Dodaj do ulubionych

dobry pedodonta pilnie poszukiwany !!!!!!!!!!!!!!!

05.03.07, 17:28
Poproszę nazwiska, adresy telefony, strony w necie, cokolwiek wiecie !
I oczywiście możecie polecić, że dobry lekarz. Dzielnica nie ma znaczenia.
Dzięki smile
Obserwuj wątek
        • 5_monika Re: dobry pedodonta pilnie poszukiwany !!!!!!!!!! 05.03.07, 23:33
          no nie wiem ,
          ja byłam w znanej klinice u pedodonty 2 razy jak dziecko było malutkie i powiem
          Ci że żałuję bardzo, od kilku lat chodzę do młodej lekarki blisko siebie.Jest
          super, pod względem podejścia do dziecka i leczenia zębów.Sama raz w tamtej
          klinice leczyłam zęba(większa skomplikowana rzecz) i jestem zadowolona.
          U pedodonty tam, się zraziłam, ale pewnie zależy to od człowieka.
          • asinek68 Re: dobry pedodonta pilnie poszukiwany !!!!!!!!!! 06.03.07, 10:24
            a dlaczego żałujesz ? i w jakiej byłaś klinice ?
            Ja nie wiem czy dobrze robię ale chcę iść, żeby zobaczyli czy wszystko jest ok.
            Mojej Oli (ma roczek) zrobiła się na dolnym dziąsełku taka spora gulka, twarda
            w dotyku. Pediatra od razu, że to ząbkowanie "4" i że wszystkon jest dobrze.
            Ale ja jestem niespokojna, to już trwa kilka tygodni, jest czerwone i ogólnie
            martwię się sad
            Po prostu chcę, żeby zobaczył to specjalista. Przecież pediatrzy nie znają się
            na zębach! I nie wiem gdzie iść, ktoś mi właśnie powiedział, że lepiej nie do
            stom. dziec. a do pedodonty. No i szukam...
        • 5_monika Re: dobry pedodonta pilnie poszukiwany ! 06.03.07, 17:55
          leczyłam zęby u dziecka, po pierwsze:
          niemiła(do dziecka tym bardziej trzeba cierpliwości)
          wszystko na szybko
          bez znieczulenia, nawet nie zaproponowała, dziecko się darło, a mnie było słabo
          na tym parapecie na przeciwko, nie odezwałam się (moja wina)
          wtedy wybrałam na leczenie firmę, pewien poziom usług i specjalizację.może
          akurat to przypadek, bo korzystałam z innych lekarzy również tam i nie mam
          specjalnych zastrzeżeń, tyle że drogo.

Obok mnie stomatolog, liczy do 5 i odejmuje wiertło( w tym czasie mówi do
          dziecka), żel przed znieczuleniem, znieczulenie, leczenie i koniecznie nagroda
          do wyboru.Fluoryzacja i co 6 mies. bezpłatny przegląd.Dokładność i
          skrupulatność i chyba to co jest b. ważne to żeby dziecko polubiło tę osobę, bo
          ból da się zniwelować.Kiedyś było tak że płacze, jęczy, macha ręką że "koniec",
          a chodziło o to że woda zbyt intensywnie opłukuje wiertło smile.
          Ty w tej chwili nie idziesz z jakimś większym problemem, więc wizyta będzie
          polegała tylko na otwarciu buźki na chwilę i obejrzeniu ząbków.
          Jesli jest cokolwiek do leczenia, to jeśli nie ma zdrowotnych przeciwskazań to
          lepiej podać.Przynajmniej nie będzie dentysta kojarzony z bólem, a niestety
          przynajmniej tak było kiedyś.
          pzdr
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka