Dodaj do ulubionych

Mokotów, Łazienki, spacery... Ostatnia szansa domówienia szczegółów...

IP: *.* 19.03.03, 14:39
Witam Drogie Panie :DW zwiazku z tym, iz niedlugo mozemy nie miec mozliwosci umowienia sie w sposob tak prosty, jak na tym forum, mam pare pytan i propozycji.Moze ktos jest chetny na wiosenne spotkania w Lazienkach, czy tez innym mokotowskim parku? (Wiem, wiem, Lazienki sa w Centrum, ale dla mnie sa na Mokotowie :crazy:)Nie proponuje konkretnej daty, chcialabym jedynie, zebysmy powymienialy sie mailami na priva, zeby mozna bylo co jakis czas sie spotkac.A moze pojawily sie jakies nowe eMamy na Mokotowie, ktore chcialyby miec spacerowe kontakty z innymi?Piszcie tu albo do mnie na priva, poki co na adres - patyk@edziecko.pl - a na priva podam moj inny adres mailowy, zebysmy mogly byc w kontakcie.Moze wznowimy zeszloroczne spotkania czwartkowe pod Chopinem? A nastepnie bedziemy udawac sie na placyk zabaw lub do kaczuszek... :what:A moze jakies propozycje? :what:Pozdr,Patyk :D
Obserwuj wątek
    • Gość edziecko: Graża Re: Mokotów, Łazienki, spacery... Ostatnia szansa domówienia szczegółów... IP: *.* 19.03.03, 18:48
      Hej, tak, tak, umówmy się, bo sie potem pogubimy. Ja mieszkam dość blisko Łazienek, w lecie bywam tam średnio raz na tydzień. Bardzo chętnie się spotkam.Mam dwuletniego synka - Szymka. Mi pasuje czwartek, Chopin tez mi pasuje ;-)Tylko nie ten jutrzejszy czwartek, ale można by się właśnie tak umówić "na stałe". Co tydzień o tej samej porze. Grazapples@wp.pl
    • Gość edziecko: 21081970 Re: Mokotów, Łazienki, spacery... Ostatnia szansa domówienia szczegółów... IP: *.* 19.03.03, 20:54
      Hej Patyki dwa,My bardzo chętnie jak zwykle ale też nie w ten czwartek bo to jutro i nie zdążę sobie wszystkiego pousawiać i nie wcześniej jak na 11-12 bo z 2 dzieci to się wybieram duuuuużo dłużej niż z 1 :) no i dojazd też troszeczkę trwa.Gośka, Marianna i Majeczka
    • Gość edziecko: fran Re: Mokotów, Łazienki, spacery... Ostatnia szansa domówienia szczegółów... IP: *.* 19.03.03, 21:41
      czwartek TAK, jak najbardziej, moze nie zawsze, ale będziem sie starac ze wszystkich sił. rozumiem ze pierwsze planowe spotkanie ma byc w czwartek 27 marca?czy tak? patyku organizatorze i wodzu podaj konkretysmilefran
    • Gość edziecko: fran Re: Mokotów, Łazienki, spacery... Ostatnia szansa domówienia szczegółów... IP: *.* 19.03.03, 21:43
      a i jeszcze godzina? bo dla nas 12 to godzina zasypiania wiec raczej rano, lub po poludniu, po spanku, ale moze jakis kompromis znajdziemysmilefran
      • Gość edziecko: Yoanka Re: Mokotów, Łazienki, spacery... Ostatnia szansa domówienia szczegółów... IP: *.* 19.03.03, 21:49
        Hej Patyki,my też się piszemy na spotkanka. :bounce: Chętniej nawet na placu zabaw niż na spacerku. Czwartki jak najbardziej nam odpowiadają. Godzina najchętniej przedpołudniowa, około 10-11.Buziaki,Joanka i Mati :love:
        • Gość edziecko: Yoanka Re: Mokotów, Łazienki, spacery... Ostatnia szansa domówienia szczegółów... IP: *.* 19.03.03, 21:51
          My możemy zacząć już od przyszłego tygodnia :DJoanka i Mati (2 latka i 3 miesiące)
    • Gość edziecko: Patyk Re: Mokotów, Łazienki, spacery... Spotkanie! IP: *.* 19.03.03, 22:45
      Spotykamy sie w:czwartek, dnia 27 marca 2003 roku,o godz. 10.15-10.30,pod pomnikiem Chopina...a potem ruszamy na podboj parku.Godzina poranna, bo pasuje wiekszosci.:benetton: :benetton: :benetton: Do zobaczenia i czekam na nowe zglozenia :benetton: :benetton: :benetton:pa - Patyki dwa :D
    • Gość edziecko: Patyk Re: Mokotów, Łazienki, spacer - ktos jeszcze chetny???ienia szczegółów... IP: *.* 20.03.03, 13:24
      W takim razie widzimy sie (na dobry poczatek) w przyszly czwartek.Mama nadzieje, ze snieg nie bedzie padac :crazy:Zostal juz tylko tydzien :( eDziecka, wiec odpowiedzcie czy bedziecie :what:Pozdr,Patyki cwaj :D
      • Gość edziecko: reniula Re: Mokotów, Łazienki, spacer - ktos jeszcze chetny???ienia szczegółów... IP: *.* 20.03.03, 18:59
        Cześć.Też chetnie przyjdzemy jeśli ania wyzdrowieje, no i jak nie bedzie padało.Moj nowy email reniula@wp.pl.Do zobaczenia w czwartek.Renata.(:
    • Gość edziecko: agacia Re: Mokotów, Łazienki, spacery... Ostatnia szansa domówienia szczegółów... IP: *.* 20.03.03, 16:50
      to i my sie zjawimy jak tylko pogoda i zdrowko dopiszasmilepozdrA i J
    • Gość edziecko: Patyk Re: Łazienki, spacer... Zmiana terminu spotkania! IP: *.* 22.03.03, 09:36
      Dziewczyny :DZ prognozy pogody wynika, ze w czwartek bedzie deszcz ze sniegiem i zimno, wiec proponuje zmiane spotkania na:wtorek 25 marca 2003r., godz. 10.15.Podobo to ostatnia szansa nie zmokniecia w tym tygodniu.Co Wy na to :what:Pozdr,Patyki :D
      • Gość edziecko: Yoanka Re: Łazienki, spacer... Zmiana terminu spotkania! IP: *.* 22.03.03, 10:59
        Wtorek pasuje nam jeszcze bardziej.Do zobaczeniaJoanka i Mati :D
      • Gość edziecko: Graża Re: Łazienki, spacer... Zmiana terminu spotkania! IP: *.* 22.03.03, 11:26
        Jejku, mi w ogóle nie pasuje :-( Nijak nie zdołam przyjść, a tak chciałam!Może zróbmy tak, że w tym tygodniu we wtorek, ale juz później - niech zostanie ten czwartek, ok? Kurcze, tak się cieszyłam na to spotkanie....Graz :-(
        • Gość edziecko: Patyk Re: Łazienki, spacer... Zmiana terminu spotkania! IP: *.* 22.03.03, 11:46
          Graz :hello:spotkamy sie w takim razie w nastepnym tygodniu w inny dzien. Czy Tobie pasuje tylko czwartek? Jesli tak, to widzimy sie w czwartek (03.04.03), ale jesli mogby byc tez inny dzien to daj znac, bo ten czwartek okazal sie byc dla paru z nas rowniez dniem cwiczen z maluchami na Ursynowie.Pozdr,Patyk :D
          • Gość edziecko: Graża Re: Łazienki, spacer... Zmiana terminu spotkania! IP: *.* 22.03.03, 12:06
            Oczywiście, że nie musi byc czwartek! Może być właściwie każdy dzień tygodnia. Mam nienormowany czas pracy, ale muszę trzymać sie terminów, które jak wieadomo, bywają różne, więc czasem będę mogła przyjść, a czasem nie. Dobrze by było jednak ustalić sobie jeden konkretny dzien tygodnia. Wtorek może być (choć jeśli chodzi o mnie - dopiero nastepny). Patyczku, proszę zadecyduj i ogłoś to wszem i wobec. I niech to będzie nasz stały punkt programu - kto będzie chciał i mógł, będzie przychodził. Graz
            • Gość edziecko: Patyk Re: Łazienki, spacer... Wtorki.... IP: *.* 22.03.03, 12:51
              W takim razie oglaszam wszem i wobec:pierwsze spotkanie w Łazienkach:25 marca - wtorek,kolejne w kolejne wtorki, godz. 10.15-... (01.04, 08.04, 15.04...)Pozdr,Patyki dwa :D
              • Gość edziecko: fran Re: Łazienki, spacer... Wtorki.... IP: *.* 23.03.03, 12:59
                powinnismy byc, pod chopinem tak?franps patyku brawa za czujnosc w sprawie pogodysmile
              • Gość edziecko: Yoanka Re: Łazienki, spacer... Wtorki.... IP: *.* 24.03.03, 09:31
                No a nas jednak tym razem nie będzie.Sprawdziłam, że jutro mamy wizytę u ortopedy.Do zobaczenia za tydzień.Pozdawiamy :love:Joanka i Mati
      • Gość edziecko: ewis Re: Łazienki, spacer... Zmiana terminu spotkania! IP: *.* 23.03.03, 01:46
        Hura :bounce: Będziemy i my tzn. ja z ewiorkiem wiek 17mcy.Fajnie, że to wtorek, bo czwartki nam nie pasią (jedyny dzień w tygodniu kiedy przyjeżdża dziadkowa opieka do mojego malucha i mam chwilę dla siebie ). Napisz tylko Patyczku gdzie: pod Chopinem czy gdzie indziej?kasia :hello:
      • Gość edziecko: agarad Re: Łazienki, spacer... Zmiana terminu spotkania! IP: *.* 25.03.03, 09:24
        Patyk,a czy to tylko taka jednorazowa zmiana? czy już zawsze będą wtorki czy może wtorki i czwartki?bo niestety w ten wtorek to pracuję :-(pozd. agnieszka
    • Gość edziecko: Patyk Re: Łazienki, spacer... Szczegoly!!! IP: *.* 23.03.03, 13:58
      Witam :DWidzimy sie ok. 10.15 we wtorek.Poczatkowo myslalam, ze spotkamy sie pod Chopinem, ale moze wieksza atrakcja bylby jednak plac zabaw :what:Dla "mam samochodowych" latwiejsze wtedy byloby zaparkowanie na Parkowej :crazy:.Plac zabaw jest ok. 100 m w lewo, z glownej alejki, wejscie od Gagarina. A zawsze mozemy ruszyc stamtad na podboj kaczuszek i labadkow.Moja ostatnia propozycja :bounce: placyk zabaw :bounce:Co Wy na to???Pozdr,Patyki cfaj :D
      • Gość edziecko: Patyk Re: Łazienki, spacer... Szczegoly!!! IP: *.* 23.03.03, 14:24
        No chyba, ze wiekszosc bedzie za spotkaniem pod Chopinem :what:Mamy jeszcze dwa dni na domowienie...Glosowanie?Pa :D
        • Gość edziecko: ewis Re: Łazienki, spacer... Szczegoly!!! IP: *.* 23.03.03, 16:45
          :-)może być plac zabaw, mam nadzieję, że jakoś trafię :-)kasia :hello:
        • Gość edziecko: mama2002 Re: Łazienki, spacer... Szczegoly!!! IP: *.* 23.03.03, 22:53
          My (Ania i Łukaszek - prawie roczny) bedziemy we wtorek-01 kwietnia i wcale nie jest to żart! Mam tylko pytanie, czy chodzi o głowne wejście od Gagarina- to najbliższe ul. Belwederskiej na ten placyk?Piszemy się na 99%, jeśli tylko pogoda dopisze,pozdrawiamymama2002 z dzieckiem2002
          • Gość edziecko: Patyk Re: Łazienki, spacer... Szczegoly!!! IP: *.* 24.03.03, 13:05
            Placyk zabaw jest w lewo od glownej aleii, wejscie od Gagarina, vis a vis Universusa.Do zobaczenia w prima aprilisPatyk i 22 m-czna Zosia :D
            • Gość edziecko: agacia Re: Łazienki, spacer... Szczegoly!!! IP: *.* 24.03.03, 14:50
              patyk, czy to jest ten plac zabaw z wielka czerwona pajeczyna?i mieciutkim podlozem??bo ja juz sie zaczynam gubic...
              • Gość edziecko: Patyk Re: Łazienki, spacer... Szczegoly!!! IP: *.* 24.03.03, 18:38
                agaciu, ten placyk, o ktorym Ty piszesz, jest w Parku Ujazdowski, a my spotykamy sie jutro w Parku Łazienkowskim... Wejscie brama od ul. Gagarina, glowna aleja, na lewo, za kibelkami...
    • Gość edziecko: Monika_D Re: Mokotów, Łazienki, spacery... Ostatnia szansa domówienia szczegółów... IP: *.* 25.03.03, 12:16
      no ty my się piszemy na następny wtorekpozdrawiamMonika z Olą
    • Gość edziecko: Patyk Re: Łazienki - placyk zabaw IP: *.* 25.03.03, 21:27
      Dzisiaj bylo nas szesc, dwoch nie bylo, to nastepnym razem bedzie moze chociaz z tego polowa :what:Kazdy wie o kim mowie :what:Czyli widzimy sie w Prima Aprilis :crazy:Patyki :D
      • Gość edziecko: agarad Re: Łazienki - placyk zabaw IP: *.* 26.03.03, 09:44
        Patyk,czyli termin spotkan został przesunięty z czwartków na wtorki tak na stałe? musze sobie jakos zaplanowac tydzień pracy ;-)dlatego pytam.agnieszka
        • Gość edziecko: Patyk Re: Łazienki - placyk zabaw - do agarad IP: *.* 26.03.03, 13:04
          Na stale :jap:Pozdr,Patyk
    • Gość edziecko: Patyk Re: Łazienki - placyk zabaw! IP: *.* 31.03.03, 12:15
      My jutro nie dotrzemy...Ale wtorki sa nadal aktualne...Do nastepnego razu...pa - Patyki dwa :D
      • Gość edziecko: mama2002 Re: Łazienki - placyk zabaw! IP: *.* 31.03.03, 22:58
        My niestety też nie, ale pozdrawiamy bardzo serdecznie i do zobaczenia - z niektórymi mamami i dzieciaczkami na aerobiku w czwartek!!A może ktos jeszcze dołączy-było super-zachęcamyAnia i Łukaszek
        • Gość edziecko: Graża Re: Łazienki - placyk zabaw! IP: *.* 01.04.03, 14:40
          A ja dzisiaj się spóźniłam o godzinę. Po 11 byłam na placyku i nie wiem, czy ktoś był. Nie znam was z wyglądu.... :-(, a po dzisiejszych porannych przezyciach jakoś nie wyszło mi wypytywanie wszystkich obecnych tam mam.....Za tydzień kolejna próba. ;-)Graz
          • Gość edziecko: Patyk Re: Łazienki - placyk zabaw! IP: *.* 01.04.03, 20:28
            No to ja tez bylam dzisiaj z Zocha, wlasnie po 11.00...Do zobaczenia za tydzien.Patyki :D
          • Gość edziecko: ewis Re: Łazienki - placyk zabaw! IP: *.* 01.04.03, 21:57
            my będziemy za tydzień - żeby łatwo Ci było nas znaleźć, proponuję przysłowiowy "znak rozpoznawczy": stojące na wózku czasopismo "Dziecko" :-)do zobaczenia w przyszły wtorek :hello:kasia + ewcia 17 mcy
    • patyk.od.zosi Re:Łazienki - placyk zabaw 14.04.03, 12:31
      Czy kto jutro wybiera sie na placyk zabaw???

Patyk
      • frantiszek Re:Łazienki - placyk zabaw 14.04.03, 13:08
        my oczywista bedziemy, placyk czy w planie są rowniez kaczuszki?
        fran,franio i zosiasmile
        • patyk.od.zosi Re:Łazienki - placyk zabaw 14.04.03, 13:23
          Na poczatku placyk, a potem zobaczymy jak zabawa sie rozkreci smile

Patyk i Zosia smile
          • ewis Re:Łazienki - placyk zabaw 14.04.03, 16:21

my będziemy smile

moje dziecię przechodzi fazę uciekania, ciekawe ile wytrzymam :crazy: latając
            za nią z wózkiem...

pozdr,
            kasia + ewiorek
            • ewis Re:Łazienki - placyk zabaw 14.04.03, 16:22

ups,

nie powstrzymałam buźkowego nawyku...
            • graaz Re:Łazienki - placyk zabaw 14.04.03, 18:21
              My tez będziemy. Umówiłam sie tam już wczesniej z moja kumpelą i jej dziećmi,
              ale to nie zmienia faktu, że będę wink)
              Mam nadzieje, że tym razem kogoś rozpoznam.
              Graz i Szymek
    • patyk.od.zosi Re: Łazienki - szosty maja 05.05.03, 13:39
      Jutro 6 maja bedzie ktos na placyku zabaw albo na spacerku (jeszcze lepiej!!!)?

pa
      patyki dwa
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka