Dodaj do ulubionych

Co można kupić na prezent 11-latce.Pomóżcie!

19.12.08, 12:45
Mam ogromny klopot musze kupic prezent 11-latce. BARDZO PROSZE O
DOBRE RADY.
Obserwuj wątek
    • asinek68 Re: Co można kupić na prezent 11-latce.Pomóżcie! 19.12.08, 17:35
      Ostatnio kupowałam 10-latce zwierzaka z serii Littlest pet shop.
      Wcześniej zrobiłam tylko wywiad u mamy jakie już ma. Zobacz w
      sklepach albo na allegro - są różne i tańsze i droższe.
    • individualist.pl Re: Co można kupić na prezent 11-latce.Pomóżcie! 21.12.08, 19:00
      Jeśli ma być coś oryginalnego i przydatnego zarazem to może ... voucher na
      lekcje pływania?
      Korzystające z nich dzieci/nastolatki są bardzo zadowolone a zajęcia w formie
      indywidualnej można zrealizować na dowolnej pływalni.
      Polecam - www.individualist.pl
      • lolinka2 Re: Co można kupić na prezent 11-latce.Pomóżcie! 24.12.08, 18:00
        co za nachalny spam...... a feeee, moderatorze nie śpij, proszę
    • kiki74 Re: Co można kupić na prezent 11-latce.Pomóżcie! 22.12.08, 09:56
      Męża siostrzenica zażyczyła sobie (oczywiście do wyboru wink) pamiętnik na hasło
      Mattel, matę do tańczenia High School Musical, film Pada Shreck ,kolczyki.
      Pozdrawiam
    • maciekwalcz07 Re: Co można kupić na prezent 11-latce.Pomóżcie! 27.03.19, 20:00
      Może niekoniecznie idealne jako sam prezent, ale jako dodatek na pewno. Każda nastolatka uwielbia balony z helem ! Polecam, na pewno się ucieszy smile
    • justyna_swito12 Re: Co można kupić na prezent 11-latce.Pomóżcie! 26.02.21, 08:45
      A może coś z biżuterii ze stali chirurgicznej? Ostatnio jest to bardzo na czasie. Dziewczynka w tym wieku na pewno będzie zadowolona. Produkty nie są drogie ,świetne jakościowo, nie uczulają .Ja ostatnio kupiłam mojej siostrzenicy taki właśnie komplecik i była przeszczęśliwa www.vezzi.pl/pl/naszyjnik-mis-kolor-srebrny-s3v71310-s i www.vezzi.pl/pl/bransoletka-mis-masa-perlowa-srebrny-s1v71319-s
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka