Dodaj do ulubionych

Zapytanie o możliwość wsparcia.

07.12.19, 11:59
Witam serdecznie wszystkich, piszę do was kolejny raz w trudnej sytuacji. Ostatnia moja prośba miała miejsce kilka lat temu, kiedy to jeszcze nie potrafiłam odpowiedzieć na wszystkie pytania, bo zwyczajnie nie znałam na nie odpowiedzi... Dlaczego mój organizm tak bardzo szwankuje? 5 lat temu zdiagnozowano u mnie schizofrenię paranoidalna...( tak samo zresztą jak u mojej mamy) Zaczęłam lepiej rozumieć siebie i swoje ograniczenia. Silne stany lękowe, które nie pozwalały mi dłużej utrzymać jakiekolwiek pracy. Partner zrozumiał także że potrzebuję więcej wsparcia w opiece nad trójka dzieci, w związku z czym nie może on przekraczać 8 godzinnego trybu pracy, by zapewnić nam lepszy byt. Oprócz schizofrenii choruje jeszcze na wysiłkowe nietrzymanie moczu oraz astmę oskrzelową i dyskopatie. Posiadam orzeczenie o niepełnosprawności. Po ostatnim pobycie w szpitalu mój wzrok bardzo się pogorszył. U córki również wystąpiły problemy z widzenie. Jest umówiona do optyka i na dobór okularów w pierwszej kolejności.
Staram się o rentę socjalną co w naszym kraju nie jest takie proste. Sprawa została skierowana do sądu. Jestem z Poznania. Dzieci są w wieku :15 lat chłopiec 186 cm wzrostu rozmiar L but 46,dziewczynka 11 lat 164 cm rozmiar M but 36,37 chłopiec 8 lat rozmiar 140 a but 34,35. Podałam wszystkie wymiary ponieważ najbardziej potrzebujemy odzieży dla dzieci a być może również dla nas : Ja rozmiar XXL 164 cm wzrostu i but 41 a mąż XXL 186 cm wzrostu but 46. Nie wiem jeszcze czy ktoś mógłby pomóc z okularami dla mnie a także doradzić czy jest jakaś możliwość postarania się o komputer dla najstarszego syna ( uczy się w klasie o profilu teleinformatyk). Nasz stary komputer był naprawiany już 2 razy i zaczyna już od dawna powoli "umierać"... Bardzo dziękuję za uwagę. Wszystkie potrzebne dokumenty niezwłocznie wyślę do moderatora w celu uwierzytelnienia naszej sytuacji.
Obserwuj wątek
  • julka821 Re: Zapytanie o możliwość wsparcia. 07.12.19, 12:24
   Przyjmiemy również pomoc dla naszych dwóch kotków w postaci karmy i zabawek.
   • pogodynka911 Re: Zapytanie o możliwość wsparcia. 08.12.19, 14:23
    Znajdzcie im nowy dom skoro nie jesteście w stanie ich wykarmić.
    • julka821 Re: Zapytanie o możliwość wsparcia. 09.12.19, 20:07
     To że bardzo przydałaby nam się jednorazowa pomoc przed świętami nie oznacza że nie jesteśmy w stanie wykarmić naszych zwierząt. Proszę o usunięcie mojej prośby z tego forum "pomocne emamy"... Wzamian za taki jad nie warto się tutaj zwierzać ludzie ze swoich problemów bo dopiero wam "pomogą"...
     • elle-joan Re: Zapytanie o możliwość wsparcia. 10.12.19, 19:38
      Nie przesadzaj, jaki jad.
      • pogodynka911 Re: Zapytanie o możliwość wsparcia. 10.12.19, 21:35
       Boże... kobieto normalnie napisałam, zasugerowałam. To nie jad!! Nie wyzwałam. No tak widać jakaś kolejna roszczeniowa. Dajcie i nie pytajcie!!
       • julka821 Re: Zapytanie o możliwość wsparcia. 11.12.19, 07:45
        "Znajdzcie im nowy dom skoro nie jesteście w stanie ich wykarmić". To jest pytanie? Dla mnie to krytykowanie, ocenianie, obrażanie zwane w naszym systemie karnym przemocą psychiczną. Nie jestem roszczeniowa, rzadko proszę o pomoc. Z tego forum już znikam (proszę o pomoc w usunięciu posta).
        • pogodynka911 Re: Zapytanie o możliwość wsparcia. 11.12.19, 11:57
         Przemocą psychiczną? Daj spokój kobieto. Mama prawo do swojego zdania. Jeśli nie ma się na utrzymanie rodziny a tymbardziej kotów to szuka im się nowego domu.
       • ewa9717 Re: Zapytanie o możliwość wsparcia. 27.01.20, 02:16
        A jednak wrednie napisałaś. Dla ludzi kochających zwierzęta to jak oddanie członka rodziny. Kiedyś to było fajne forum, z wieloma zyczliwymi ludźmi...
   • mondaymorning1987 Re: Zapytanie o możliwość wsparcia. 15.02.20, 20:43
    Ja mam sporo karmy suchej, której mój wybredny kocur nie chce, długa data ważności, mogę podesłać, miałam zawieść do schroniska, chyba, że jakiś specjalny gatunek potrzebny.
  • sabina211 Re: Zapytanie o możliwość wsparcia. 16.12.19, 11:19
   Jeśli jest Pani zainteresowana butami dla dziewczynki nr 37 proszę o informację na pocztę gazetową.
  • nicktosia2 Re: Zapytanie o możliwość wsparcia. 05.01.20, 18:10
   Witaj,
   też jestem z Poznania. Daj znać, jeśli jest Ci jeszcze potrzebna jakaś pomoc. Co do ubrań, to możemy się umówić na zakupy w second hand na Świętym Marcinie (tym dużym w Alfie), w piątki kilogram ubrań kosztuje tam tylko 10 zł. Bywam tam czasem, gdybyś też chciała przyjechać, to mogę zapłacić za Twoje ubraniowe zakupy dla dzieci. Trafiają się niekiedy rzeczy z metkami, nawet buty.
   pozdrawiam i życzę poprawy sytuacji życiowej.
   Nika

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka