Dodaj do ulubionych

Leczenie ząbków pod narkozą- gdzie w Warszawie?

02.09.08, 23:05
Proszę o pomoc, muszę dziecku z racji traumy , wyleczyć i usunąć
ząbka. Byłam w Eurodentalu, wyliczyli mi za 1.5 godziny narkozy i
podobno( 7 ząbków do zrobienia, część kanałowo)- 2800zł. Suma dla
mnie DUŻA, ale czego się nie robi dla dziecka...Tylko Czy ktoś
leczył ząbki dziecka w narkozie??, gdzie w Warszawie??, jakie były
wrażenia??? i czy nie było żadnych powikłań??? Jak dziecko
dochodziło do siebie??? Proszę napiszcie, jak to wyglądało?- czy
warto?? nie wiem co mam robić a stan zapalny się zaczyna..Czekam na
odzew i pozdrawiam. Ciutka
Obserwuj wątek
      • buniolita1 Re: Leczenie ząbków pod narkozą- gdzie w Warszawi 09.09.16, 15:19
        Uśmiech Malucha Warszawa Agatowa = nasz przypadek porażka , diagnoza na sztukę a pozniej jak juz dziecko uśpione to krzyczą ze trzeba wyrywać 4 zeby !!!!!! A przyjechaliśmy je wyleczyć !
        Moim zdaniem to było specjalnie, "przypadkiem" zapodziała sie im karta z diagnoza....
        Zwyczajne naciągania na koszty i zeby "klient " skorzystał akurat z ich placówki
        Moge Oczywiscie rozwinąć temat dla zainteresowanych
        Nie polecam placówki uśmiech malucha na agatowej
    • gajmal Re: Leczenie ząbków pod narkozą- gdzie w Warszawi 03.09.08, 08:33
      Ja proponuję zamienić narkozę na żel doleczenia ząbków. Moja córka
      ma nim leczone zęby, on rozpuszcza próchnicę - całe plombowanie
      ząbka trwa około 5 minut i jest bezbolesne - dzięki temu dziecko z
      uśmiechem wchodzi i wychodzi od dentysty. Koszt jednej takiej plomby
      w Gdańsku to około 120 zł.
      Może warto spóbować.
    • wuzetka52 Re: Leczenie ząbków pod narkozą- gdzie w Warszawi 06.10.16, 17:41
      Do buniolita1: Uważam, że pani opinia jest głęboko niesprawidliwa. Mój syn z autyzmem Maciej dwukrotnie miał leczone i usuwane zęby w hospicjum na Agatowej. Jest to jedyne miejsce jakie znam w Polsce gdzie potrafiono go poddać całkowitemu znieczuleniu, ponieważ nie pozwala się wkuć w żyłę po podaniu tradycyjnych środków odurzających. Nawet tzw. tabletka gwałtu nie zadziałała. Tylko niezwykłej życzliwości, profesjonalizmowi i zaangażowaniu całego personelu a w szczególności doktora Artura Januszańca udało się wyleczyć zęby syna.
      Nikt tam nikogo nie usiłuje naciągać na koszty i nie musi tego robić. Chętnych jest tak wielu, że na zabieg trzeba czekać miesiącami. Znam zdecydowanie łatwiejsze sposoby zarabiania na stomatologii niż niesienie pomocy niepełnosprawnym, sprawiającym problemy dzieciom, którym w innych placówkach nie chcą lub nie potrafią pomóc. Proszę bliżej zapoznać się z działalnością Hospicjum dla dzieci na Agatowej a z pewnością zmieni pani zdanie
    • eleeze Re: Leczenie ząbków pod narkozą- gdzie w Warszawi 15.08.18, 20:19
      Witam ja tez polecam ta Klinika Uśmiech Malucha na agatowej wczoraj skorzystaliśmy wczoraj zabiegu zdrowego syna jestem bardzo zadowolona z personelu co zajmowali się super i po również i bardzo im DZIĘKUJEMY wiem ze to dla mojego syna dla zdrowia i co do ceny oni informują na wizycie pierwszej i o całym przebiegu

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka