Dodaj do ulubionych

Która z Was rodzi w okolicach listopada?

IP: *.* 26.08.02, 14:55
Czy któraś z Was oczekuje dzidziusia w listopadzie? Chętnie pogadam i wymienię się doświadczeniami i skorzystam z cudzych (zakupy, wybór szpitala itd.). Odezwijcie się!
Obserwuj wątek
      • Gość edziecko: mokkam Re: Która z Was rodzi w okolicach listopada? IP: *.* 26.08.02, 15:52
        Dzięki za szybki odzew. A oto moje pytania (na dzień dobry :-)1. Jaki wybrałaś szpital i dlaczego akurat ten a nie inny?2. Czy chodziłaś do szkoły rodzenia - jeśli tak to do jakiej i czy byłaś z niej zadowolona?3. Może możesz polecić sklepy z najniższymi narzutami? Wiadomo cena np. wózka w jednym czy drugim może znacznie się różnić... Chodzi mi o cały asortyment tz. wózek, fotelik, łóżeczko i komodę, ubranka, kosmetyki, pieluszki itp. Pozdrawiam ciepło i życzę udanego maluszka. A na kiedy masz termin?
        • Gość edziecko: Ewa21 Re: Która z Was rodzi w okolicach listopada? IP: *.* 26.08.02, 16:29
          No wiec::)zdecydowalam sie rodzic na woloskiejMSWiA dlaczego? po pierwsze bardzo malo porodow sie tam odbywa.Srednio 1 na dobe. Wszystko jest za darmo.Opieka poloznej 24 godziny na dobe.Bardzo ladny swiezo po remoncie oddzial polozniczy.Prowadze ciaze u lekarza ktory tam pracuje.Swietne jedzonko tam majasmile)...nie musisz byc z branzowki zeby tam rodzic....Do szkoly rodzenia nie chodzialam wiec nic na ten temat nie moge powiedziec.Natomiast jesli chodzi o sklep w ktorym kupila doslownie wszystko od smoczka po wozek polecam sklep pod warszawa w Babicach( jesli cie bedzie interesowal podam ci dokladny adres i telefon).Tak dla orientacji bardzo fajne wozki dobrej klasy cena od 400-do 600zl lozeczka 200 ubranka tanie jak barszcz (10zl spiochy)tanie i sliczne.Mila obsluga.Pani ktora to prowadzi doradza poleca lub mowi z gory ze nie poleca.mozna zamowic u niej wiele rzeczy jesli np kolor wozka ci sie nie podoba akurat taki jak ma w sklepie w ciagu tygodnia masz inny.Jezdzilam po warszawie po roznych sklepach i niegdzie nie znalazlam tak niskich cen przy takiej jakosci.POLECAM!!termin mam na 7 wrzesnia wiec lada dziensmile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka