholog dziecięcy, terapeuta dziecięcy), mgr Maja Tomczyk (terapeuta integracji sensorycznej), mgr Maciej Oczko (psycholog dziecięcy, reedukator dziecięcy), mgr Kinga Mytka (psycholog), dr. n.med Natalia Chocyk (psycholog), mgr Tatiana Moniuszko (terapeuta integracji sensorycznej).
Pochlebne opinie internetowe - które są choćby i na tym forum - zostały ewidentnie napisane jedną ręką z jednego adresu IP - oprócz laurek na rzecz p. Anety zawierają prawie zawsze jej numer telefonu lub adres strony.
Na koniec trudno pominąć nieetyczny aspekt finansowy, gdy jedna wizyta z dzieckiem u p. Anety kosztuje 350 zł a rodzicom proponowana jest wielomiesięczna terapia ze spotkaniami co tydzień/dwa - przy czym za wizyty nie są wystawiane paragony.
Bardzo proszę uważać na tę osobę.
Obserwuj wątek
  • gabicat Re: Psycholog Aneta Zielińska-Woźniak - ostrzeżen 19.03.21, 13:31
   Byłam u tej "psycholog". Przekonywała mnie do terapii masturbacji dziecięcej, która miała polegać na terapii integracji sensorycznej ale za 350 zł za godzinę zamiast normalnych 80/100zł jak w innych miejscach.
   Pani faktycznie podawała się ze specjalistkę od masturbacji dziecięcej tymczasem faktycznie pojęcia o tym nie ma - później poszliśmy z mężem do seksuologa (nie ma czegoś takiego jak "seksuolog dziecięcy'!) i on nam potwierdził, że masturbacji dziecięcej się nie leczy! Że się bada co najwyżej przyczyny jeśli są emocjonalne, a nie leczy!
   Masakra. I tak jestem 700zł w plecy zanim się skapnęłam na czym ma polegać terapia.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka