Dodaj do ulubionych

Mariusz Kaczmarek znowu w akcji

02.08.13, 19:16
Na prośbę Blanki z racji tego ,że ona się urlopuje przekazuje info o Kaczmarku a dokładniej jego kolejne prośby o pomoc: www.gumtree.pl/cp-dzialki/katowice/blagam-z-calego-serca-o-podarownie-dla-mnie-jedzenia-i-odzieszy-509737107 Blanka prosi o przypilnowanie go smile
Obserwuj wątek
   • bj32 Re: Mariusz Kaczmarek znowu w akcji 02.08.13, 23:02
    Nie wiem, jak działa ten portal, ale dostałam maila z konta Kaczmarka:
    "pani opinia jest mylna. Pracownik srodowiskowy ops Anna Wolczak"
    Co ciekawe: nie było nijakiej opinii, a wyłącznie kliknięcie w "do skasowania".
    Czy któraś z koleżanek Warszawianek może namierzyć, pod który MOPS to zwierzę należy? I mi podać? Bo leniwa jestem, ale mam gościa po kokardki... Zwłaszcza, że po większości jego ogłoszeń mam info.

    I potwierdzam, co napisała Luśka oraz poza tym tematem wracam odpoczywać big_grin
   • fijau Re: Mariusz Kaczmarek znowu w akcji 09.10.13, 17:33
    Napiszę krótko. Z mojej własnej winy nie sprawdziłem Mariusza dokładniej (a wystarczyło chociaż poszperać w sieci, by trafić np. na to forum i wątek rzekę na jego temat) i uległem prośbom Mariusza (?). Pomagałem mu finansowo przez rok. Wstyd mi, bo w tym czasie dostał ode mnie sporo pieniędzy. Cały czas byłem przez niego bezczelnie oszukiwany, cały czas obiecywał że zwróci przynajmniej część pożyczki. Jak chciałem z nim zerwać to zawsze pojawiały się jakieś wydarzenia typu: trafił do szpitala, dostał pracę, komornik znowu mu zajął rentę (bo np. "ktoś" na niego gdzieś wziął pożyczkę) itd. Wątpię by cokolwiek z tego miało w sobie choćby ziarno prawdy.

    Więc - tak, jest to moja sprawa. Chętnie poszedłbym z nim do sądu. Nie jestem pewien czy takie kłamanie celem wyłudzenia jałmużny da się podciągnąć pod kodeks karny.
  • zona_mi wklejone przez moderatora 13.10.13, 22:33
   Mariusz Kaczmarek - powraca???
   patunki 10.03.13, 15:03
   Szukając psa do adopcji na gumtree znalazłam przypadkiem dramatyczny apel. Przeczytałam, chwyta za serce. Miałam odpowiedzieć, ale poniżej przeczytałam dane - Mariusz Kaczmarek. To ten sam, z którym kiedyś miałyście jakieś przeboje? Bo apel wzruszający, naprawdę. link - www.gumtree.pl/cp-zgubiono-znaleziono/ochota/z-calego-serca-blagam-przeczytajcie-moja-prosbe-463568332

   bj32 10.03.13, 19:22
   Chyba już skasowane, ale z pewnością ten sam. Koleś jest odporny na sugestie i trudny do utylizacji... Kotek mu zaginął, czy tylko głoduje?
   • bj32 Re: Z tego miesiaca 23.02.14, 21:10
    Zdaje się, Koleżanko, że historii Kaczmarka nie znasz... To Ci skrótem opowiem:
    Jedna z Dziewczyn go wydłubała gdzieś i zgłosiła, dwie do niego poszły i chyba nawet więcej, niż raz. Maniek ma brata, Darka, którego oskarżał o wszystkie nieszczęścia, klątwy egipskie, zabicie JFK [to, oczywiście, przerysowanie] i tak dalej. Po kilkunastu tygodniach okazało się, że Kaczmarek grass pali kilogramami, dodatkowo częstuje nim nieletnich [nie wiem, jak z handlem], dyma panienki poniżej lat 15 - przestępstwo, a wyszło przy okazji dymania córki jednej z naszych ówczesnych forumek. Dodatkowo MOPS proponował Kaczmarkowi pomoc w remoncie, ale Kaczmarek odmówił, bo albo gotówka, albo nic - więc nie dostał nic. Oraz była masa pokasowanych już nie postów, ale całych wątków, w tym na forach dla Polaków za granicą, gdzie na odmowę pomocy reagował bluźnierstwami i chamstwem gorszym kilkakroć od mojego.
    Na Gumtree i kilku innych portalach tną go z automatu, bo te swoje "jezdeniepeunosałny" wrzuca hurtem.
    Potrzebujesz dodatkowych wyjaśnień, czy wystarczy Ci to i wygóglanie sobie Kaczmarka?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka