Dodaj do ulubionych

dr Soroka z Romera- znacie?

15.11.05, 11:22
Witam.
Czy ktoś z Was leczy dziecko u ortopedy dr Soroki w przychodni na Romera na
Ursynowie? Nie znam tego lekarza, a mąż zapisał nas własnie do tego
lekarza...Czy jest dobrym specjalistą?
Obserwuj wątek
      • myszolow05 Re: dr Soroka z Romera- znacie? 19.11.05, 10:18
        Pan doktor Soroka to znakomity specjalista i bardzo fajny człowiek, choć na
        pierwszy rzut oka tak nie wygląda. Ja chodzę do niego z moim synem od urodzenia
        i wszystko jest ok. Teraz mały ma 15 miesięcy i przed nami ostatnia wizyta. Tak
        więc serdecznie go polecam.
        Pozdrawiam.
        • kwirynia Re: dr Soroka z Romera- znacie? 19.11.05, 19:33
          Potwierdzam wypowiedź myszkolow05. Ja byłam z moim siedmiolatkiem wprawdzie
          tylko raz, ale na odległość widać profesjonalizm doktora, chociaż na pierwszy
          rzut oka wydaje się "niedostępny".
          Pozdrawiam
          Ania
      • olusi-a-nia Re: dr Soroka z Romera- znacie? 22.11.05, 14:56
        Potwierdzam i ja wypowiedzi poprzedników. Doktor Soroka rzeczywiście na
        pierwszy rzut oka nie robi wielkiego wrażenia, a nawet na wejsciu wydaje sie
        gruboskórny,taki z niego niedżwieadek,ale to mu nie umniejsza w wykonywaniu
        profesjii bo jest naprawdę godny polecenia zwłaszcza, że moja starsza córeczka
        od urodzenia chodzi do niego na wizyty, a młodsza 5 tyg, idzie na spotkanie z
        doktorem już niebawem. To naprawdę dobry specjalista.
        • koral777 Re: dr Soroka z Romera- znacie? 26.11.05, 16:35
          my tez chodzimy, dr bardzo żadko jest niepewny swojej diagnozy , a jak już nie
          może być w 100 % pewny to kieruje na USG. Tak było z nami, bo mała nie dala się
          mu zbadać tak się napinała i darła, że dla pewnosci wysłał nas na usg. USG
          wyszło ok, i na 2 wizycie mała pokazała swoje bioderka jak należy" i badając ją
          a nie widząc jeszcze wyniku usg powiedział ale tu jest wszystko w porządku to
          czemu przyszłyśmy, dopiero spojżał w karte i chyba wywnioskował co było ostatno
          i powiedziła że panna nie lubi sie badać smile. Tak że fakt że wygląda dosyc
          dziwnie, ale jest bardzo miły i raczej profesjonalny. Ciesze się że widze tyle
          pozytywnychj opinii, ale 3 tyg czekajac na usg mała się grzała w podwójnym
          pieluchowaniu, ale na pewno nie zaszkodziło smile.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka