Dodaj do ulubionych

Dobra przychodnia(pediatra) na Ursynowie (Natolin)

13.10.05, 13:46
..muszę zmienić przychodnię i pediatrę, bo w obecnej już kilka razy
zostawiono mnie z kwitkiem i chorym dzieckiem - i terminem wizyty na "za 3
dni".
Możecie coś polecić?
Obserwuj wątek
    • agatkaros Re: Dobra przychodnia(pediatra) na Ursynowie (Nat 13.10.05, 13:54
      Ja też mam synka Kacperka, ma obecnie 14 tygodni. Korzystamy z Przychodni
      Medycyny Rodzinnej przy ul. Belgradzkiej 18 i jesteśmy bardzo zadowoleni.
      Lekarz pediatra, do której chodzimy to pani Ładniak, jest bardzo miła, nigdy
      nie miałam problemów z zapisamniem sie na ten dzień, na który chciałam. Raz
      zdarzyło się, że Kacper był chory i jeszcze tego samwego dnia zapisano mnie na
      wizytę.
      Pozdrawiam
          • delfinlex Re: Dobra przychodnia(pediatra) na Ursynowie (Nat 18.10.05, 17:19
            To nie jest kwestia martwienia się - ja nie jestem matką, która leci do lekarza
            z byle kichnięciem - ale jak dziecko z gorączką, kaszlem, itp, ma czekać 3 dni,
            to może wykitować lub conajmniej się zamęczyć.Ursynów nie jest jakimś
            szczególnym wyjątkiem - dzieci chorują wszędzie, ale nie wszędzie jest się
            odsyłanym.
          • mami7 Re: Dobra przychodnia(pediatra) na Ursynowie (Nat 18.10.05, 19:02
            I właśnie tego nie rozumiem. Dziecko jak jest chore to musi być przyjęte. Nie
            wyobrażam sobie czekania z chorych maluchem.
            Niestety tak jest w Medycynie Rodzinnej. Jest opcja, że przychodzi się jak
            lekarz zaczyna przyjmowac i się czeka, jesli się zgodzi przyjąc, ale to tez jest
            przesada.
            I jeszcze jedno jest tam koszmarne, brak miejsca! Dzieci siedzą w malutkim
            korytarzyku, obok chorzy dorośli.

Nie jest to ich mocna strona.
    • topolania Re: Dobra przychodnia(pediatra) na Ursynowie (Nat 28.10.05, 19:58
      W Medycynie Rodzinnej przy Belgrackiej sympatia cieszy sie tez dr Gumkowska. Ja
      wlasnie wybralismy dla naszego Malucha. Jeszcze nie mielismy okazji sie z nia
      spotkac (Maluch jest zdrowy odpukac), ale z obserwacji "korytarzowych" jeszcze
      sprzed narodzin Malucha i opinii innych rodzicow - godna polecenia.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka