Dodaj do ulubionych

Kręgosłup - leczenie bólu gdzie?

17.04.05, 06:24
Czy znacie jakąś poradnię prywatną gdzie zajmują się bólami kregosłupa? Może
jakaś medycyna alternatywna? Może jakiś namiar na rehabilitację/rehabilitantkę?

Moja teściowa od kilku miesięcy zmaga się z bólem kręgosłupa, leczenie
konwencjonalne jak do tej pory nic nie zmienia.

Będę wdzięczna za pomoc

Pozdr.
Grazyna
Obserwuj wątek
    • alex05012000 Re: Kręgosłup - leczenie bólu gdzie? 21.04.05, 12:26
      cześć Grażynko,
      dobry jest WIGOR na Białobrzeskiej, Grójeckiej i nie wiem gdzie trzecia
      siedziba... maja lekarzy, kręgarzy i rehabilitacje... pozdrawiam maria
      • grazbed Re: Kręgosłup - leczenie bólu gdzie? 21.04.05, 13:42
        A witaj Mario,

Oblewam się rumieńcem...ale w nawale problemów zapomniałam do Ciebie napisaćsad.
        Sprawy rodzinno-zdrowotno-szpitalne.. a na dodatek poczta domowa mi siadła.
        Jutro będę w pracy to napiszę
        A za WIGOR bardzo dziękuję, zaraz ich namierzę w necie..

Pozostałe forumiowiczki przepraszam za prywatę smile.

Pozdr.
        Grazyna
    • gaju1 Re: Kręgosłup - leczenie bólu gdzie? 25.02.14, 21:33
      Lepiej zapobiegać niż leczyć, ale czasami na profilaktykę jest trochę za późno. Ja też miałem problemy z bólem kręgosłupa. Skorzystałem z pomocy Szkoły Kręgosłupa Pomogło. Ciekawe metody, autorski program. Od Stolicy niedaleko smile
      • asik_w Re: Kręgosłup - leczenie bólu gdzie? 26.02.14, 16:38
        Warto wypróbować bezpłatne masaże w Nuga Best, maja salon na ul. Gotarda, najlepiej zadzwonić i wszystkiego się dowiedzieć: nugabest.pl/
      • kreg25 Re: Kręgosłup - leczenie bólu gdzie? 26.11.15, 20:09
        Leczenie bólu kręgosłupa i zabiegi nie przynoszą ci ulgi? Usuń przyczynę: dysfunkcje i zwyrodnienia kręgosłupa, zaburzenia bioenergetyczne, złogi i toksyny w organizmie a skutecznie pozbędziesz się bólu korzystając z autorskiego procesu zdrowienia kręg rzeszów
    • nugabest-polska Re: Kręgosłup - leczenie bólu gdzie? 28.11.20, 17:37
      Witam. Od tygodnia chodzę na masaż w salon Nuga Best we Wroclawiu i czuję się fajne. Mam 23 lata ale już plecy bolą. Polecam pospróbować wszystkim, zwłaszcza że jest darmowe.
      • nugabest-polska Re: Kręgosłup - leczenie bólu gdzie? 28.11.20, 17:39
        władyslaw:

> Witam. Od tygodnia chodzę na masaż w salon Nuga Best we Wroclawiu i czuję się f
        > ajne. Mam 23 lata ale już plecy bolą. Polecam pospróbować wszystkim, zwłaszcza
        > że jest darmowe.
    • dukhovnik Re: Kręgosłup - leczenie bólu gdzie? 28.11.20, 17:48
      Byłem w salonie we Wroclawiu i korzystalem z tego sprętu. Mogę powiedzieć ze naprawde to pomaga! Każdy musi spróbować. Zwłaszcza, że jest za darmo.
      Oni mają również oficjalną stronę internetową, na której można zapisać się na masaż. nuga.pl/
      • andrzejseowebpl Re: Kręgosłup - leczenie bólu gdzie? 01.01.22, 18:55
        Oficjalny przedstawiciel Nugamedical Poland nuga.pl/ Witamy na stronie - wybierz salon w 23 miastach Polski. Z wyposażeniem można zapoznać się bezpłatnie.
        • yoss Re: Kręgosłup - leczenie bólu gdzie? 19.04.22, 01:49
          Strefareha.pl
    • grazynadmowska Re: Kręgosłup - leczenie bólu gdzie? 01.08.22, 15:55
      Dużo ciekawych informacji na temat leczenia bólu i sposobów radzenia sobie również z bólem kręgosłupa znajdziesz na Tekst linku Zapraszam
    • dytka73 Re: Kręgosłup - leczenie bólu gdzie? 26.08.22, 14:18
      Hej! Bardzo dobrych specjalistów od rehabilitacji mają w klinice enel-sport mają dwie placówki w Warszawie. Jak zapiszecie się na rehabilitację to koniecznie spytaj o badanie Biodex ale pewnie lekarz zaproponuje teściowej takie badanie wink To do oceny sprawności i na podstawie wyników dobiorą odpowiednie ćwiczenia

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka