Dodaj do ulubionych

Szukam dobrego dermatologa w Warszawie

03.05.07, 22:08
Szukam dobrego dermatologa w Warszawie dla mojego dziecka. Od prawie pół roku
nie mogę wyleczyć małej ranki w okolicy krocza. Jak uda mi się to choć trochę
zaleczyć moje dziecko na nowo ją rozdrapuje. Byłam u pediatry i u
dermatologa, ale nic nie pomogli. Wypróbolali szereg maści, ale nie pomogły.
Doszłam do wniosku że oni nie wiedzą co to jest. Dlatego proszę o namiar do
dobrego dermatologa.
Obserwuj wątek
    • bydz Re: Szukam dobrego dermatologa w Warszawie 03.05.07, 22:42
      Na Lesznie w przychodni jest pani dr dermatolog (dermatolog alergolog lub
      wenerolog) pani około 42 lata, ale widać, ze zna się na rzeczy i słyszałam
      pozytywne opinie o niej. Druga przyjmuje na KOszykowej w poradni - czeka się
      długo ok 5 mcy, ale na Oczki? mają fundację i terminy krótsze. POlecam obie,
      mój mały miał problemy ze skórą i chodziliśmy do jednej i drugiej pani. Nie
      znam nazwisk, ale w fundacji byla wtedy jedna pani der. dziecięca, a na Lesznie
      chyba też jedna. Jak będzie Ci zależało na nazwisku to odezwij się i wtedy
      poszperam.
    • bydz Re: Szukam dobrego dermatologa w Warszawie 04.05.07, 22:32
      Poradnia Dermat na ul. Leszno 632-88-39 dr Aldona Uzarowicz dermat-wenerolog.
      Nawet tam nie czekałam długo. Byli pacjenci, którzy nie byli zapisani a dr ich
      przyjęła, także może spróbuj "na załapańca".
      Do fundacji nie mam ani tel ani nazwiska, ale powiem Ci jak trafiłam tam.
      Zadzwoniłam na Koszykową do por. dermat. Tam jest jedna pani dr dermat.
      dziecięca i terminy są b. długie. Zapisałam Małego (chociaż każą iść do rejonu
      do derm, trzeba powiedzieć, że byłaś u kilku i nic) a swoją drogą zapytałam o
      nazwisko pani dr i telefon do fundacji na Oczki. I tak tam trafiłam, jak Ci nie
      będą chciały powiedzieć to musisz namiezryć fundację przez infor. numerów. Na
      pewno mieści się na Oczki. Ja byłam u tych pań w zeszłym roku w sierpniu, nie
      wiem czy teraz się coś nie zmieniło, bo pzrychodnie na Lesznie mieli zamykać,
      ale koniec języka za przewodnika. Powodzenia mam nadzieję, ze wyjdziecie z tego.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka